בקשה איך אפשר להרגיל תינוקת למוצץ ? בת שלושה וחצי חודשים ורואים שזה חסר לה !

טוב טובית

משתמש פעיל
היא כל הזמן מנסה למצוץ את כל הידיים אבל לא מסכימה שום מוצץ !!
ניסיתי את כל החברות האפשריות היא מוציאה ולא מסכימה
לא בשעות רוגע ולא בשעות בכי
אני רוצה בשבילה שיהיה לה מוצץ

נחמה של אמא

משתמש רשום
ניסית את המוצץ הפשוט שנותנים בבתי חולים?
יודעת על כמה שעם זה הצליח להן.

ואהבת כמוך

משתמש רשום
אין לי הרבה זמן חכתוב אז אכתוב לך בקצרה, בגיל הנל הם מכירים את הידיים שלהם וזה מאוד חשוב זה נקרא גילוי אורלי לא זוכרת את השם המקצועי זה לא בהכרח שחסר לה מוצץ​

גברת אחת

משתמש פעיל
בדקת לשון קשורה?
זה לא קשור, יש לי שתי ילדים עם לשון קשורה ושתיהם לא נפרדים מהמוצץ, מלידה
ואגב, תחשבי טוב אם את בטוחה שאת רוצה להתחיל עם זה, אחר כך בגיל גדול(3-4) ממש קשה להם להיגמל מהמוצץ.... בכל אופן אצלי..

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה שהיא מכניסה ידיים לפה לא קשור למוצץ, סתם ככה היא נרגעת בלי? או שהיא לא רגועה? אם היא תינוקת רגועה אולי עדיף ככה

לחמניה טריה

משתמש פעיל
רק מוסיפה שלפעמים מציצה של הידיים יכולה לבוא מזה שהיא רעבה לאוכל, אז קודם לוודא שהיא לא רעבה

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עדיף להרגיל למוצץ מאשר שתתחיל למצוץ אצבע.

יעל.ב.

משתמש פעיל
אחד הילדים שלי הסכים מוצץ לסרבנים של שילב (אחרי ניסיונות של כמה מוצצים, כול מוצצי סרבנים אחרים).
הוא היה ממש רך, בתחילה מכניסים את האצבע פנימה, ולאט לאט אפשר לתת את המוצץ לבד ....
אצלנו היה ממש פלא :)

1715027540183.png

אחד הילדים שלי הסכים מוצץ לסרבנים של שילב (אחרי ניסיונות של כמה מוצצים, כול מוצצי סרבנים אחרים).
הוא היה ממש רך, בתחילה מכניסים את האצבע פנימה, ולאט לאט אפשר לתת את המוצץ לבד ....
אצלנו היה ממש פלא :)

צפה בקובץ המצורף 1642943
בדיוק הסוג שניסינו... ממש מומלץ!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה