קורונה אחוז ומספרי המתחסנים בישראל ובעולם. מתעדכן

mum

משתמש מקצוען
הם עדיין נהנים מהחסינות של כל העדר
אני לא בטוחה.
הרי אם יש ילד אחד חולה בבית ספר.
ברור שבית הספר תהיה התפרצות.
מה זה רלוונטי החיסון של המבוגרים? חוץ מזה בעז"ה הם לא ידבקו מהילדים וזה מאד חשוב.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
הרי אם יש ילד אחד חולה בבית ספר ברור שבית הספר תהיה התפרצות.
נתון שלא הוכח עדיין, ע"ע הלימודים במגזר החרדי.
ובהתחשב בעובדה שעד היום החלק מההדבקות של הילדים הגיעו דרך המבוגרים, מה שאמור להיפסק במידה מסויימת - כמות ההתפרצויות, במידה ותהיינה, תהיינה נמוכות בהרבה מאשר קודם לכן

מירי עוס

משתמש מקצוען
ובהתחשב בעובדה שעד היום החלק מההדבקות של הילדים הגיעו דרך המבוגרים, מה שאמור להיפסק במידה מסויימת - כמות ההתפרצויות, במידה ותהיינה, תהיינה נמוכות בהרבה מאשר קודם לכן
אם אינני טועה אחוז הנדבקים בגילאים הנמוכים בגל השלישי היה כחלקם באוכלוסיה (עוד לפני השפעת החיסונים),
מה שאומר שהם נדבקים בדיוק כמו מבוגרים.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אם אינני טועה אחוז הנדבקים בגילאים הנמוכים בגל השלישי היה כחלקם באוכלוסיה (עוד לפני השפעת החיסונים),
מה שאומר שהם נדבקים בדיוק כמו מבוגרים.
הם נדבקים בדיוק כמו מבוגרים - כל עוד יש מבוגרים שידביקו אותם

mum

משתמש מקצוען
נכון חלקית.
אני בעצמי הייתי עדה לילד שהתחיל שרשרת הדבקה של למעלה מ50% בכיתה (כיתה ו'- גיל 12 - אמורים להיות יכולים להתחסן בעז"ה באפריל)

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
נכון חלקית.
אני בעצמי הייתי עדה לילד שהתחיל שרשרת הדבקה של למעלה מ50% בכיתה (כיתה ו'- גיל 12 - אמורים להיות יכולים להתחסן בעז"ה באפריל)
נכון לגמרי...
השאלה היא מי הדביק אותו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה