פרוג - הפורטל החרדי המקצועי הגדול ביותר

לכל העדכונים

תוכן מקצועי

מקצוען? מחפשים אותך!

אם את אוהבת להגשים חלומות של אחרים ואת בעלת נסיון בשיווק ומכירות בואי להגשים חלום! ולעבוד איתנו בצוות מנצח באוירה מיוחדת. שעות: 08:30-15:30...
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה מלאה
צפיות
1,180
מנהלת מעון טבריה
רשת חינוך לגיל הרך מרגלות הגלבוע למעון יום בטבריה דרושה מנהלת משכורת 12000 ש"ח תנאים והטבות לפרטים 0503777673 או 0556683200 office @ mhagilboa.co.il
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה מלאה
צפיות
49
טבריה
גיל הרך טבריה
לרשת חינוך מרגלות הגלבוע מעון גלבוע דרושה מטפלת - תנאי שכר גבוהים לפרטים - 0503777673 או 0556683200 office @ mhagilboa.co.il
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה מלאה
צפיות
33
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
38
יש לי כ 10 תמונות שאני צריכה לטשטשט דמויות, אני צריכה גרפיקאית שתעשה לי את זה היום בשעות הבוקר תודה
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
73
דרוש צלם ח לברית ליום רביעי הקרוב בע"ה בצהריים בישיבת נתיבות עולם- בני ברק במחיר סביר
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
36
חברת שיווק פרויקטים לרגל התרחבות החברה מחפשים סוכני מכירות עם ניסיון בתחום הנדל"ן לשיווק פרויקט גדול בירושלים. דרישות התפקיד :ניסיון, יכולת...
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה חלקית
צפיות
68
עריכת וידאו דרוש להכנת מצגת
מחפש לערוך מצגת מאפס, הרעיון והחומר קיימים, במחיר לא יקר, לא איכפת גם מתחילים.
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
פרילאנס - עבודה מהבית
צפיות
84
מחפשת מטפלת באיזור רוממה בירושלים לתינוקת בת 5 חודשים בתשלום טוב.
פעיל עד
מודעת
דרושים
מצב
עבודה במשרה מלאה
צפיות
48

מה חדש באתר

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה