דרוש מידע שעות קבלה ר' דוד אבוחצירא

יחפ

משתמש חדש
תשלחו לי מייל כנסו לאזור שלי וחשו שם אתן לכם פלא' לבירור

המליונרית

משתמש מקצוען
רבי דוד אבוחצירא שליט"א – נהריה
בדרך כלל מקבל בימים ב' ג' ה' בין השעות 18:00 – 15:00
ולפעמים גם במוצאי שבת
כדאי מאוד להקשיב בתא קולי, כי לפעמים השעות משתנות ומתרחבות
טלפון: 04-9823959 הרב מקבל בישיבה שלו ברחוב אביר יעקב 27 נהריה
מומלץ לבוא בערך בשעה 14:00, מכיוון שבערך בשעה 14:45 מכניסים פנימה את כל
האנשים שמחכים בפתח ונועלים שוב את הדלת עד לשעה 15:00
למגיעים ברכבת יש לרדת בתחנה האחרונה – נהריה.

יחפ

משתמש חדש
כבר היום לא נועליפ פתוח עד 6 חפשי ואפילו עד 7

יחפ

משתמש חדש
יש לי פלא של גבאי במקופאיננו רוצה לפרסם איך כותבים ומוחקים מיד?

שמעון ק'

משתמש חדש
כתובים ואחרי כמה דקות יש עדיין אופציה של מחיקה ומוחקים
חמש דקות לפחות, לדעתי יותר

יחפ

משתמש חדש
כנסו לשם שלי ודפדו לכמה הודעות לפני זה מופיע מייל שלנו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה