דרוש מידע קובץ פתוח!

רחלללל

משתמש פעיל
אם לקוח מבקש ממני שהוא רוצה קובץ פתוח של עבודה שעשיתי,
מה אומרים לו? איך כותבים שזה לא מקובל לשלוח קבצים פתוחים?
תודה

קוויק

משתמש מקצוען
אם זה בענף שלא מקובל
אז עונים לו בכבוד ובהחלטיות

שמצרפת לו את העבודה, אבל כמובן שלא ניתן להעביר קובץ פתוח, זה דברים שאת לא עושה ולא מקובלים.

אם תבהירי לו בכבוד, אבל בביטחון לגמרי בלי לתת שום פתח או אופציה למשא ומתן או שכנועים או הבאת הוכחות מאחרים שהם כן נותנים לו וכו' הוא בד"כ יקבל את זה.

galomanut

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
באיזה ענף זה כן מקובל ובאיזה לא?
עשיתי באנר פשוט בפוטושופ. הלקוח מבקש קובץ פתוח כדי להשתמש בו לדף נחיתה.. להכניס שם דברים. חשבתי לתומי שהוא צריך את זה בשביל התכנות משהו.. אז אמרתי לו שאצטרך לשטח את הכל כדי שלא יזוזו דברים כשהקובץ עובר ממחשב למחשב.. אחרי ששלחתי.. הוא אומר שצריך את האיור שהיה שם באיכות טובה יותר.. בקיצור, פשוט משתמש בחומרים שלי לצרכים שלו! זה נראה סביר?? איך מסבירה בפשטות שזה לא מקובל! ושכמו שזכור לי שעל קובץ פתוח משלמים צ'ק פתוח.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
קובץ פתוח משלמים צ'ק פתוח.
מה זה אומר בהמרה לשקלים?

אותי לימדו שעל קובץ פתוח משלמים עוד 10% מהמחיר. בד"כ זה יוצא סכום גדול וללקוח זה לא שווה.(לפעמים כן)

לגבי ההוא שרוצה את הציור דוקא
1. את אומרת שרצית לדף נחיתה אז בלי פירוקים
2. אם זה איור שנקנה בכסף שיקנה את זה ממך באופן פרטי ממחיר החבילה וכאן- השמים הם הגבול. ציור יכול לעלות באתרים כלשהם גם מעל 200 ש'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה