בטחוני פיגוע ירי בצומת מסמיה

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אביו של הקדוש ישי גרטנר הי"ד מבקש בלווייתו, שכל אחד יצפה לגאולה.

ויאמר כל יום: אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה בְּבִיאַת הַמָּשִׁיחַ, וְאַף עַל פִּי שֶׁיִּתְמַהְמֵהַּ, עִם כָּל זֶה אֲחַכֶּה לּוֹ בְּכָל יוֹם שֶׁיָּבוֹא

לעילוי נשמת אלעזר ישי בן אביגדור.

צפה בקובץ המצורף 1579462

אני מאמין באמונה שלמה .png

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אביגדור גרטנר אביו של הבחור ישי גרטנר ז"ל שנרצח בפיגוע בצומת ראם בהספד ב׳גל״צ׳: ״ילד מאוד ישר ואמיתי שהגיע תמיד להישגים, הייתה משפחה של יתומים שהייתה צריכה עזרה וישי ניהל בין שעות הלימודים, פרויקט שבו פעמיים בשבוע עזרו להם עם הכביסה״.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הרב אביגדור גרטנר, אביו של הקדוש ישי הי"ד לאבי מימרן: "יש לי חבר מהכולל שבשבת המדוברת נהרג לו בן וכל פעם מאז אני שואל אותו איך הוא מתנהל בצורה כל כך מתונה. הוא אמר שהקב"ה נותן כוחות. אתמול נפגשנו ואמרתי לו הקב"ה צירף אותי לאוניה שלך. הקב"ה נותן כוחות. אני חש את זה".

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
"אני לומד בכולל ביום שישי עד הצהריים" הוסיף וסיפר הרב גרטנר. "הגעתי הביתה בסביבות 14:30 ואחד הילדים אמר לי שישי עוד לא הגיע. אחרי כמה שיחות שלא נענו… התקשרתי לישיבה ונתנו לי כל מיני תירוצים. אחד החברים אומר לי אם אתה לחוץ מהפיגוע נהרג שם מישהו מבוגר. עד אותו רגע בכלל לא ידעתי שהיה פיגוע. אחרי זה שמעתי כל מיני דברים, התחלתי להכין את אשתי, ואז קיבלנו טלפון מהמשטרה לבוא לבי"ח. שם קיבלנו את ההודעה המרה".

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
דודו של ישי גרטנר הי"ד, מספר על רגע אישי כואב - ומבקש להיזהר

"תוך כדי נסיעה אפילו ראיתי בזווית העין את התמונה שלו. התחלתי לקבל המון טלפונים, ואני לא עונה ולא עונה, אבל גיסי לא מטומטם. הוא לקח את הטלפון שלי וראה את הגרוע מכל • אני לא צריך להסביר לכם את הסיטואציה..."

שלום, שמי רס”ר צבי לוי, וביום שישי האחרון נרצח האחיין שלי, ישי גרטנר הי”ד, בפיגוע בצומת ראם.
בדיוק הגעתי הביתה מהבסיס, גיסי צלצל אליי ואמר שהתקשרו אליו הרגע מהמשטרה כי הבן שלו ישי היה מעורב בפיגוע.
הם לא הסכימו לתת לו פרטים נוספים וביקשו שיגיע למיון ב’קפלן’.
תוך שתי דקות גיסי ואני היינו בדרך. המשפחה לא ידעה כלום. פתחתי טלפון וראיתי ברשתות פרטים מדויקים על הבחור שנרצח. מייד הבנתי. זה האחיין שלי, ישי.
תוך כדי נסיעה אפילו ראיתי בזווית העין את התמונה שלו, שמצורפת כאן. התחלתי לקבל המון טלפונים, ואני לא עונה ולא עונה, אבל גיסי לא מטומטם.
הוא לקח את הטלפון שלי וראה את הגרוע מכל.

אני לא צריך להסביר לכם את הסיטואציה… כל אחד מוזמן לחשוב איך הוא מונע רגעים כאלה, לא מעביר ולא משרשר, מתרחק מהם כמה שיותר.
כתבתי את כל זה גם כדי לפרוק את העניין, אבל גם כדי לומר שאני גאה להיות חלק מגדוד המאנ”ח (מרכז איסוף נתוני חללים) המטכל”י, שפועל בצורה חסרת תקדים למען כבוד המת, לא מוציא שום בדל מידע ושומר על צנעת הפרט לפני ואחרי הטיפול.
הביטוי ‘הותר לפרסום’ מגיע רק אחרי שהמשפחה מקבלת את הבשורה הקשה בצורה מכובדת. לא ככה.
יישר כח לחברים שלי. שיהיו הדברים לעילוי נשמת האחיין שלי. שהמקום ינחם את המשפחה הכואבת שלנו. בשורות טובות.

כל מילה נוספת תהיה מיותרת. שלא נדע עוד צער.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
שעה לפני הפיגוע
מצמרר: התיעוד האחרון של הבחור ישי גרנטר
ישיבת קרית מלאכי פרסמה את הרגעים האחרונים של ישי גרטנר ז"ל בישיבה, כשעה לפני הפיגוע בצומת ראם
הבחור שנרצח על ידי מחבל מתועב הובא במוצ"ש למנוחות בבית העלמין באלעד

צפו בתיעוד

.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה