בשרי עדיין טוב?

אמא של בנים

משתמש מקצוען
בקר טחון
הוצאתי מההקפאה ישר למקרר בראשון בלילה
שכחתי ממנו...:(
אפשר עדיין להשתמש בו?
לבלונז'....

lh

משתמש חדש

כמה זמן בשר טחון יכול להיות במקרר?​

אחסון בשר טחון במקרר דורש זהירות רבה יותר מאחסון של נתחי בשר שלמים לדוגמה, מפני שפעולת הטחינה מגבירה מאוד את פני השטח של הבשר שעלול להיחשף לחיידקים ולמזיקים שונים. לכן, המלצת משרד הבריאות במקרה זה היא לאחסן בשר טחון (כמו בשר טחון פרימיום טרי, בשר טחון טרי עם שומן כבש או הודו אדום טחון טרי) לכל היותר יום עד יומיים במקרר כאשר הטמפרטורה של הקירור שבו עומדת על 2 עד 4 מעלות צלסיוז. מומלץ לבדוק היטב את רמת הטריות של הבשר לפני הבישול שלו או אכילתו. אם הבשר הופשר והוקפא מחדש, יש לבשל ולצרוך אותו בהקדם האפשרי לאחר הפשרתו

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא אומר לך מה אפשר או אי אפשר
אלא מה הייתי עושה ולמה
מריחה, אם הריח והמראה היו בסדר בעיני
הייתי משתמשת בכיף
ההפשרה במקרר איטית

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא יודעת אם הייתי משתמשת או לא,
אבל אם כן הייתי מוודאת שזה היה בפנים המקרר ולא בחוץ או בדלת,
וא״כ הייתי משתמשת רק בבישול ארוך מאוד.

דיסי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עשיתי את זה פעם והמנות הלכו לפח אחרי טעימה ראשונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה