סינמה 4d

• פותח הנושא LMNT
  • פורסם בתאריך

LMNT

משתמש פעיל
שלום וברכה,

אני משתמש בתוכנת cinema 4d אמנם לא מומחה גדול אבל מצליח להתקדם לאט לאט לאחרונה החלה בעיה מוזרה לפקוד את מחשבי, לאחר הפעלת התוכנה המחשב קורס ומופעל מחדש, מישהו פגש בעיה כזו?

Yossi Rozen

משתמש רשום
תשובה

בעיקרון כדי שתפרט איזה מערכת הפעלה וחמרה יש ברשותך, כך שאוכל להבין במה מדובר.
V

Yossi Rozen

משתמש רשום
תשובה

בעיקרון זה יכול להיות בעיה במעבד, זכרון, loog in וכו' וכו'.
כדי שתפרט על איזה מערכת הפעלה אתה עובד ומה סוג החומרה, ע"מ שאוכל לנסות לסייע לך.
כ"כ לגבי האיתחולים הכפויים:
מקש ימני על המחשב שלי--מאפיינים--מתקדם--הפעלה ושיחזור--הגדרות--הסר את הסימון: אתחל את המחשב באופן אוטומטי" ואישור.
שיעלה חלון שגיאה כחול פרט לנו את השגיאה שתופיע בתחתית החלון.

יש עוד נקודה חשובה והיא וירוסים וספמים שגוזלים לך זכרון ועבודת מעבד- ניתן לבדוק את התחממות המחשב ועוד נתונים מענינים על החומרה במחשב בתוכנה הזו-
SpeedFan

חיפוש קצרצר בגוגל המציא לי את המידע על התוכנה-
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3071526,00.html

בברכה,
יוסי.

3Design

משתמש צעיר
Lmnt היקר

אני אומר לך את זה במקרה ולא ידעת

תוכנות תלת מימד מצריכות המון זכרון מערכת.יותר מכל תוכנה אחרת.
בפרט בנוגע לרינדור

הגיוני גם שזאת הסיבה לקריסת המחשב שלך במקרה והמחשב שלך לא נכנס לקטגורית
מחשב "טוב" במלוא מובן המילה.

תודה

LMNT

משתמש פעיל
ככל הנראה מצאתי את הבעיה, המאוורר של הכרטיס מסך נשרף ולכן הוא התחמם.. עד שהוא נשרף סופית..

עקרונית המערכת שלי חזקה מאד ותומכת בזה בלי בעיות, וכבר עבדתי בעבר על התוכנה שעות רבות בלי כל בעיה. מאז שעשיתי פורמט זה השתנה. בכל אופן ב"ה עכשיו הכל חזר לתקנו.

תודה בכ"א..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה