מניש?

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
קומיקס מהכי יפים שלך גק'י

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בנתניה הם מכינים את הכל. אני רק בא ומעביר שיעור. אם יש במקום אחר אותו דבר, למה לא?
קיצור מי מתנדב לארגן אז זה באזור ירושלים או בני ברק, (לפי הביקוש.-אם זה לא מפריע לך ג'קי.)
שידבר עם ג'קי.
(הוא נתן לכם את המספר טלפון שלוו..):)
הייתי עושה את זה בעצמי בכיף אבל אני לא משהו ב"לארגן דברים" שהם מעבר לדברים שבמילא יש לי לארגן..
החיים. :)o)

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קיצור מי מתנדב לארגן אז זה באזור ירושלים או בני ברק, (לפי הביקוש.-אם זה לא מפריע לך ג'קי.)
שידבר עם ג'קי.
(הוא נתן לכם את המספר טלפון שלוו..):)
הייתי עושה את זה בעצמי בכיף אבל אני לא משהו ב"לארגן דברים" שהם מעבר לדברים שבמילא יש לי לארגן..
החיים. :)o)
אבל לא בגבעת שאול נכון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה