חדשות בארץ לג בעומר - מירון תשפד

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
פרויקטור מירון יוסי דייטש לפלר ב׳משפחה׳ :
״אנחנו ממתינים עם כל עם ישראל להחלטה שתתקבל. לצערי אט אט המוח מתחיל לעכל שייתכן מאוד שסכנת הנפשות לא תאפשר, לראשונה זה שנים, לקיים את הילולת הרשב״י. אם גורמי הביטחון יקבעו שזו סכנת נפשות, נפעל לפי הכרעתם ולא נסכן חלילה חיי אדם״.

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
השר יצחק גולדקנופף על סגירת מירון לבלום בקול חי: "זה יגיע לדיון, יהיו דעות, יהיו הבנות. את צפת ומטולה לא סגרו אבל את זה כן? בסדר, שמענו. כל העולם מחכה למירון".
ביידן פינת גולדקנופף ?
או שאני לא מעודכן ופתחו את מטולה...

JLJ

משתמש פעיל
ישי כהן: ‏השר יצחק גולדקנופף בשיחות המקצועיות על ההילולה במירון: ״מה שאלוף פיקוד העורף ימליץ זה מה שצריך לעשות, לא משחקים בחיי אדם״.

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אברהם פריינד:
צביקה פוגל בוועדה לביטחון לאומי על מירון: "מה שמוביל אותי זה ה-7 באוקטובר, הר מירון לא יהיה נובה, בו ציבור שלם יהיה חשוף להתקפה של אויב אכזר".

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ביידן פינת גולדקנופף ?
או שאני לא מעודכן ופתחו את מטולה...
בעקבות ראיון ברדיו "קול חי" שעורר סערה, שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף מבהיר:
" שגיתי בלשוני ואני מיצר על כך, הזכרתי את צפת ומטולה בנשימה אחת שכביכול הן לא נסגרו, למרות שבפועל מטולה כן נסגרה, אני מתנצל על הטעות."

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה