שיתוף בתהליך התגעגתם?

משתמש אנונימי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
דווקא לי זה לא היה נראה רנדומאלי בכלל.
ובפרט בהתחשב באופי היוצר :sneaky:
היא מתכוונת שזה לא כחלק מהציור. זה לא הולך להתפרסם ככה בספר.. זה סימן מים, חכם מאוד יש לציין. הוא כמעט ולא פוגע בהתרשמות מהציורים (המדהימים). או שאני טועה?
אני חושבת שכשמשתמשים בנקודות האלו מורחים אותן על חלקים ולא במריחות גדולות כאלו, ובפרט לא בצורה של איקס..

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היא מתכוונת שזה לא כחלק מהציור. זה לא הולך להתפרסם ככה בספר.. זה סימן מים, חכם מאוד יש לציין. הוא כמעט ולא פוגע בהתרשמות מהציורים (המדהימים). או שאני טועה?
אני חושבת שכשמשתמשים בנקודות האלו מורחים אותן על חלקים ולא במריחות גדולות כאלו, ובפרט לא בצורה של איקס..
יש מצב.
בהסתכלות נוספת נראה שאתם צודקים.
אבל נחכה ש @yoyoBL יחזור ויאיר את עינינו.

palm

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לעניין הצבע, אכן כך נראה
לעומת זאת, איך בהרכב הכללי שלהם הם נראים חטיבה אחת מושלמת?
@yoyoBL גרסתכם בבקשה???

yoyoBL

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
שבוע טוב לכולם :)
אכן הנקודות משמשות כסימן מים למניעת העתקות.
עשיתי את זה כי אני פחות מתחבר לסימני המים האגרסיביים יותר שמכערים את העמוד.:sne:

יש בקליפ סטודיו אפשרות לשים את הנקודות האלו ולהגדיר צפיפות/גודל/שקיפות וכו בקלות יחסית.
אח"כ פשוט שמתי את זה על OVERLAY וזהו. זה מה שצובע את הנקודות בהתאם לרקע מאחורה...:geek:

אבל עצם השיח פה גורם לי להבין שאולי זו פונקציה שכדאי לי להשתמש בה ברצינות בצביעה...:unsure:

ואכן הם ביפן!
מישהו יכול לנחש את העלילה הכללית רק על פי העמודים שהעליתי?
נראה אתכם...:cool:

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@yoyoBL
רק תודיעה כאן כשהספר יוצא לאור, למה אם אמא שלי תדע שהוא יצא ולא קניתי אצטרך את מס' הפלא' של מגדול ישועות.
מה פתאום?! לא קראתי את הספר להנאתי, רק סיפרתי לאחי...

וד"א, ציורים מעלפים! (יתכן שגם מאלפים, אממה, אין לי מושג איך להחזיק את העט הדיגיטלי, פעם ציירתי ספה ורק על הניחושים יכולתי להוציא ספר, עד ס"ת הגיעו...[נראה לי שרק בנ"א אחד הבין {ניחש?} שזו ספה...]:rolleyes:])

אלישבע פלדמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ןדאי שהתגעגענו!
עמודים שבאמת שתיתי עם התה הוירטואלי שלי... אפילו במקום העוגיה.

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הספר כבר יצא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה