דו"ח דוח משוטר

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה לא רווח!
שנה שלמה לבדוק מה סטטוס הדו"ח זה מתיש, ולדעתי זה המטרה שלהם לדחות את הטיפול בדוחו"ת כל כך הרבה זמן.
הם מנהלים מלחמת התשה עם המערערים, כדי שפעם הבאה לא תרצה לקבל דו"ח ולערער עוד פעם...
אני לא יודע אם יש עוד תחום במדינת ישראל שלוקח לרשויות כל כך הרבה זמן טיפול [לפעמים יותר משנה!!], יתכן שאפילו אפשר להגיש על זה איזה בקשה לבירור מבקר המדינה או המשרדים הרלוונטיים.
דווקא בתחום של הדוחות תנועה זה נפלא מבחינתי.
לא אכתוב כאן את מספר הפעמים שנמחקו (!) לי ולחברי עבירות תנועה לחלוטין כולל הקנס והנקודות, עקב כך שבמשך שנה לא שלחו לי זימון למשפט...

yyff

משתמש פעיל
לא אכתוב כאן את מספר הפעמים שנמחקו (!) לי ולחברי עבירות תנועה לחלוטין כולל הקנס והנקודות, עקב כך שבמשך שנה לא שלחו לי זימון למשפט...
גם בעירייות?? או רק במשטרה

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם בעירייות?? או רק במשטרה
אין לי נסיון כמעט בעיריות
רק פעם אחת בעיריית תל אביב שלא ביטלו לי.
ופעמיים בבני ברק שכן ביטלו עם מכתב יפה, אבל שם זה משהו אחר ואכמ"ל.

yyff

משתמש פעיל
אין לי נסיון כמעט בעיריות
רק פעם אחת בעיריית תל אביב שלא ביטלו לי.
ופעמיים בבני ברק שכן ביטלו עם מכתב יפה, אבל שם זה משהו אחר ואכמ"ל.
נראה לי שהסיפורים על דוחו"ת שנעלמים זה רק במשטרה, בעירייות פחות שמענו

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
משום כל מי שאני מכיר תמיד קיבל הזמנה למשפט אחרי שביקש להישפט
זו לא עצה הוגנת לסמוך על זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה