עזרה גמ"ח נקודות בנטפרי

משה 05276

משתמש מקצוען

נפתח

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

א. הדר

משתמש חדש
משהו יכול לשלוח לבדיקה
תודה רבה

חובבן חביב

משתמש פעיל
הייתי מאד רוצה לשלוח,
אבל כמו שאמרתי בתחילת החודש
גם אם יש לי הרבה נקודות
אם יש ניקים ששולחים 17 או משהו כזה בפעם אחת- זה נגמר מהר...
בנתיים (בקושי חצי חודש- כי כבר שבוע בערך לא שלחתי) נגמרו לי כבר 150 נקודות
נשאר לי עוד עשר נקודות עד לקו האדום התחתון (הקו השחור זה הנקודות שאני שומר למה שאני צריך)
מי שיש לו משהו דחוף- עד עשר אני יכול, ובבקשה להתחשב....
השאר- שיחכו עד ה-1 לחודש שיתחדש הנקודות, ובעז"ה אשלח בשמחה
רק שוב אומר- כדאי להתחשב ולא לשלוח יותר מידי אם זה לא חשוב כדי שלא יהיה על חשבון דברים חשובים.
(כל מי שביקש קודם ועדיין לא נשלח- לא היה לי סבלנות לבדוק מה נשלח ומה לא, אז אפשר להקפיץ)
הקודם זוכה....

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אפשר בבקשה לשלוח את אלה? תודה מראש!

אשמח אם אפשר לשלוח את אלה. תודה!

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
אם יש ניקים ששולחים 17 או משהו כזה בפעם אחת- זה נגמר מהר...
בנתיים (בקושי חצי חודש- כי כבר שבוע בערך לא שלחתי) נגמרו לי כבר 150 נקודות
נשאר לי עוד עשר נקודות עד לקו האדום התחתון (הקו השחור זה הנקודות שאני שומר למה שאני צריך)
לניק הזה קוראים @מינוס מקצועי (לא צריך להתבייש) ואני מצטער בפני כל מי שהיה צריך משהו ובגללי @חובבן חביב לא יכל לשלוח לו (כמובן שלא שלחתי סתם דברים אלא דברים שהיו חשובים לי אבל אולי בכ"ז אולי הייתי צריך להוריד מינון). בכל אופן אני יחכה עם ההקפצה הרביעית שלי (להודעה מלפני שבועיים) עד הראשון לחודש.
בכ"א כמו שאמרתי ואני אמשיך לומר כל הזמן, אין דרך לתאר את הזמן ש @חובבן חביב משקיע בנו. הרי זה לא רק שהוא מבזבז נקודות שאולי יש לו בשפע, הוא גם משקיע הרבה זמן לשלוח כל פניה ופניה ואח"כ לבדוק אם משהו התפספס ולפעמים אפילו לשלוח פניות חוזרות כבקשת המשתמשים. זה חסד בל יתואר שנעשה נטו לשם שמים, מי כעמך ישראל.

נערך לאחרונה ב:

SHLNX

משתמש חדש
בכ"א כמו שאמרתי ואני אמשיך לומר כל הזמן, אין דרך לתאר את הזמן ש @חובבן חביב משקיע בנו. הרי זה לא רק שהוא מבזבז נקודות שאולי יש לו בשפע, הוא גם משקיע הרבה זמן לשלוח כל פניה ופניה ואח"כ לבדוק אם משהו התפספס ולפעמים אפילו לשלוח פניות חוזרות כבקשת המשתמשים. זה חסד בל יתואר שנעשה נטו לשם שמים, מי כעמך ישראל.
מצטרף לכל מילה! תודה!

אשמח אם אפשר לשלוח אלה:

מדריך סאונד PDF:

פלאגין תוכנה להפקה מוזיקלית סיסמה- 123456:

שוב, תודה על הכל!

חובבן חביב

משתמש פעיל

אדם חכם

משתמש פעיל
@חובבן חביב אפשר בבקשה מעט דחוף תודה!!
אפשר את שתי אלו בבקשה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  37  פעמים

לוח מודעות

למעלה