התייעצות SMS לסטיק

לאחר חיפוש בעשרות דפים גם פה וגם במתמחי..
הראש שלי התבלבל לגמרי,
יש לי סטיק רגיל, לא נטסטיק, עם סים של נטפרי, איך אני יכול לקבל בו הודעות סמס? איפה אני רואה את זה? איך מגיעים לשם?
וזה רק אם מחברים את הסטיק למחשב או גם דרך וויפיי?
אשמח מאוד לעזרה מקצועית!

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם דרך ויפי אפשר,
תצלם את הסטיק מאחוריו, ותעלה,
אתה ב019? אם כן זה המספר שהם ישלחו לך בחשבונית,

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עוקב
גם מאד מעניין אותי
יש לי של סלקום-אראל-נטפרי
אשמח לעזרת הצבור
תודה
איפה אני יכול לראות הודעות
יש לי כזה-
1714515272129.png

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תמונה באיכות ממש לא טובה אם צריך איכות גבוהה יותר תכתוב לי ואעלה

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תמונה באיכות ממש לא טובה אם צריך איכות גבוהה יותר תכתוב לי ואעלה
טוב
זה דוקא לא כתוב במדבקה אבל מצאתי בגוגל

אחד מהכתובות בשורה הזו
אחר סיום ההתקנה, יופיע מסך ניהול הנטסטיק בדפדפן (במידה ולא עולה אוטומטית, יש להיכנס לדפדפן ולהזין את הכתובת הבאה 192.168.0.1 או 192.168.1.1 או 192.168.8.1

ואז להיכנס לכותרת SMS שמופיעה בתמונה באתר שקישרתי

ישראל גיל

משתמש רשום
לי היה סטיק של D-LINK והייתי מקבל למחשב את ה sms , היה מופיע לי סימון על הסטיק כשהתקבל sms

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה על כל העזרה
נפתח לי דף של אוואוי
אבל מבקש ממני קוד אין לי מושג מה הקוד אף פעם לא היה לי
מצ"ב צילום מסך-

קבצים מצורפים

• 1714516422227.png
    1714516422227.png
    KB 101.6 · צפיות: 12

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ניסיתי את שני הקודים,,,
1714516652619.png

שרה...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
טוב
זה דוקא לא כתוב במדבקה אבל מצאתי בגוגל

אחד מהכתובות בשורה הזו
אחר סיום ההתקנה, יופיע מסך ניהול הנטסטיק בדפדפן (במידה ולא עולה אוטומטית, יש להיכנס לדפדפן ולהזין את הכתובת הבאה 192.168.0.1 או 192.168.1.1 או 192.168.8.1

ואז להיכנס לכותרת SMS שמופיעה בתמונה באתר שקישרתי
אני רוצה להבין שניה
אני אמור לעשות את כל התהליך שכתוב באתר או שרק להיכנס לכתובות הדפדפן שצורפו כאן?
@אברהם בלוך אודה לעזרתך
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה