מידע שימושי Q7/אלקטל/פירסט פון פורג'י 10 מה בין הפלאפונים החדשים?

ענבים טעימים

משתמש רשום
לאחר בירור מקיף החלטנו ללכת על הQ7 אבל בחנות הבנו מהמוכר שהוא ממש לא ממליץ עליו יש לו באגים בטעינה ועוד כל מיני...
הוא המליץ על פרו 10 מכירים?
בעלי נסיון, האם המוכר אכן צודק? נתקלתם גם בבעיות? או שאולי יש לו ענין למכור את הפרו 10?
אנא עזרתכם בדחיפות והמלצתכם לפלאפון תותח באמתתתתת! (רק מנסיוןןןןן!!)

אוהב גם מוזיקה

משתמש רשום
יותר מהפרו לסוגיהם? ויותר מהפירסט פון פור ג'י- 5 , 10?
או שאתם מכירים רק את זה?
וכן איך הסוללה במכשירים שהזכרתם?
לא ניסיתי אותם אישית,
אבל ממה שאני שומע מחברים וגם ממוכרים נראה שה-4*4 וה-Q7 יותר טובים.
לי אישית וגם לאשתי יש 4*4 ואנחנו מאוד מרוצים,
הבטריה במכשיר שלי מחזיקה בד"כ כיום וחצי, כמובן זה תלוי כמה מדברים...
והבטרי שלי היא המקורית, אבל אפשר לקנות בטריה גרמנית שאומרים שהיא יותר חזקה.
וב-Q7 שמעתי ממוכרים שהבטריה יותר טובה, ולא בדקתי את זה.
בהצלחה.

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לי יש את ה 4x4 כשלושה חודשים
עם בטריה גרמנית ועדיין נגמרת די מהר יחסית (לא שורדת יום שלם)
המקשים נהיו קצת נכסים כאלה לפעמים צריך ללחוץ יותר מפעם אחת עד שהוא מגיב
והקליטה ג"כ לא הכי.... ראיתי טלפונים יותר גרועים מבחינת קליטה אבל אי אפשר לאמר שזה מושלם.
בקיצור - לא משהו שאני מקללת אבל גם לא מרוצה ב100%
השאלה אם האחרים כן יותר מושלמים.
השבוע קנינו מכשיר נוסף -והפעם הלכנו על הפרו 30 המקשים נראים בסדר הבטריה בינתיים ג"כ עושה רושם טוב
הקליטה עוד לא מספיק עקבתי (בהיות שזה המכשיר של הילדים ולא בשימוש כמו שלי)
היו כמה פעמים שאנשים התלוננו שלא שומעים אותנו אבל כרגע הבעיה חלפה לה.
נמשיך לעקוב ואם נזכור אז גם לעדכן.

אוהב גם מוזיקה

משתמש רשום
לי יש את ה 4x4 כשלושה חודשים
עם בטריה גרמנית ועדיין נגמרת די מהר יחסית (לא שורדת יום שלם)
המקשים נהיו קצת נכסים כאלה לפעמים צריך ללחוץ יותר מפעם אחת עד שהוא מגיב
והקליטה ג"כ לא הכי.... ראיתי טלפונים יותר גרועים מבחינת קליטה אבל אי אפשר לאמר שזה מושלם.
א. זה שהבטריה לא מחזיקה יום שלם יכול להיות שספציפית לך יש בטריה מפושלת,
או שאת מדברת הרבה מאוד,
וסיבה נוספת יכולה להיות, אמרו לי שבטריה חדשה צריך בהתחלה לתת לה להיגמר עד הסוף ואז להטעין אותה מלא, וכך היא עובדת טוב.
ב. זה שהמקשים לא עובדים טוב זה לא אמור להיות, אני ממליץ לממש את האחריות במקרה כזה.
ג. לגבי הקליטה - יכול להיות שזה קשור לחברת התקשורת, בכל אופן כשאני עברתי מסמסונג 3300 ל-4*4 הקליטה נהייתה לי הרבה יותר טובה.

מה עם נוקיה 215?
איך האיכות?
השמע, המקשים, ושקע טעינה?
בינתיים נשמע של4*4 יש מחלוקת באיכות
וQ7 נשמע מומלץ, הלא כן?

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
215 מכשיר מצויין רק לשיחות. איכות מצויינת, שמע פצצה, שקע טעינה מצויין (אני זהיר מאוד). מקשים ראויים לשבח, הרבה מעבר לכל מכשיר כשר אחר, הלוואי וזו הייתה הרמה בכל המכשירים. השתמשתי בו בשביעות רצון (בלי תזכורות ושעון מעורר ולוח שנה ותפקוד תקין של אנשי קשר), עד שנהיה לי צורך להקליט שיחות. כרטיס זיכרון אינו מזוהה ואינו מתפקד. כל האמור בכשר אורגינל של הוועדה.
ואכן, רבות ההמלצות של Q7 על פני 4 בריבוע.

אני נאלץ להפרד מנוקיה 208 אחרי שנים של עבודה במסירות.
מה אתה מתכוין בלי תזכורות ושעון מעורר ולוח שנה ותפקוד תקין של אנשי קשר?
וQ7 יש לו את המעלות שציינת על 215, או שזה חסר לו?

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
התזכורות בלוח שנה ספק עובדות, לסמוך על הזיכרון שלך יותר טוב, גם אם בטוח תשכח.
שעון מעורר מתפקד תקופה, וכל פעם צריך לגעת בהגדרות כדי לעזור לו להבין ששעון מעורר אמור להשמיע צלילים בשעה המתבקשת, ולא רק לעשות סמל של שעון מעורר.
אנשי קשר אפשר לשמור כמה עם אותו שם ואותו מספר, פשוט בדיחה. אבל חיפוש אפשר לעשות ע"י הקשת המספרים (בלי להכנס לאנשי קשר), למי שמתרגל לצורת עבודה הלא רגילה הזו, זה היה הדבר היחיד הכי יעיל.
Q7 - יש לו קליטה מצויינת, ושקע טעינה מעולה. שמע ומקשים אני צריך לבדוק, בבחינה הזו לא יצא לי לבדוק או לראות אצל החבר...

אוהב גם מוזיקה

משתמש רשום
לגבי נוקיה 215 צריך לזכור שעד כמה שזה נשמע טוב שזה מחברת נוקיה שהביאה מכשירים מעולים כמו C2 ו-208 ועוד מכשירים טובים ישנים יותר,
היום המכשירים שנקראים נוקיה הם מחברה סינית ברמה פחות או יותר כמו שאר החברות שמייצרות מכשירים כשרים,
רק שהם קנו מנוקיה את הזכות לכתוב על המכשירים שלהם נוקיה כדי שזה יהיה שיווקי יותר.

אני מסיט את הנושא במחשבה שאולי מכאן תבוא הישועה...
האם מאן דהו ניסה לפנות לחברות הפלאפון הרגילות לרתום אותן ליצור טלפון כשר?
נכון שאיננו כח קניה בסדר גודל עולמי, אבל גם ההתעסקות במוצר כזה איננה דומה ליצירת מכשיר מתקדם.
ואם מדובר בהשקעה פיננסית, יבואו העסקנים לשם שמים ויירתמו אותנו לכך.
הרי ביום שיבוא המכשיר מחברה מוכרת ואכותית, אין ספק שהציבור יעדיף אותו.
ואגב, כמה הם אלו שרק בגלל האכזבה משוק הטלפונים, עברו לשוק המתחרה והמפתה יותר???
דמיינו את היום שיופיע כזה מכשיר...

אוהב גם מוזיקה

משתמש רשום
אני מסיט את הנושא במחשבה שאולי מכאן תבוא הישועה...
האם מאן דהו ניסה לפנות לחברות הפלאפון הרגילות לרתום אותן ליצור טלפון כשר?
נכון שאיננו כח קניה בסדר גודל עולמי, אבל גם ההתעסקות במוצר כזה איננה דומה ליצירת מכשיר מתקדם.
ואם מדובר בהשקעה פיננסית, יבואו העסקנים לשם שמים ויירתמו אותנו לכך.
הרי ביום שיבוא המכשיר מחברה מוכרת ואכותית, אין ספק שהציבור יעדיף אותו.
ואגב, כמה הם אלו שרק בגלל האכזבה משוק הטלפונים, עברו לשוק המתחרה והמפתה יותר???
דמיינו את היום שיופיע כזה מכשיר...
באמת נראה לך שיש סיכוי שחברה גדולה כדוגמת סמסונג וכדו' תסתכל בכלל על אפשרות לייצר כמות כזו של מכשירים?...

A052

משתמש סופר מקצוען
באמת נראה לך שיש סיכוי שחברה גדולה כדוגמת סמסונג וכדו' תסתכל בכלל על אפשרות לייצר כמות כזו של מכשירים?...
היה בעבר מכשירי סמסונג כשרים, כך שזה לא מופקע לגמרי (כמובן שזה לא היה ייצור מיוחד לכשר)
וכל חברה שיש לה טלפון לחצנים (ללא מערכת אנדרואיד שאותה כנראה הוועדה לא תאשר בשום מקרה אחרי הבעיה של שיאומי) יכולה לבוא בחשבון, מי שצריך לדאוג להכשרה זה היבואן בארץ ולא החברה העולמית.

אוהב גם מוזיקה

משתמש רשום
היה בעבר מכשירי סמסונג כשרים, כך שזה לא מופקע לגמרי
מכשיר הלחצנים האחרון שסמסונג ייצרה היה כמדומני E3300, וזה היה כמדומני לפני לפחות 15 שנה,
ואז הסמארטפונים לא היו נפוצים כמו היום, וכנראה עוד היה שווה להם לפתח ולייצר כזה מכשיר,
אבל היום לא נראה לי ששוה להם לעשות את זה.
אפילו את היאנגים כבר הפסיקו לייצר כי לא היה להם ביקוש בשוק הכללי.
וכל חברה שיש לה טלפון לחצנים
??? לא נראה לי שיש היום חברה כזאת, למעט החברות שמייצרות את הפלאפונים הכשרים שיש היום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה