עזרה BOBOT DEEP 841 PRO

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מחפשת מידע עליו
את הטינקו S5 אני מכירה ויודעת שמרוצים ממנו מאוד
ראיתי כמה נקודות על הדגם הזה ספציפית של בובוט ורציתי לשמוע מבעלי ניסיון מה אומרים
(היום ונטפרי חסמו לי את איש רעהו אני שואלת כאן)
מהירות סל"ד גבוהה בהרבה משל טינקו
מברשת סיבים קשים וגם רכים
יותר מים
מינוס רציני שראיתי עליו
שהחיבור שלו לריצפה יותר קרוב משל הטינקו ולכן לליכלוך קצת יותר גדול,
כמו קורנפקס וחתיכות סלט, צריך קצת להטות למעלה כדי שיתפוס,
מה עוד יכולים להגיד לי עליו
במיוחד השוואות מול הטינקו לחיוב ולשלילה
המון המון תודה

אפשר ואני אשמח גם בפרטי 2020STUDIOG @ GMAIL COM

@דני נוימןןן
@אלף100
@ש.ש.ק
@הדסההה
@דבורה חזקיה
@michal23

ysrael

משתמש צעיר
לי נשרף לאחר מספר חודשים
אבל אח"כ ראיתי שלא עשיתי לפי ההנחיות
(צריך לייבש את כל החלקים לאחר כל שימוש)
אני מדבר על הרגיל, לא פרו

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בעקרון הבנתי שכל דגמי הבובוט נגמרו
בעוד שבועיים יוצא דגם חדש
עולה בסביבות 1950 שח
אוקי, נתאפק שבועיים, אבל יש לך שואב שוטף של בובוט?
יודעת לספר לי מניסיון אישי
לי נשרף לאחר מספר חודשים
אבל אח"כ ראיתי שלא עשיתי לפי ההנחיות
(צריך לייבש את כל החלקים לאחר כל שימוש)
אני מדבר על הרגיל, לא פרו
אוקי, אחרי שנקפיד על ההוראות, איך המוצר עצמו?

אפרת פולי

משתמש מקצוען
אוקי, נתאפק שבועיים, אבל יש לך שואב שוטף של בובוט?
יודעת לספר לי מניסיון אישי

אוקי, אחרי שנקפיד על ההוראות, איך המוצר עצמו?
יש לי את הדגם הרגיל
מאד מאד מרוצה!
בסוף כל יום מעבירה בבית, או אם נשפך משהו על הרצפה מעבירה מיד (מבטיחה לך שמאז אני כבר לא מתעצבנת שנשפך על הרצפה משהו...)
לא מחליף שטיפה יסודית בכל הבית
פעם בשבוע עושה שטיפה יסודית.
הפלוס פה- שהילדים יכולים לנקות גם
בקשר לרמת הניקיון, כשהבית מלוכלך ממש אני שופכת לפני מים רותחים על הרצפה, מחכה כמה דקות ואז מעבירה את הבובוט בלי להוציא מים, הוא רק מנקה ושואב את המים.
אחרי כל שטיפה, עושה ניקוי עצמי ומוציאה את הגלגלת ליבוש..
אם יש לך עוד שאלות, תמקדי ואענה בשמחה.

ysrael

משתמש צעיר
איך המוצר עצמו?
זה תלוי מה הציפיות שלך ממנו
כמו שכתבה מקודם זה לא מחליף שטיפה יסודית לתמיד
בנוסף אינו יכול להשתלט על בית שלם גדול בבת אחת (הן מבחינת הסוללה והן מיכולת ספיגת הלכלוך שלו)
ליחידה נשמע לי מעולה...
כתמים שדבוקים חזק צריך לעבור עליהם ידנית (גם סמרטוט רגיל לא מוריד הכל)
ללכלוכים של פירורים אבק ושערות זה מצוין

בסך הכל עושה מה שמצופה ממנו, לא יותר

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
מרוצה מאוד מהדגם הרגיל

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי את הדגם הרגיל
מאד מאד מרוצה!
בסוף כל יום מעבירה בבית, או אם נשפך משהו על הרצפה מעבירה מיד (מבטיחה לך שמאז אני כבר לא מתעצבנת שנשפך על הרצפה משהו...)
בקשר לרמת הניקיון, כשהבית מלוכלך ממש אני שופכת לפני מים רותחים על הרצפה, מחכה כמה דקות ואז מעבירה את הבובוט בלי להוציא מים, הוא רק מנקה ושואב את המים.

זה תלוי מה הציפיות שלך ממנו
כמו שכתבה מקודם זה לא מחליף שטיפה יסודית לתמיד
בנוסף אינו יכול להשתלט על בית שלם גדול בבת אחת (הן מבחינת הסוללה והן מיכולת ספיגת הלכלוך שלו)
ליחידה נשמע לי מעולה...
כתמים שדבוקים חזק צריך לעבור עליהם ידנית (גם סמרטוט רגיל לא מוריד הכל)
ללכלוכים של פירורים אבק ושערות זה מצוין

בסך הכל עושה מה שמצופה ממנו, לא יותר

מרוצה מאוד מהדגם הרגיל
תודה לכם על המענה!!
שתי שאלות ספציפיות
היות ואת הטינקו אני מכירה
אני שואלת בהשוואה אליו,

האם יש לו גלגלים והוא נוסע- מתקדם בעצמו ואני רק צריכה לכוון אותו?
והאם אני צריכה ללחוץ כל הזמן כדי שיעבוד
או שיש לחצן הפעלה ואח"כ הוא פשוט עובד?

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צריך ללכת איתו כמו עגלה

רק בשטיפה, ורק כשאת צריכה יותר מים - כתם עקשני וכד
כן, אבל איכשהוא הוא מתקדם מעצמו? או רק מה שאת דוחפת קדימה?

ולגבי הלחיצה,
מה הכוונה רק בשטיפה?
זה לא שואב שוטף-ביחד?
כשאת מפעילה את המכשיר, מה הוא מתחיל בעצם?

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
כן, אבל איכשהוא הוא מתקדם מעצמו? או רק מה שאת דוחפת קדימה?

ולגבי הלחיצה,
מה הכוונה רק בשטיפה?
זה לא שואב שוטף-ביחד?
כשאת מפעילה את המכשיר, מה הוא מתחיל בעצם?
צריך לדחוף, הוא לא הולך בעצמו.
אפשר להפעיל את המכשיר רק על שעיבה, ואז אין צורך ללחוץ על שום כפתור נוסף.
וכשמפעילים גם שטיפה, אפשר לשטוף בלי ללחוץ על כפתור תוספת מים ועדיין יצא מים
אבל ברצפה מלוכלכת מאוד / איזורים מלוכלכים, יש צורך ללחוץ על כפתור תוספת מים
רק מה? הכפתור נמצא ממילא איפה שהיד מחזיקה את המכשיר, לא קשה בכלל ללחוץ על הכפתור.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
יש לי את הדגם הרגיל
מאד מאד מרוצה!
כנ"ל.

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
בעקרון הבנתי שכל דגמי הבובוט נגמרו
בעוד שבועיים יוצא דגם חדש
עולה בסביבות 1950 שח
לא נגמרו. כאן למשל יש עדיין ובמחיר מעולה את הדגם הרגיל (לא הפרו).
@קרם נווגט דגם הפרו (בובוט) עולה יותר יקר מהטינקו הרגיל ולכן אם ההתלבטות היא ביניהם הבחירה תהיה טינקו. למרות זאת הדגם הרגיל עדיין עושה עבודה טובה ומשתלם מאד בעיקר בגלל המחיר.
בקיצור... אם מדברים על תמורה למחיר, אז ברור שהטינקו נותן יותר ועדיין הבובוט (הרגיל) יהיה בחירה משתלמת שעושה את העבודה במידה והתקציב קצת יותר קטן.
לגבי דגמי הפרו בשתי החברות, בשתי מילים ''לא משתלם''.

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא נגמרו. כאן למשל יש עדיין ובמחיר מעולה את הדגם הרגיל (לא הפרו).
@קרם נווגט דגם הפרו (בובוט) עולה יותר יקר מהטינקו הרגיל ולכן אם ההתלבטות היא ביניהם הבחירה תהיה טינקו. למרות זאת הדגם הרגיל עדיין עושה עבודה טובה ומשתלם מאד בעיקר בגלל המחיר.
בקיצור... אם מדברים על תמורה למחיר, אז ברור שהטינקו נותן יותר ועדיין הבובוט (הרגיל) יהיה בחירה משתלמת שעושה את העבודה במידה והתקציב קצת יותר קטן.
לגבי דגמי הפרו בשתי החברות, בשתי מילים ''לא משתלם''.
נגיד שהמחיר לא הענין.

אני רואה במפרט שלו דברים מענינים:
מהירות סל"ד הרבה יותר גבוהה
רולר עם סיבים משולבים קשים ורכים
שאיבה יותר עוצמתית
יותר מים
מיכלים כמעט זהים
סוללה כמעט זהה
חסרונות - מה שאני יודעת,
אין לו עד הפנל
חיבור יותר קרוב לריצפה, כך שאם יש חתיכות יותר גדולות צריך קצת להטות

בוא תעזור לי להבין בין הטינקו S5 לבובוט 841 - הרגילים, לא פרו.
למה עדיין עדיף לי טינקו על פני הבובוט

נ.ב. אותו יש בארץ, יבואן רשמי עם כל החלקים והחלפים
את הטינקו, יותר בעייתי, רק מחו"ל או מחיר מפולפל בארץ, שמעתי שהוא יותר רגיש לליכלוך ויש לו התרעות שווא, וכל מיני כאלה.....

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
שאלה: :)
בוא תעזור לי להבין בין הטינקו S5 לבובוט 841 - הרגילים, לא פרו.
למה עדיין עדיף לי טינקו על פני הבובוט
תשובה: :)
חסרונות - מה שאני יודעת,
אין לו עד הפנל
חיבור יותר קרוב לריצפה, כך שאם יש חתיכות יותר גדולות צריך קצת להטות
הדברים האלה מפריעים לאנשים בדרך כלל, וכמו שכבר אמרתי הבובוט גם מצוין אך יש לו את החסרונות שלו, ואנשים מחפשים שיהיה ''מושלם'', אף אחד לא קונה מכשיר רובוטי בשביל להמשיך לעבוד, אנשים מחפשים שהמכשיר יפתור להם את ''כל'' הבעיות ולא 95% מהבעיות...;)
עוד סיבה למה כולם קונים טינקו כי הוא פשוט מס' 1 בעולם (באמזון לבד נמכרים מעל אלף חתיכות בחודש) מה שאומר שזה מוצר מנצח... וכן, בהחלט משלמים קצת גם על המותג, אבל כשיש מבצע וזה הופך למשתלם, הכי הגיוני יהיה, לבחור בו.
נ.ב. ככל שהדולר עולה האפשרות של טינקו אכן הופכת לפחות משתלמת, גם נתון שכדאי לקחת בחשבון.

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שאלה: :)

תשובה: :)

הדברים האלה מפריעים לאנשים בדרך כלל, וכמו שכבר אמרתי הבובוט גם מצוין אך יש לו את החסרונות שלו, ואנשים מחפשים שיהיה ''מושלם'', אף אחד לא קונה מכשיר רובוטי בשביל להמשיך לעבוד, אנשים מחפשים שהמכשיר יפתור להם את ''כל'' הבעיות ולא 95% מהבעיות...;)
עוד סיבה למה כולם קונים טינקו כי הוא פשוט מס' 1 בעולם (באמזון לבד נמכרים מעל אלף חתיכות בחודש) מה שאומר שזה מוצר מנצח... וכן, בהחלט משלמים קצת גם על המותג, אבל כשיש מבצע וזה הופך למשתלם, הכי הגיוני יהיה, לבחור בו.
נ.ב. ככל שהדולר עולה האפשרות של טינקו אכן הופכת לפחות משתלמת, גם נתון שכדאי לקחת בחשבון.
יש עוד חסרונות שאני לא יודעת?
ותודה ענקית @דני נוימןןן על כל העזרה והמענה

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
נ.ב. אותו יש בארץ, יבואן רשמי עם כל החלקים והחלפים
את הטינקו, יותר בעייתי, רק מחו"ל או מחיר מפולפל בארץ, שמעתי שהוא יותר רגיש לליכלוך ויש לו התרעות שווא, וכל מיני כאלה.....
לא ניסיתי טינקו, אבל חוויתי כמה וכמה תקלות בבובוט לצערי
ושירות הלקוחות רק בווצאפ מה שמונע ממני לתקשר איתם

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
יש עוד חסרונות שאני לא יודעת?
ותודה ענקית @דני נוימןןן על כל העזרה והמענה
30 דק' עבודה לעומת 35 דק' בטינקו (אם זה משמעותי...)
לא ניסיתי טינקו, אבל חוויתי כמה וכמה תקלות בבובוט לצערי
ושירות הלקוחות רק בווצאפ מה שמונע ממני לתקשר איתם
לא מכיר מכשיר חסין תקלות באופן מלא, אבל עד כמה שהבנתי מהאתר אפשר ליצור איתם קשר במספר הזה -

051-2468002

גם בשיחה רגילה ולאו דווקא בווצאפ.

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
בלת"ק
יש לי כמה נקודות בנושא הטינקו (אני כמעט פרופסור... בנושא) - בהתאם לנקודות אלו אפשר להבין מדוע יש כאלו שמקטרגים ויש כאלו שמסנגרים - באופן כללי לי יש טינקו אבל בובוט מאד דומה לזה אך לא התנסיתי בו (אני לא קונה את הדבר הזה שבגלל שיש לו סיבים יותר קשים הוא יעשה עבודה ממש פרפקט - כי מי יכול לנצח מסטיק וסוכריה שנדבקו על ידי ילדים מתוקים ...? = רק שפכטל !! - באופן כללי לא חושב שהמוצר שווה ממש לכל נפש - צריך ללמוד איך לעבוד עם המוצר כדי שהתוצאות ישביעו רצון ויתנו תמורה מושלמת.

1 - אני חיברתי שפכטל עם סכין לראש מקל של מטאטא, וביד אחת אני מחזיק את הטינקו, ובשניה את השפכטל - לכלוכים חזקים ודביקים של ילדימדות טובים טינקו לא יכול עליהם..
2 - לא נותן לילדים לגעת בזה, משום שצריך מאד להיזהר שהמקל של הטינקו לא יפול - ברגע שנופל - נכנס כל מי הפסולת לתוך המנוע וזה ממש יכול להרוס את המנוע - גם מבוגר צריך להיזהר מאד בעניין ...
3 - יש קטע שהמיכלים לא ממש גדולים - וצריך להתרגל למלא מיכל מים + חומר וגם לרוקן את הפסולת כל זמן קצר - לא בטוח שמתאים לכל סוגי האנשים. (להלן 4 תראו שצריך לרוקן בצורה יסודית - בגלל השערות - ולא רק לשפוך)
4 - יש קטע במיכל הפסולת שכשיש שם שערות ארוכות (בית של בנות) זה בעצם סוגר מעגל בחיישנים של מי הפסולת (השערות רטובות) ואז אף שלא התמלא המיכל המכשיר עוצר פעילות ודורש לרוקן את הפסולת. ולכן צריך לשטוף את מיכל הפסולת היטב כל פעם בריקון - אחרת יש איזה שהיא שערה עלומה שמצליחה לסגור מעגל חשמלי ולהשבית את עבודת המכשיר.
5 - צריך לשפוך פסולת לשירותים בלבד כי יש שם פסולת גדולה גם כן .

***********************************************************************************************
אני על אף הפרטים לעיל נהנה מהמכשיר מאחר שיש לו מעלות טובות בפני עצמם ששווים את ההשקעה בהנ"ל:
א: הוא לא מורח לכלוך - הוא שואב והניקוי יסודי יותר.
ב: ניקוי נקודתי מתאפשר בו ולא צריך לחלוש על כל הבית.
ג: אין צורך לטאטא ואחכ לעשות שטיפה ראשונה ואחר כך גריפה ואחר כך שטיפה אחרונה, ואין צורך בסחיטות סמרטוט ואין צורך לקלוע לתוך הבור של הביב..
ד: באופן כללי יש אפקט פסיכולוגי גדול מאד שאדם מגייס לעזרו כוחות חשמליים וטכנולוגיים זה פריקת עול והרגשת לוקסוס מסויים וזה ממש נחמד...
דוגמא: הילדים באחת ההסחות דעת רוקנו לי כמה מיכלים של סבון/מרכך על הריצפה - הכעס היה נשלט ... לקחתי טטינקו ושאבתי את הבלאגן תוך כמה דקות בודדות ... ותחשבו אתם על עוד שלל דוגמאות שמתרחשות רק בבית שלכם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה