קינוחים תותים ומנגו קפואים

זיסונת

משתמש מקצוען
קניתי פירות קפואים להכין קינוח חגיגי
תכלס , איך אני משתמשת בהם?
רוצה קינוח חגיגי ומרענן.
לא בטעם ריצ' וסוכר
אשמח לרעיונות​

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מה היחס של החומרים?​
קשה לי לומר, כי אני די שופכת ורואה.
פעם אחרונה עשיתי בלי חלב סויה, רק שימורים אננס אחד, תותים קפואים (לא יודעת כמה, זה היה שארית מחבילה גדולה פתוחה, אולי 250 גר') מיץ תפוזים, (בערך חצי בקבוק) וג'לי כלשהוא שהיה בארון, לא זוכרת איזה, פחות מחצי שקית, יצא מאד טעים ומרענן

דייייייייייי

משתמש פעיל
מרענן, בריא, טעים, קל להכנה. (עוד משהו?)
במעבד מזון-פרות קפואים (כל מין לחוד),
מיץ תפוזים טבעי,
דבש.

בעיקרון-עושה לפי הטעם והמראה. דבש-לפי המתיקות הרצויה,(אפשר אפילו לוותר עליו)
מיץ-עד שנהיה מרקם נח, אחיד,חלק.

אח"כ-
כשרוצה להשקיע-שמים שכבה בכוסיות, מקפיאים להתייצבות, ומעל-שכבה בצבע אחר.
שופכים לכלי אטום, אח"כ מוציאים עם כף גלידה. (אצלנו-שמים כמות שמתאימה לחצי מהכלי אחסון, מעמידים על הצד במקפיא, ואח"כ מכניסים את הטעם השני, החסכון-שלא צריכים להוציא יותר מקופסא בפעם.)
כשממש אין כח להשקיע-שופכים לתבנית 2-3 שכבות (עם הקפאה ביניהם), ופורסים לשכבות, ומגישים.

הסורבה טעים-כשהוא די רך. מוציאה בד"כ כחצי שעה-שעה לפני ההגשה, תלוי במקפיא.

יעלי1

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה