דרוש מידע תוך כמה זמן רואים העברה באינטרנט ממרכנתיל לדיסקונט?

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נראה לי שמייד,
זה אותו בנק רק מיתוג לציבור החרדי,
אני בדיסקונט ומפקיד את הצקים בכספומט של מרכנתיל

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה נחשב בנק אחר לעניין העברות. חברת בת של דיסקונט.

ההעברה תשתקף לאחר יום עסקים

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
זה נחשב בנק אחר לעניין העברות. חברת בת של דיסקונט.

ההעברה תשתקף לאחר יום עסקים
בקבוצת הבינלאומי - פאגי, מסד, אוצר החייל, יובנק- העברה מבוצעת מיידית למרות שזה בנקים שונים (או איך שקראת "חברת בת")
במרכנתיל דיסקונט זה שונה? זה בנק אחד

פסגות

משתמש מקצוען
בקבוצת הבינלאומי - פאגי, מסד, אוצר החייל, יובנק- העברה מבוצעת מיידית למרות שזה בנקים שונים (או איך שקראת "חברת בת")
מרכנתיל ודיסקונט זה לא כמו קבוצת הבינלאומי שהכל אותו אחד
אגב, במרכנתיל ודיסקונט יש אופציה לעשות העברה מיידית וזה משתקף בחשבון מיד

היוש!!

משתמש פעיל
אני בדיסקונט ובוחרת באפשרות "העברה מידית"
באותו רגע רואים את הכסף גם בבנק אחר
ייתכן והאופציה קיימת גם במרכנתיל

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני בדיסקונט ובוחרת באפשרות "העברה מידית"
באותו רגע רואים את הכסף גם בבנק אחר
ייתכן והאופציה קיימת גם במרכנתיל
סתם מעניין - זה בכל סכום?
במזרחי יש אופציה של העברה מיידית רק עד 2000

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אכן שונה.
זה מתנהג כמו העברה לבנק חיצוני

העברה מיידית היא בתשלום?
העברה מיידית זה משהו אחר והיא משתקפת מיידית בין כל הבנקים (למעט onezero איגוד ועוד כמה)

העלות היא לפי העמלות בחשבונך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה