תביעה לקצבת נכות מהבטוח הלאומי

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
השאלה אם יש מחלה נדירה, ועומס טיפולי רב, וצורך בהשגחה ששניהם בעקבות המחלה הנדירה,
זה עילות שעומדות בפני עצמן? או נכללות בתוך המחלה נדירה?
היום הייתי בביקורת אצל הרופאה והיא נדהמה שאנחנו מקבלים רק 100%
לטענתה אנחנו זכאים ליותר
מאוד תלוי במקרה הספציפי
בעיקרון אם יש תסמונת גנטית נדירה זה 100 צורך בהשגחה זה 100 והשאלה מה זה העומס הטיפול

ממליצה לך לפנות למבינים כמו הרב גולדנטל או עזר מציון שייעצו לך בחינם למה את זכאית ואז תחליטי אם לנסות לבד או לא

אני ידעתי למה אני זכאית ולאחר 3 ועדות שהתעלמו מהמצב של הילד - הרופא בועדה סתר את עצמו בפורטוקול כמה פעמים.... (במקום אחד כתב שהילד מונשם ברוב שעות היום ושאר הזמן צריך להשגיח שיציב ובמקום אחר כתב רק השגחה חלקית, תסבירו לי תהיגיון????) התיאשתי ופניתי לעו"ד

3 קוקיות

משתמש רשום
הגיע הזמן לפרסם אותם.
רק יד מכוונת.
[אלא אם כן אתה לא באמת נכה, ואתה רוצה ל'ארגן' לך נכות, בשביל זה יד מכוונת לא עוזרים וצריך לפנות לאיזה עו"ד או 'חברה למ"ז']
יד מכוונת ושאר החברות למימוש זכויות יכולות לכוון איזה מסמכים להגיש
אך הם לא מגיעים איתך לוועדה!!!!!!
אם הנכה לא מצליח להסביר את עצמו רק לעו"ד יש זכאות חוקית לדבר בשמו ובמקומו.
חברי הוועדה יכולים (מנסיון כואב) לא לאפשר למלווה- אישה/אמא להוסיף מילה מטעמם!!
ומהמסמכים הם יכולים להבין מה שהם רוצים....
והם רוצים להבין שגם נכה ברגליים, באוזניים ובאיברים פנימיים יכול לעבוד.
במה???
מלווה בהסעות, סידור סחורה ועוד.
איך? זה כבר לא הבעיה שלהם...

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם הנכה לא מצליח להסביר את עצמו רק לעו"ד יש זכאות חוקית לדבר בשמו ובמקומו.
גם לרופא יש זכאות זו
אך לכו תמצאו רופא שיסכים לבוא איתכם לועדות
הכי פשוט עו"ד
ומניסיון כשהולכים עם עוד הכל הרבה יותר פשוט והכסף שווה את הכאב ראש שנגרם מכל הבירקרטיה בלי עו"ד

הגשתי 4 פעמים לבד ובפעם האחרונה עם עו"ד
אני צריכה לגשת בקרוב לוועדה חוזרת בעיקרון אני יכולה להצליח לבד... אבל אחרי מה שעברתי איתם עדיף לי לבוא עם עו"ד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה