תאורה בסלון עם תקרה מאתגרת... רעיון יצירתי בבקשה

הפתעה

משתמש מקצוען
upload_2020-1-9_10-50-43.png

מצליחים להבין מה הולך כאן ?
זה הסלון, זו עובדה קיימת.
איפה למקם את התאורה המרכזית ? היקפית ?
א. החלק המקווקו עם האיקס זה סוכה הוא עם גג נפתח מפנלית. שהוא האתגר הראשון (למקם תחתיו חשמל/ גבס ?? מה לגבי גשם בסוכות ?).
ב. לגבי גבס- האיזור המושחר/מנוקד, אמור להיות פלטת גבס כמדף לתאורה נסתרת היקפית, הבעיה היא שזה לא מסתדר עם כי בצד שמאל יש נישה לארון ספרים שמגיע כמעט עד התקרה.
יש רעיונות ?

מעצבת פנים ומטבחים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מתקמי שתי תאורות מרכזיות אחד מעל שולחן אוכל. ואחד באזור הספות.
-ודאי שזה יהיה תאורה חזקה ושמפזרת נכון וטוב את האור .
מה הגובה של התקרה ומה הגובה של ארון ספרים ?
אני מכירה איש גבס שעשה כל מיני פתרונות לגג נפתח עם תאורה אני אבדוק לך את המספר שלו.

הפתעה

משתמש מקצוען
תודה.
הגובה של התקרה הוא 265 לפי מה שכתוב כאן והארון ספרים כרגע לא נגיש לי בשביל למדוד אבל לא נראה לי שיש אפשרות לשים מעליו גבס.
הבעיה עם התאורה שחייבים להרחיק אותה מהפנלית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה