חרבות ברזל תאונת מסוק משמחת! המסוק של נשיא איראן עבר תאונה ונעלם

• פותח הנושא nsh
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בום איראן: מסוק ועליו הנשיא היה מעורב ב"תקרית", כוחות חילוץ הוזעקו הטלוויזיה הממלכתית באיראן דיווחה כי כוחות חילוץ מנסים להגיע לאתר שבו אירעה "תקרית" שבה היה מעורב מסוק שבו היה הנשיא איברהים ראיסי.

פרטים נוספים: מדובר במסוק שהיה בשיירה האווירית של הנשיא ראיסי שהיה מעורב בתאונת אוויר, נכון לכרגע לא ידוע בבירור האם הנשיא היה עליו או לא.

הפיתרון
תזכורת אחרונה
האשכול הזה נועד לדיווחים תמונות רצברשת (בלבד! ללא בדיחות פרטיות.) וקבצים מהאירוע.
נמאס לי כבר לסנן את האשכול.
מעכשיו אני חוסם מהאשכול ללא אזהרה נוספת.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
הקונספירציות צוברות תאוצה. שהריאר חאן, בלוגר פקיסטני מפורסם: ראשית, הם תקפו את ראש ממשלת סלובקיה פיקו, שהוא נגד אוקראינה ונגד התמיכה של אמריקה ואירופה בזלנסקי, וכעת התרסק המסוק של נשיא איראן, שהוא נגד ישראל. ה-CIA והמוסד פועלים כדי לערער את היציבות במדינות. שמעון בן ישי

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נריה קראוס ב-X
התייחסות רשמית ראשונה של ארה״ב להתרסקות המסוק של ראיסי: מחלקת המדינה האמריקאית מוסרת שהם עוקבים מקרוב אחר הנחיתה הקשה של המסוק ועליו הנשיא ושר החוץ האיראנים.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שר הבריאות האיראני: החיפושים אחר המסוק הנשיאותי הפכו לקשים מאוד בגלל ערפל כבד‌‌

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
תזכורת אחרונה
האשכול הזה נועד לדיווחים תמונות רצברשת (בלבד! ללא בדיחות פרטיות.) וקבצים מהאירוע.
נמאס לי כבר לסנן את האשכול.
מעכשיו אני חוסם מהאשכול ללא אזהרה נוספת.

הפיתרון

002

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
ראש המוסד לשעבר תמיר פרדו בגל״צ:
יש לישראל מזל גדול שהתרסקות המסוק לא אירעה ביום למחרת מתקפת הטילים האיראנית, כי אז גם המפוכחים ביותר היו קושרים תיאוריות קונספירציה.

קוויק

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• VID-20240519-WA0179.mp4
    3.8 MB
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  28  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה