דרוש מידע שעון חכם לבחור ישיבה מקובל?

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אה, וכמובן, אני לא רוצה להיות זה שמקלקל אותו, אז אם חינכו אותו לא להסתכל במסך בתחנה, כי יש בו ווי פי, ידעתם?
ואם אתם מאלה ששוברים נדרים פלוס, כי יש בו ווי פי, ואגב, אתם בכלל לא בפרוג כעת. זה AI כותב אתכם מרחוק.
אז לא, אל תקנו, הוא יכול להידרדר מזה שבהגדרות כתוב הורדת מפות בWIFI תקנו לו שעון שיוריד את ה10 ג'יגה האלה בבלוטוס. הוא יסיים עד החתונה, ויוכל לקנות מה בא לו

סופרמן

משתמש פעיל
לא מקובל, ואני מדבר על ישיבות באזור חברון מירפלד וכדו' (אם כי לחוצניקים כן יש יותר לגיטימציה לללכת עם זה), ישיבות פתוחות יותר כמו לנדא ועטרת אני מאמין שיותר מקובל אבל זה כבר לא מידיעה.

חוצניק רציני

משתמש חדש
אני מכיר אישית בחורים בתפרח שיש להם,אבל לא הולכים עם זה.
כנראה שבישיבות יותר פתוחות גם מקובל ללכת עם זה.

Esti designs

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
גם בישיבות יותר סגורות הולכים עם כאלה שעונים
הכל בסדר

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אפילו בחברות הטובות,
אכן, זה קיים רק בשטויות של אלי אקספרס.
ושעון חכם, כמעט אין בשום ישיבה, כי כל הרעיון זה עם יש טלפון חכם, או מי שממש צריך את השואו.
מנגד, שעון ספורט, כמו זה שהעלתה הפותחת של האשכול, יש לכל בחור שמתאמן טיפה, החל מצמידי שיאומי, וכלה בגרמין פולאר ושות' באלפי שקלים.

בנימין (אחר!)

משתמש צעיר
אני מכיר אישית בחורים בתפרח שיש להם,אבל לא הולכים עם זה.
כנראה שבישיבות יותר פתוחות גם מקובל ללכת עם זה.
זה שיש לבחור, זה יכול להיות בכל ישיבה, בין פרומרית בין פרוסטרית,
אבל לגבי מקובל ללכת- רוב מוחלט של הישיבות זה לא מקובל ללכת.

חוצניק רציני

משתמש חדש
אכן, זה קיים רק בשטויות של אלי אקספרס.
ושעון חכם, כמעט אין בשום ישיבה, כי כל הרעיון זה עם יש טלפון חכם, או מי שממש צריך את השואו.
מנגד, שעון ספורט, כמו זה שהעלתה הפותחת של האשכול, יש לכל בחור שמתאמן טיפה, החל מצמידי שיאומי, וכלה בגרמין פולאר ושות' באלפי שקלים.
יש לי חבר שיש לו שעון חכם של אפל,כשהוא הולך לבית הוא מוריד שמה מוזיקה תמונות וכו',ככה בישיבה הוא משתמש בזה בתור נגן.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש לי חבר שיש לו שעון חכם של אפל,כשהוא הולך לבית הוא מוריד שמה מוזיקה תמונות וכו',ככה בישיבה הוא משתמש בזה בתור נגן.
יש, כמובן, אלא שחוץ מגימיק, אפילו הגרמין שלי עם סוללה של 22 יום נגמר תוך שעות על מצב נגן.
כך שאפל אמור להחזיק ככה שעתיים נניח, שיקנה סאנדיסק

חוצניק רציני

משתמש חדש
יש, כמובן, אלא שחוץ מגימיק, אפילו הגרמין שלי עם סוללה של 22 יום נגמר תוך שעות על מצב נגן.
כך שאפל אמור להחזיק ככה שעתיים נניח, שיקנה סאנדיסק
צודק,אבל בבית כנראה הוא משתמש בזה בשביל שאר הדברים אז הוא מנצל את זה גם בשביל זה.
חוץ מזה שזה הרבה יותר נח,כי אתה מוריד את המוזיקה ישר לשעון,והטא'צ וכו'.
אבל כמובן שאני לא יקנה שעון חכם רק בשביל נגן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה