שליחת מייל

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תמיד כשהייתי רוצה לשלוח מייל הייתי מתחילה להקליד את שם הנמען ומיד הוא היה עולה לי אוטומטי.
היום אני צריכה לכתוב את כל כתובת המייל כולל@ gmail .....
מה קרה? איך אני מסדרת את זה?
תודה!

נערך לאחרונה ב:

יש כזה שם???

משתמש מקצוען
לי יש משהו יותר מוזר, שרוב האנשי קשר באמת כשאני מתחיל לכתוב אותם הם קופצים לי, אבל יש אנשי קשר מסויימים, שלמרות שהם נמצאים ברשימת האנשי קשר, הם אף פעם לא קופצים לי, ותמיד כשאני צריך אותם ואני לא זוכר את המייל בדיוק אני צריך ללכת לרשימת אנשי קשר ולחפש בדיוק את המייל ולהעתיק ולהדביק וכו' וכו' משהו מסייט.

לא ברור מה זה כל הדפקטים האלה בגוגל....
לא מתאים להם...

MR Designs

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש משהו יותר מוזר, שרוב האנשי קשר באמת כשאני מתחיל לכתוב אותם הם קופצים לי, אבל יש אנשי קשר מסויימים, שלמרות שהם נמצאים ברשימת האנשי קשר, הם אף פעם לא קופצים לי, ותמיד כשאני צריך אותם ואני לא זוכר את המייל בדיוק אני צריך ללכת לרשימת אנשי קשר ולחפש בדיוק את המייל ולהעתיק ולהדביק וכו' וכו' משהו מסייט.

לא ברור מה זה כל הדפקטים האלה בגוגל....
לא מתאים להם...
גם אצלי זה כך
די מציק
יש פיתרון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  44  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה