דרוש מידע שכירות או קנייה?

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
על כל 100 א תשלמו בסביבות 550 אך ניתן לקבל גם יותר זול תלוי מסלולים של הרביות לקוח וכו'
לא בדקתי את זה לפרוטרוט , אבל ידוע לי שאם לוקחים ל 30 שנה (אני לא יודע אם זה רלוונטי לכם) זה יוצא שעל כל 100K משלמים ריביות של 80K אפילו יותר מזה.
שוב לא באחריות אבל תבדקו את זה שוב.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לא בדקתי את זה לפרוטרוט , אבל ידוע לי שאם לוקחים ל 30 שנה (אני לא יודע אם זה רלוונטי לכם) זה יוצא שעל כל 100K משלמים ריביות של 80K אפילו יותר מזה.
שוב לא באחריות אבל תבדקו את זה שוב.
אחי לקח לארונה משכנתא וזה יצא לו בחישוב פשוט שעל כל 100K מחזיר כמעט 190K.
פלא שהבנק רודף אחרי הלקוחות...
(הוא סגר את המשכנתא כעבור תקופה קצרה כי מכר את הנכס ולכן לא נאבק על תנאים טובים. יתכן שעם יועץ אפשר להגיע לתנאים נוחים יותר ולשלם קצת פחות)

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נראה לי שתעשו את החשבון לבד, האם שווה לכם להתאמץ ולשלם עוד 2500 ש"ח לחודש בשביל דירה משלכם או לא?
כי יש אפשרות עם יועץ משכנתאות לסדר את זה שההחזר החודשי יהיה על כל 100K לשלם 500 ש"ח בחודש כלומר על משכנתא של 1,500,000 לשלם 7500 ש"ח לחודש, שזה תוספת 2500 על הסכום שבכל מקרה תשלמו אם זה יהיה לשכירות.
ולגבי עצם השאלה שכירות או קנייה, נראה לי שוודאי שעדיף לקנות מאשר ”לזרוק לפח” כל חודש את דמי השכירות...

הנדלניסט

משתמש פעיל
בעיקרון בבני ברק עדיף לשכור ולתת לכסף לעשות כסף כי התשואה על דירה בבני ברק הוא 2-2.5% ובינתיים בערי הפריפריה הכסף שלכם עושה יותר תשואה 4-5%.
רק שזה כאב ראש לעבור דירה כל פעם שמוכרים לכם את הדירה ואתם בטח גם לא משפצים בדירה כמוש הייתם רוצים (שזה אגב חיסכון כספי מובהק למי שגר בשכירות)

zs7177

משתמש צעיר
מחירי הדירות בתוך בני ברק- במגמת עליה או ירידה?

צדיק דורינו

משתמש רשום
עדיף לקבל שכירות חלקית על הדירה של 500000 ממה שלשלם משכנתה שלילדים יהיה ירושה יותר גדולה
משכנתה על כל 100 א' החזר 550 דמי שכירות בניכוי מה שמקבלים 4000 וודאי עדיף לשכור

שואל לעניין

משתמש פעיל
מבחינה היסטורית- הרבה יותר משתלם להשקיע את הכסף בשוק ההון.
למעט ה15 שנה האחרונות שהדירות שילשו את עצמן. מה יהיה בעתיד? לא יודע
יש לשאול אמסטרדמסקי הרצאות בנושא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה