שאלה שיש במודיעין עילית

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
שואלת בשביל חברה המתגוררת במודיעין עילית.
מחפשת משהוא מקצועי במיוחד, בדגש על פורצלן, וכן מחירים נוחים.
יש לכן המלצות?
אשמח לקבל, תודה!

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

ק'סניק

משתמש מקצוען
יש לי מישהו מקצועי ואמין ביותר רמת עבודה מהגבוהים שיש...
הוא אומנם ערבי אבל יש לו ראש וידיים כמו של יהודי....
והכי הכי חשוב יש לו סחורה סוג א' ולא סוג ב' וג'... (לידיעתכם! בסוגים אלו אי אפשר להפעיל את האחריות באבן קיסר!!!!!)..
המחירים שלו זולים במאות שקלים מכל אחד אחר!!!!
בדוק!!!
כתבו לי כאן אח"כ אם זה באמת נכון כדי שעוד רבים יהנו מעבודה ומחירים כאלו....
קוראים לו אחמד והוא מאום אל פאחם ⁦050-321-0573⁩

babarbara

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש לי מישהו מקצועי ואמין ביותר רמת עבודה מהגבוהים שיש...
הוא אומנם ערבי אבל יש לו ראש וידיים כמו של יהודי....
והכי הכי חשוב יש לו סחורה סוג א' ולא סוג ב' וג'... (לידיעתכם! בסוגים אלו אי אפשר להפעיל את האחריות באבן קיסר!!!!!)..
המחירים שלו זולים במאות שקלים מכל אחד אחר!!!!
בדוק!!!
כתבו לי כאן אח"כ אם זה באמת נכון כדי שעוד רבים יהנו מעבודה ומחירים כאלו....
קוראים לו אחמד והוא מאום אל פאחם ⁦050-321-0573⁩
איך אני יודעת שהוא מביא לי חומר איכותי?
וגם איזה שיש נקרא איכותי?

תודה!

babarbara

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אני לקחתי אחד בשם פדרו, מאבו גוש, בהמלצת @rivkiy .
מאוד מרוצה, ב"ה.
(לפני כן הלכנו לקבל הצעות מחיר מכמה מקומות, והפערים היו משמעותיים מאוד)
יודעת להגיד לי איזה שיש זה? מאיזה סוג?
פורצלן נקרא טוב?
איך אפשר לדבר איתו?

תודה

babarbara

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אני לקחתי למינם, מעל שנתים בשימוש די מסיבי מאד מרוצה ב”ה
מעניין אותי על שיש בהיר אם לא רואים שריטות מהסירים...
כי ראיתי אצל אחת שעשתה שיש גרניט בהיר ואחרי כמה חודשים נהיה לה שריטות..
אצל מי עשית?פדרו?
איך מגיעים אליו?

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יודעת להגיד לי איזה שיש זה? מאיזה סוג?
פורצלן נקרא טוב?
איך אפשר לדבר איתו?

תודה
שיש מסוג גרניט פורצלן, ביררתי קצת על סוגי השיישים, והבנתי שזה יותר איכותי מהקוורץ,
וגם רציתי קנט קדמי לשיש, והבנתי שלא בכל סוג של שיש זה אפשרי, וגם לא כל איש שיש עושה את זה.
הנה מס' פלא' שלו: 0523707874
הוא זמין מאוד, והגיע למדידות ביחד עם קטלוג בהתראה קצרה מאוד.
ממליצה לך ללכת קודם לעשות הצעת מחיר ולראות סוגים ודוגמאות של שיישים, כי הוא לא מביא משטחים גדולים שאפשר להתרשם מהם, וגם כדי לדעת מחירים כדי להשוות ולבחון.
אם תרצי אשמח לענות לכל שאלה

babarbara

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אם אני אראה דגם של שיש שאני אוהבת אצל מישהו אחר
הוא יכול לעשות לי את זה?
או שיש לו רק קצת דגמים?

תודה!
ועוד דבר- איפה אני יכולה לראות שישים? יש חנויות או שזה רק אנשים שמגיעים הביתה עם קטלוג?
תודה וסליחה על הבורות בנושא:)

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מעניין אותי על שיש בהיר אם לא רואים שריטות מהסירים...
כי ראיתי אצל אחת שעשתה שיש גרניט בהיר ואחרי כמה חודשים נהיה לה שריטות..
אצל מי עשית?פדרו?
איך מגיעים אליו?
אין אצלי שריטות בכלל שיש ממש בהיר
זה המספר שלו
+972523707874

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם אני אראה דגם של שיש שאני אוהבת אצל מישהו אחר
הוא יכול לעשות לי את זה?
או שיש לו רק קצת דגמים?

תודה!
ועוד דבר- איפה אני יכולה לראות שישים? יש חנויות או שזה רק אנשים שמגיעים הביתה עם קטלוג?
תודה וסליחה על הבורות בנושא:)
בגדול הוא מביא קטלוג שאת לא יכולה ממש להתרשם ממנו, אלא אם כן את יודעת בערך מה הכיוון שאת מחפשת,
וגם הלכת לראות פיזית בחנויות,.
את יכולה להביא לו מק"ט והוא יביא לך את אותו דבר.
סתם ככה, הוא יעץ לי משהו נכון - מומלץ לעשות שיש שהוא קונטרה לארונות, ולא משהו שהוא בדיוק אותו דבר,
כך זה 'שובר' את המראה ומוסיף ענין.
(אני באתי עם דוגמא לשיש שהתאים יותר מידי, והוא המליץ לי על משהו אחר שאכן משתלב מקסים)
מסקר שוק שערכתי, המחיר למטר נע בסביבות 1400-1500 ש"ח (++++, כמובן)
הוא לקח לי 1200 למטר.

ק'סניק

משתמש מקצוען
איך אני יודעת שהוא מביא לי חומר איכותי?
וגם איזה שיש נקרא איכותי?

תודה!
השאילה הזאת נכונה אצל כל מתקין שייש...
ממליץ לך לקרוא לפני שאת קונה באתר של אבן קיסר...
על שיש גרניט יש אחריות לכל החיים על פגמים וכו' ועל פורצלן יש כמדומני ל10 שנים...
אם רוצים לקבל את האחריות של אבן קיסר המתקין חייב להיות מתקין מורשה שלהם הם עושים להם קורסים ונותנים להם שיטות איך להתקין את השיש שלהם אחת לשנה.
מתקין שלא מופיע ברשימות שלהם אינו מורשה ואי אפשר להפעיל את האחריות על השיש!!
איך מפעילים את האחריות?? לכל פלטת שיש יש כמו תעודת זהות אותה מקלידם באתר שלהם לאחר ההתקנה.
בנוגע לסוגי א כמדומני שזה עם מדבקה צהובה בשונה מסוג ב' וג'..
ממליץ לדבר איתם לפני ולברר לפי"ז מי יהיה המתקין שלכם!!!

בנוגע לשאילה על ההבדלים בין גרניט לפורצלן הכי ממולץ זה הגרניט הפורצלן הוא מאד שברירי מכיוון שבתערובת יש יותר אחוזי זכוכית מה שגורם לו להיות חומר יותר קשיח ומשכך אם נופל אפי' סיר בזווית לא כ"כ טובה סיכויים לא קטנים שהשיש יסדק...
גם צריך לברר בנוגע למתקין לאיזה סוג שיש יש לו רשיון להתקין האם רק גרניט או גם פורצלן

בנוגע לשאילה איפה אפשר לראות את הדוגמאות כמו שצריך... אם מדברים על אבן קיסר יש להם בבני ברק ברחוב הלח"י אולם תצוגה ענק שם ניתן לראות כל דגם בגודל אמיתי ולא בחתיכות קטנות כמו שיש לכל מתקין...

והכי חשוב המתקין אותו כתבתי למעלה הוא מתקין מורשה (נכון למתי שהתקנתי...תמיד טוב לוודא שוב) וכמובן הוא הכי זול בכמה מאות טובות של שקלים ביחס לעוד רבים שביררתי...

מדגיש לא להאמין למתקין שאומר שהוא מורשה!!! צריך לבדוק בחברה!!! הרבה אומרים שהם מורשים והם לא מופיעים בחברה ואי אפשר להפעיל את האחריות אח"כ..

מנסיון שלי.. אני הוצרכתי להשתמש בה עקב פגמון קטן בייצור.. אז חבל סתם שתהיה עוגמת נפש...

סליחה ממש על התגובה הארוכה רק רציתי שיהיה ברור הכל לגמרי...

אם קראת הכל עד כאן אשמח ;) אם תתנ/י לי לייק (y)

babarbara

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
ממש תודה על הפירוט
עזר לי מאוד להבין יותר!
רק לא הבנתי מה הכי מומלץ אבן קיסר או גרניט פורצלן?
ויש לך מושג מה הטווח מחירים של אבן קיסר?
שוב תודה!

ק'סניק

משתמש מקצוען
ממש תודה על הפירוט
עזר לי מאוד להבין יותר!
רק לא הבנתי מה הכי מומלץ אבן קיסר או גרניט פורצלן?
ויש לך מושג מה הטווח מחירים של אבן קיסר?
שוב תודה!
יש שני סוגי משטחים האחד משטחי קוורץ והוא הסוג הרגיל מה שהיה כבר לפני 30 שנה ויותר והסוד השני הוא פורצלן..
המעלות של הקוורץ שהוא מיועד גם להנחת מוצרים רותחים עליו גם סירים ובעיקר הייעוד שלו זה למקומות חמים כמו כאלו שעושים שיש בחצר או תחת השמש...
הבעיה היא שאת הפורצלן כדי שהוא יהיה יותר חזק שמים בתערובת שממנה הוא עשוי יותר אחוזי זכוכית ומשכך הוא גם רגיש יותר לקבלת סדקים... אפי' נפילה של סיר מהמדיח בצורה לא הכי טובה... תעשה את העבודה מצויין...

בנוגע למחירים הפורצלן הוא יותר יקר מהקוורץ...
טווח המחירים בדיוק אני לא זוכר אבל זה משתנה לפי הדגמים החדישים יותר כמו אלו עם העורקים והלבנים שהם יקרים יכול להיות אפי' ב500 -700 ש"ח למטר...
שוב אצל המתקינים יכול להיות הפרשים מטורפים בין מתקין אחד למשנהו...
אני לדו' קניתי לבן עם עורקים בכ400 ש"ח יותר זול מכל המתקינים אצל אותו מתקין שכתבתי למעלה..

כמדומני שהדגמים האפורים שנפוצים היום הרבה עולים באיזור ה900 ש"ח למטר אצלו..

babarbara

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש שני סוגי משטחים האחד משטחי קוורץ והוא הסוג הרגיל מה שהיה כבר לפני 30 שנה ויותר והסוד השני הוא פורצלן..
המעלות של הקוורץ שהוא מיועד גם להנחת מוצרים רותחים עליו גם סירים ובעיקר הייעוד שלו זה למקומות חמים כמו כאלו שעושים שיש בחצר או תחת השמש...
הבעיה היא שאת הפורצלן כדי שהוא יהיה יותר חזק שמים בתערובת שממנה הוא עשוי יותר אחוזי זכוכית ומשכך הוא גם רגיש יותר לקבלת סדקים... אפי' נפילה של סיר מהמדיח בצורה לא הכי טובה... תעשה את העבודה מצויין...

בנוגע למחירים הפורצלן הוא יותר יקר מהקוורץ...
טווח המחירים בדיוק אני לא זוכר אבל זה משתנה לפי הדגמים החדישים יותר כמו אלו עם העורקים והלבנים שהם יקרים יכול להיות אפי' ב500 -700 ש"ח למטר...
שוב אצל המתקינים יכול להיות הפרשים מטורפים בין מתקין אחד למשנהו...
אני לדו' קניתי לבן עם עורקים בכ400 ש"ח יותר זול מכל המתקינים אצל אותו מתקין שכתבתי למעלה..

כמדומני שהדגמים האפורים שנפוצים היום הרבה עולים באיזור ה900 ש"ח למטר אצלו..
תודה על הפירוט!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה