שיש בגווני שמנת עם זהב

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
עשיתי שיש אצל פדרו - הבן לא האבא, נתן לי מחיר זול ממש, עשה עבודה יפיפיה, לגבי הפילוס אני עוד לא יודעת, רק שאכנס לדירה ואשתמש במטבח אדע יותר.
מבחינה חיצונית מושלם!
החיבורים ממש יפים

קבצים מצורפים

• WhatsApp Image 2024-02-25 at 17.01.10 (4).jpeg
    WhatsApp Image 2024-02-25 at 17.01.10 (4).jpeg
    KB 396.6 · צפיות: 63

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האם תוכל דחוף מאוד להשיב לי למייל האם זה פדרו ואיך הוא, והאם לקחת פורצלן ואיזה חברה ואיך העמידות שלו תודה רבה 7620831@ ג'מייל
כן םדרו מאבו גוש. לקחת פורצלן של למינם. בינתיים שנתיים פלוס בס”ד מחזיק מעולה!

1Yakov669

משתמש רשום
עשיתי שיש אצל פדרו - הבן לא האבא, נתן לי מחיר זול ממש, עשה עבודה יפיפיה, לגבי הפילוס אני עוד לא יודעת, רק שאכנס לדירה ואשתמש במטבח אדע יותר.
מבחינה חיצונית מושלם!
החיבורים ממש יפים
איזה צבע ארונות המטבח?
זה יתאים למטבח לבן?

שלווה בחווה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@rivkiy
דבר ראשון תודה על ההמלצות ועל הפירוט והתמונות, עזר לנו מאוד מאוד!
אכן הזמנתי גם את פדרו הנ"ל, והוא התקין לנו שיש וכיורים = יצא מהמם, ב"ה!
רציתי לשאול אותך לגבי הכיורים - הזמנתי אצלו כיורים של חברת בלנקו,
והוא הביא אותם עם תעודות אחריות וכו', אבל רק אח"כ שמתי לב שבכיורים אין את פס המתכת הקטן שכתוב עליו בלנקו.
זאת אומרת שהוא הביא לי חיקוי? איך אפשר לדעת?

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
@rivkiy
דבר ראשון תודה על ההמלצות ועל הפירוט והתמונות, עזר לנו מאוד מאוד!
אכן הזמנתי גם את פדרו הנ"ל, והוא התקין לנו שיש וכיורים = יצא מהמם, ב"ה!
רציתי לשאול אותך לגבי הכיורים - הזמנתי אצלו כיורים של חברת בלנקו,
והוא הביא אותם עם תעודות אחריות וכו', אבל רק אח"כ שמתי לב שבכיורים אין את פס המתכת הקטן שכתוב עליו בלנקו.
זאת אומרת שהוא הביא לי חיקוי? איך אפשר לדעת?
אם יש תעודת אחריות לא הייתי חוששת.
אצלינו הוא השיג רק ביבוא מקביל והוא הודיע לנו על זה מראש והביא תעודה מהיבואן המקביל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה