שאלה שילוב חומרים מטבח

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
איך השילוב של החומרים הבאים:
שיש - גרניט פורצלן 513
חיפוי ארונות - 4265cr (ננו קרבון)
כיור - אוניקס שמפניה חמת

1715161087994.png

זה התמונה ששלחו של הכיור
1715161111363.png

בהתלבטות אם לא יהיה חשוך מידי, פתוחים להצעות ושינויים בצבעים
רוצה שיהיה מספיק מואר.
אם נשאר עם השילוב הנ"ל
איזה חיפוי הכי מתאים מהחיפויים הבאים (בדגש על מואר):
1715161197992.png

1715161206016.png

ואיזה צבע ברז הכי מתאים?
כסף, שחור או זהב

אשמח לייעוצכם המקצועי, תודה רבה!

AYLA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מטבח פתוח/סגור?
תאורה נכונה תעשה את העבודה כמו שצריך
בחירות יפות!
ברז זהב ושחור ישתלבו יפה נראה לי - (איזה ידיות יש?)

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
ברז זהב ושחור ישתלבו יפה נראה לי - (איזה ידיות יש?)
אינטגרליות

זה התרשים הבסיסי
בניין 2025 דירה 32 (1).Jpg

הוספנו ארונות למעלה (בעומק סטנדרטי), וגם מעל המקפיא.
(מתאים עמוק יותר? או שעלול לתת תחושת מחסן?)

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הבחירות יפות,
בשביל להאיר את המטבח:
חיפוי קיר- קחי אחד מהבהירים, קשה לדייק צבעים בתמונה, תבדקי פיזית חתיכת שיש ליד חיפוי, כי תכלס הם יושבים צמוד.
ברזים- זהב יאיר יותר.
תרשי לי להתערב בתכנון המטבח- וקחי את הכיור הבשרי יותר שמאלה, מה שיתן משטח גדול יותר בין הכיור- כיריים,
שזה המשטח הכי שימושי (ע"ע משולש הזהב.)
בהצלחה

shani123

משתמש מקצוען
ממליצה על כיור כהה יותר, פחות תשתעבדי על נקיון שוטף!!

מעל המקרר בד"כ עושים ארון בעומק המקרר בשביל להרוויח מקום אכסון

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
תרשי לי להתערב בתכנון המטבח- וקחי את הכיור הבשרי יותר שמאלה, מה שיתן משטח גדול יותר בין הכיור- כיריים,
תודה, לא בטוחה שאפשרי, האינסטלציה קיימת, אנסה לבדוק, את אזור הכיריים, החלפנו ליחידת בילדין נמוכה לתנור, עם הכנה לאינדוקציה 70,
ממליצה על כיור כהה יותר, פחות תשתעבדי על נקיון שוטף!!
איזה לדוגמא?, בהתחלה חשבתי על נירוסטה מבחינת פרקטיות, אבל הנציגה של חנות המטבחים טענה שזה לא יתאים.
מעל המקרר בד"כ עושים ארון בעומק המקרר בשביל להרוויח מקום אכסון
בתכנית, מה שהעליתי זה הבסיס.

shani123

משתמש מקצוען
תודה, לא בטוחה שאפשרי, האינסטלציה קיימת, אנסה לבדוק, את אזור הכיריים, החלפנו ליחידת בילדין נמוכה לתנור, עם הכנה לאינדוקציה 70,

איזה לדוגמא?, בהתחלה חשבתי על נירוסטה מבחינת פרקטיות, אבל הנציגה של חנות המטבחים טענה שזה לא יתאים.

בתכנית, מה שהעליתי זה הבסיס.
להזיז את הכיור, בד"כ גם אם האינסטלציה קיימת, אפשר למשוך לצדדים, כל ס"מ שם ממש חשוב !!! במיוחד שאת רוצה כיריים גדולות יותר - פשוט לא ישאר לך משטח עבודה

כיור - אני מכירה שיש לבלנקו הרבה גוונים משחור, אפור כהה ואפור בהיר יותר... פשוט תבדקי בחנויות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה