דרוש מידע שוק ראש העין

ראובן 23

משתמש מקצוען
מאזור 7 בבוקר עד 2 בצהריים

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
האם השוק מומלץ?
כלומר- כמו שהיה בירושלים ז"ל? כמו באשדוד? תודה
אמנם לא הייתי שם הרבה זמן, אבל הוא זכור לי לטובה ואין לי התנגדות ללכת לשם שוב אם יהיה לי פנאי.
לא מכירה את השווקים הנ"ל.

מיכל חגירה

צלמת מקצועית!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
רק מסברת את האוזן, השוק בראש העין מקורה (לא תחת כיפת השמים) .
מה שאומר שאמנם טוב שאין בחורף גשם, ובקיץ אין עליך שמש.
אבל, בימים חמים מאוד, אין אוויר בתוככי השוק!.
כיוון ששוק זה מקום צפוף, והשטח גדול ומכוסה, השמש קופחת ומחממת את הגג, ואין אויר......
בצדדים בקצוות עוד בסדר, אבל בפנים סיוט......
קרה לי פעם והיה ממש לא נעים.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
תודה לכל העוזרים
היינו ומאד נהנינו
המלצה "חמה": להגיע על הבוקר, בין 7-8.
בסביבות 9 נהיה חם בצורה בלתי אפשרית וגם עומס האנשים מוסיף לחגיגה... צפוף מאד.
על הבוקר היה נחמד ומצוין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה