דרוש מידע שואב אבק באושר עד

קפה ברזילאי

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מישהו יודע אם באושר עד גבעת שאול מוכרים שואב אבק? איזה סוג? מה המחיר?

אילן 777

משתמש פעיל
יש כמה סוגים
יש שואב של מולר 25 ליטר 2400W שעולה 199 ש"ח
יש קטן יותר לא זוכר איזה חברה ב- 99 ש"ח
יש אלחוטי של שיאומי נראה לי ב- 699 ש"ח
ויש גם את הרובוטי של שיאומי mop 2 ב- 799 ש"ח
IMG_20230313_213100_693.jpg

IMG_20230313_213108_508.jpg

IMG_20230313_213011_344.jpg

IMG_20230313_213019_611.jpg

אנחנו קנינו את המולר בינתיים עושה עבודה טובה אם כי כתוב עליו בחוץ יבש רטוב ובהוראות כתוב לא לשאוב לח....

malka1

משתמש פעיל
אנחנו קנינו את המולר בינתיים עושה עבודה טובה אם כי כתוב עליו בחוץ יבש רטוב ובהוראות כתוב לא לשאוב לח....

הי אני יודעת שההודעה מלפני שנה אבל קנינו אותו היום באושר עד ויש לי איזה חלק שחור כמו מסננת חוץ מהמיכל רשת, מה זה? איפה זה אמור לשבת? לא מוזכר עליו כלום בהוראות, אני תוהה אם זה פשוט חלק שהתנתק מהחלק העליון
ואם זה שבור...

אילן 777

משתמש פעיל
הי אני יודעת שההודעה מלפני שנה אבל קנינו אותו היום באושר עד ויש לי איזה חלק שחור כמו מסננת חוץ מהמיכל רשת, מה זה? איפה זה אמור לשבת? לא מוזכר עליו כלום בהוראות, אני תוהה אם זה פשוט חלק שהתנתק מהחלק העליון
ואם זה שבור...
זה לא שבור, זה אמור לשבת ככה בפנים

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כשקונים שואב באושר עד , יש אחריות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה