דרוש מידע שאלה על רישום למעונות

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
@המוכשר !!! תודה על כל העזרה
אני מתלבטת בין שתי תלושים
1. המשכורת יותר נמוכה אבל יש דמי הבראה, ביחד יוצא סכום גבוה לדגו' משכורת 7000 הבראה 2000 סך הכל 9000
2 רק משכורת אבל היא יותר גבוה לדגו' 8000
תודה רבה
2 עדיף
הם מסתכלים על הבראה כשכר רגיל

אודיה שלו

משתמש רשום
המוכשר
אשמח לעזרה
אני עצמאית+ שכירה, אין לי מספיק שעות כשכירה אלא כעצמאית. בעבר תמיד הגשתי את הנתונים כעצמאית וקיבלתי דרגה מעולה
הבנתי שמשנה שעברה הכל מסונכרן ורואים שאני שכירה, זה נכון??
וכן אני צריכה להגיש מסמכים לוועדת קבלה ואני בחופשת לידה שמתחילת השנה הייתי בשמירה כלומר התלוש האחרון שלי הוא מאוגוסט, מה עלי להגיש?
וכן מה עדיף בעל לומד או עובד? והאם הם יודעים את העיסוק ?
ואם בעלי לומד לימודים לתואר זה יכול לעזור בדרגה?
תודה מראש ....

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@המוכשר !!!
אני עובדת אבל אין לי 36 שעות שבועיות, האם אני יכולה לצרף גם שעות של לימודים ככה זה יגיע 36 שעות שבועיות, (ואם כן האם צריך מינימום של שעות של לימודים) ?
תודה רבה

אודיה שלו

משתמש רשום
שאלה דחופה,
אני רשמתי ממיי גוב של בעלי והוא נותן לי את הפרטים באוטומטי מהביטוח הלאומי ואני רוצה לעדכן לבד , רציתי לדעת אם אני לוחצת שאני לא מאשרת את הפרטים המופיעים זה אומר שאין להם דרך לראות אותם או שהם רואים ומתייחסים על הנתונים שאעלה?
צילום מסך 2024-05-01 152305.png

לאה 655

משתמש פעיל
שאלה דחופה,
אני רשמתי ממיי גוב של בעלי והוא נותן לי את הפרטים באוטומטי מהביטוח הלאומי ואני רוצה לעדכן לבד , רציתי לדעת אם אני לוחצת שאני לא מאשרת את הפרטים המופיעים זה אומר שאין להם דרך לראות אותם או שהם רואים ומתייחסים על הנתונים שאעלה?צפה בקובץ המצורף 1637336
.בעיה של חב לאחריני

rivi y

משתמש פעיל
אני ובעלי עצמאיים (אני עסק פטור) כרגע בחל"ד
על מה מסתכלים בוועדת קבלה ?
על שעות עבודה ? או על סכום ?

ימס

משתמש פעיל
אם קיבלתי גם את המייל הזה, אחרי שכבר הגשתי בקשה לועדה,
זה אומר שחסר משהו בבקשה שלי?
או שזה סתם תזכורת כללית שהם שלחו היום לכולם?
גם אני קיבלתי מייל כזה אך לא ברור איזה טופס חסר.
מה עושים? למי יש מידע בעניין?

אני-הוא-זה

משתמש רשום
@המוכשר !!!
כל הכבוד על העזרה

אשתי חזרה לפני חודשיים מחל"ד כשבשלושה חודשים לפני הלידה היא עבדה בעבודה נוספת
האם יש אפשרות שיאשרו תלוש של חודש אחד קודם?
כמו"כ כשהם לוקחים נתונים לבד לפי איזה חודש הם מסכלים?

נוי אפללו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בלתק
האם יש מה לעשות לאחר שנסגר הרישום בתמת?
זה פעם ראשונה שאני רוצה לרשום למעון/משפחתון מטעם התמת אבל מה אני אשמה שילדתי אחרי זמן הרישום?

raroz

משתמש פעיל
@המוכשר !!!
בעלי מוגדר כעובד ולומד (בכולל) כי מקבל תלוש על כמה שעות עבודה בודדות בחודש,
יש צורך להעלות את התלוש הזה למערכת??

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הי
ממש דחוף לי
זוג נשוי- צריך לסמן מנהלים משק בית משותף כן/לא?
האם אפשר לרשום גם ביום ראשון? או שזה לא כולל יום ראשון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה