רעיונות מוצלחים לפרנסה בשפע

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מעניין שעל לפתוח חנות אף אחד לא חשב
היום התחרות בשוק קשה בכל התחומים.
חוץ מזה להתעסק עם מלאי זה הרבה טאררם. (ספירות, ארגון, אחסון, התישנות, אופנה ועוד)
דורש השקעה כספית, סבלנות ונחישות.
לא לזה פותח האשכול התכוון...

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש אתר שנותן כסף תמורת צפייה בפרסומות כאן:
http://www.Cash4Mail.co.il/?ref=88793
או אתר שנותן כסף תמורת מילוי סקרים כאן:
http://www.midgampanel.com/?ref=226807
לא יודע אם אפשר להתעשר מזה אבל מה שבטוח שזה כסף קל

על כל סקר נקבל כ20 נקודות, כשיש כ700 נקודות מקבלים 70 שקל בתלוש שניתן לממש בחנויות מסוימות...
תעשו את החישוב לבד.

בנוגע לפרסומות - אני הייתי יותר הולכת על פתיחת אתר אינטרנט שנותן תוכן כלשהו לצופים (בסגנון חדושת אבל יש עוד הרבה רעיונות), ולעניין בכך בתי עסק שישמחו לפרסם שם וישלמו יותר ככל שמס' הצופים ילך ויגדל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שלום100

משתמש צעיר
"וזהו עבודת האדם בתפלה לשרוף דאגת הפרנסה... ולא ענין הפרנסה עצמה, כי היא צריכה, והכתוב משבח ואומר 'יגיע כפיך כי תאכל אשריך' וגו'. אבל הדאגה שאדם מיצר ודואג על זה, הנה הוא מיסוד האש והחמימות שבנפשו הבהמית, אשר זהו אש זרה, וצריך לשרפה באש של מעלה בתפלה" (ליקוטי תורה).

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למכור טשולנט...לחפש מקומות שלא מוכרים שם, למשל בגבעת שמואל או ביציאות מבריכות, מקוואות, ים,פארקים וכדו' ( תתארו לעצמכם שאתם בפארק ומישהו עובר עם טשולנט טרי ומריח... יש מצב שיצליח לו... העניין הגדול זה ההכשר - איך לקבל הכשר? צריך לברר את הנקודה הזאת.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
למכור טשולנט...לחפש מקומות שלא מוכרים שם, למשל בגבעת שמואל או ביציאות מבריכות, מקוואות, ים,פארקים וכדו' ( תתארו לעצמכם שאתם בפארק ומישהו עובר עם טשולנט טרי ומריח... יש מצב שיצליח לו... העניין הגדול זה ההכשר - איך לקבל הכשר? צריך לברר את הנקודה הזאת.
אם מי שימכור את הטשולנט יהיה לבוש כמו מישהו מאנ"ש, וגם יהיה 'תעודת משלוח' או אישור כלשהו מהקייטרינג שהכין את הסיר.
אני לא הייתי קונה! [אלא רק עם משגיח במקום האירוע!]
אבל 90% מהציבור יקנו ועוד איך!

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
האמת שלמכור צ'ונט זה אחד הדברים הריווחיים ביותר
אמר לי פעם אדם שעסק בזה שנים ארוכות שהיה מכין בכל שבוע 2 סירים גדולים של 400 מנות כל אחד.
הוא מכר 5 שקל למנה
עלויות היו לו של כ-500 ש"ח לסיר
רווח נקי של כ-3000 ש"ח לשבוע יחסית בלי הרבה שעות עבודה

נערך לאחרונה ב:

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
האמת שלמכור צ'ונט זה אחד הדורים הריווחיים ביותר
אמר לי פעם אדם שעסק בזה שנים ארוכות שהיה מכין בכל שבוע 2 סירים גדולים של 400 מנות כל אחד.
הוא מכר 5 שקל למנה
עלויות היו לו של כ-500 ש"ח לסיר
רווח נקי של כ-3000 ש"ח לשבוע יחסית בלי הרבה שעות עבודה
מי מוכר 5 שקל למנה, המחיר בכלל לא בכיוון, ההוצאות לסיר נמוכות יותר, הצליח למכור 800 מנות בקביעות זה לא מציאותי כמעט סתם באיזה חור אלא במקומות מאוד מרכזיים שכבר יש בד"כ אנשים במשבצת.

מכיר יהודי שנוהג למכור כל מוצאי בחירות כשכולם על המסכים לראות תוצאות מחוץ למטות

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מי מוכר 5 שקל למנה, המחיר בכלל לא בכיוון, ההוצאות לסיר נמוכות יותר, הצליח למכור 800 מנות בקביעות זה לא מציאותי כמעט סתם באיזה חור אלא במקומות מאוד מרכזיים שכבר יש בד"כ אנשים במשבצת.
עובדות בשטח. הוא היה מוכר בישיבות קבועות בזמנים קבועים והמתינו לו בכל שבוע מחדש.

דולה ומשקה

משתמש פעיל
זמר זה אחלה כסף הגדולים מרוויחים בין 3000 ל3500 לאחר הניכוי לאמרגנים... ומי שעובד לבד בכלל... כבר מהתחלה יש לו נקי החל מ1500 ללילה וכלה ב.... ומלבד כמה שיעורי פיתוח קול ואימונים אין לו הרבה הוצאות ...

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עובדות בשטח. הוא היה מוכר בישיבות קבועות בזמנים קבועים והמתינו לו בכל שבוע מחדש.
בסדר, עכשיו הכל מובן דיברתם על משהו אחר, לא על אדם שעומד במקום עם סיר.
אלא ביהודי מבוגר שהיה עובר עם רכב מישיבה לישיבה עם סיר טשולנט לחמניות ועוד בכל ישיבה בימים אחרים לפי ערים, בסיום היה לוקח מים חמים בשביל הסיר עד שהוא יגיע לישיבה השניה

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ומלבד כמה שיעורי פיתוח קול ואימונים אין לו הרבה הוצאות ...
הדשא של השני ירוק יותר
כמי שמתעסק בתחום הנני להודיע בשער בת רבים כי כדי להיות זמר טוב חייבים לשקיע סכומים כמו 1000 ש"ח לחודש עבור פיתוח קול אז שיהיה לכם בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה