התייעצות רעיון לעבודה מהבית

מצב
הנושא נעול.

רוז גרין

משתמש רשום
אולי יש בעייה בקורות חיים??
שזה סיבה אחרת
תראי, אין לי כל כך הרבה ניסיון, אבל מכמה שהעברתי להם שיבדקו קו"ח טענו שממש בסדר
אבל שמעתי מאנשים שהרבה מההצעות החינמיות פיקטיביות ונועדו רק כדי למשוך לעשות מנוי
יתכן שמנוי שווה לי אבל מתלבטת דרך אלו אתרים וכו..

פ.נ

משתמש מקצוען
תראי, אין לי כל כך הרבה ניסיון, אבל מכמה שהעברתי להם שיבדקו קו"ח טענו שממש בסדר
אבל שמעתי מאנשים שהרבה מההצעות החינמיות פיקטיביות ונועדו רק כדי למשוך לעשות מנוי
יתכן שמנוי שווה לי אבל מתלבטת דרך אלו אתרים וכו..
בחיים על תעשי מנוי....
אני מצאתי עבודה מלי לשלם שקל לאתרים...
נ.ב
אולי עכשיו יש פחות הצעות עבודה ביגלל המלחמה וכו

דפה

משתמש מקצוען
@הרי זהב אוכל זה המקצוע שלך, את מאוד אוהבת את המטבח
ויש שם הרבה נישות:
אני לדוג'הכנסתי תקופות מסויימות מבשלת הביתה שילמתי לה 100 שקל לשעה, פעמיים בשבוע בערך 3-4 שעות. זה רווח נקי, אין שום הוצאות. אולי תפרסמי את עצמך בשוק הזה?

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
@הרי זהב אוכל זה המקצוע שלך, את מאוד אוהבת את המטבח
ויש שם הרבה נישות:
אני לדוג'הכנסתי תקופות מסויימות מבשלת הביתה שילמתי לה 100 שקל לשעה, פעמיים בשבוע בערך 3-4 שעות. זה רווח נקי, אין שום הוצאות. אולי תפרסמי את עצמך בשוק הזה?
אכן בישלתי אצל אחרים אבל עכשיו מחפשת עבודה מהבית.

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
@הרי זהב
נשמע שממש ניסית ללכת על התחום של האוכל, והתחום הזה מדבר אלייך
אולי תנסי הפעם להיכנס לזה אחרי בדיקה מול כאלו שכן מצליחים בזה?
ייתכן ואת לא נכנסת לזה עם כל הכח, כי אולי את מזגזגת על התפר של זול לבין משהו יותר מוסדי

כמו שהזכירו למעלה, להכין לועדי עובדים/ אסיפות הורים/ ארוחות בוקר בוטיק/ מקומות שיש להם תקציב יעודי לאוכל
אולי כדאי להקדיש לחלום עוד קצת בדיקה לעומק ולראות איך אלו שכן מצליחים בזה עובדים,
אולי קצת לפתוח את הראש ולהבין שברגע שעובדים עם משלוחים את יכולה לתת שירות לקהלי יעד יותר גדולים ולא רק לסביבה המצומצמת שסביבך
הרבה הצלחה וס"ד!
תודה על התגובה המפורטת
אני רוצה להתחיל לעבוד מיידית ללא השקעה בחיפושים/בירורים/לימודים וכד'.
(ואגב, הכנתי בעבר לצוותות וכאלה)

נערך לאחרונה ב:

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
היא הסבירה שרוב השכנות בבנין שלה לא עובדות
היא כנראה גרה באזור ירושלמי/ חסידי שמרני
אז שם יש אינפלציה של מטפלות/ גננות
ובמחירים הזויים (כלפי מטה)
(סיפרה לי מישהי שמשלמת באזור כזה 350 ש"ח לגנון)
בדיוק זה!!
ולכן חלק גדול מאוד מהרעיונות שהציעו כאן באשכול בלתי אפשרות.
לא משפחתון פרטי, וודאי שלא צהרון לבנות גדולות יותר שזה כלל לא נצרך...
וכנ"ל בייביסיטרים מכל הסוגים שהציעו כאן.

וכן, חשוב לי דווקא מהבית, יש לי תינוקת בת שנה שאין לי כל רצון להיפרד ממנה אפילו לשעה.

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
מחפשת רעיונות לעבודה מהבית עם גמישות בשעות לפי מה שבאפשרותי....
יש חיה כזאת?
מציינת שאין לי הכשרה מקצועית.
מדברת אפילו על שעות ספורות בשבוע וכד'
אם למישהי יש רעיון אשמח לשמוע.
תחפשי מותג חברה חנות מוכרת ומצליחה ותגידי להם שאת רוצה לעשות מכירה אצלך בבית (אפשרי לך בכלל?) או שתשיגי מקום ותקבלי אחוזי מכירה או כל הסדר אחר

עוד אפשרות, לפנות לנשים שמעבירות כל מיני קורסים וסדנאות ותציעי להן להגיע אליכן לאזור ואת תערכי את ההרשמה ותקבעי איתן על אחוזים טובים.

אם את טובה באפיה/בישול אולי תעבירי סדנאות אפשרי מכיתה ד' ועד בכלל
תחלקי לנושאים כמו: סדנא לילדות סדנת חלות, דגים/בשר, מאפים חלביים וכד'
אם מכירים אותך את אפילו לא צריכה להשקיע בפרסום פשוט יעבור מפה לאוזן..

הרבה פרנסה בשפע!

סוכריה חלבית

משתמש פעיל
וכן, חשוב לי דווקא מהבית, יש לי תינוקת בת שנה שאין לי כל רצון להיפרד ממנה אפילו לשעה.
מהמם, ממש ראוי להערכה (וקצת קנאה על העובדה שזה מעשי:))
אבל למה שלא תחשבי בכיוון ההפוך? עבודה שאת יכולה לקחת את התינוקת איתך?
אולי לבשל במעון והיא תבוא איתך? משהו אצל אנשים בבית כמו כביסה ובישולים והיא תהיה איתך שם? בטח יש עוד דברים כאלה

חיה ואיציק

משתמש רשום
אולי להיות משווקת של פוראור?

או לברר בארגונים כמו עזר מציון לפעמים מחפשים מטפלת פרטית לתינוק עם בעיות רפואיות וכו' שיש להם מימון מביטוח לאומי?
כך שתינוק אחד זה לא כ"כ מפריע (למרות שלפעמים צריכים לצאת איתם פעם - פעמים בשבוע לפיזותרפיה)

וכן אם מתאים לך הרעיון שמעתי שיש נשים שמקבלות ילדים בבית מטעם הרווחה מהשעה 1 בצהריים עד 5 בערך והם מביאות להם ארוחת צהריים מכינות איתם ש.ב וכו' בקיצור אמא לכמה שעות.
לא מתאים לכל אחת -לפי הנתונים שלך.

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וכן אם מתאים לך הרעיון שמעתי שיש נשים שמקבלות ילדים בבית מטעם הרווחה מהשעה 1 בצהריים עד 5 בערך והם מביאות להם ארוחת צהריים מכינות איתם ש.ב וכו' בקיצור אמא לכמה שעות
קוראים לזה אומנה יומית או תמיכה בייתית.

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@הרי זהב אם את בקטע של אוכל אסטטי
מה לגבי להכין מארזי פינוק?
יש לזה ביקוש ואפשר להכין את זה מהבית ולקחת על זה סכום יפה.
מה שכן-הרבה ירצו שאת תדאגי לשינוע.

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@הרי זהב אם את בקטע של אוכל אסטטי
מה לגבי להכין מארזי פינוק?
יש לזה ביקוש ואפשר להכין את זה מהבית ולקחת על זה סכום יפה.
מה שכן-הרבה ירצו שאת תדאגי לשינוע.
אני הראשונה להזמין מ @הרי זהב מארז פינוק או ארוחת ערב זוגית.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...