התייעצות רכישת דירה בתשלום מיידי

מתווך הציע לי הצעה שנשמעת קוסמת אשמח לתגובות!
קבלן שזקוק לכסף במיידי (850,000 ש"ח) לפרוייקט עם היתרים ביד מתחייב לעלות לקרקע בתוך 90 יום, 30 חודשים לאכלוס,
ולהוריד במחיר הדירה 250,000 ש"ח.
מה צריך לקחת בחשבון?
מה הסיכונים?
מה צריך לבדוק?

אות וסמל

משתמש פעיל
לבדוק שהסיכונים "שווים" פחות מ250,000

מה מחירה הכולל של הדירה? כלומר, כמה אחוזים תשלם מראש

ר.א.א

משתמש פעיל
קבלן שזקוק לכסף במיידי
נו נו
לא נשמע טוב
לבדוק עם עורך דין טוב (לא עורך דין שהקבלן הביא לך בחינם)
לא רק את הדירה הספציפית אלא את כל הדירות בבנין שיבדוק אם המכירות שם נעשו בצורה חוקית ואמינה
אני לא כותב סתם מהבטן אני יודע על מה אני מדבר
דרך אגב תכתוב רגע באיזה עיר הפרויקט כי אם זה בעיר מסויימת שאני יודע שיש איזה קבלן (חרדי)שמנסה לעשות כאלה דברים
ואידך זיל גמור...

תשב"ר

משתמש פעיל
וגם לבדוק שאכן קיימים היתרים כפי שמספר, ומה משמעות ההתחייבות שלו להעלות על הקרקע.
ושוב מהן הבטוחות שלך לכסף?
BDI של הקבלן והחברה.

[השם של הניק צורם קצת, בכל אופן אנחנו לא יכולים לכנות את עצמנו בכינויים המכוונים כלפי ממ"ה]

נו נו
לא נשמע טוב
לבדוק עם עורך דין טוב (לא עורך דין שהקבלן הביא לך בחינם)
לא רק את הדירה הספציפית אלא את כל הדירות בבנין שיבדוק אם המכירות שם נעשו בצורה חוקית ואמינה
אני לא כותב סתם מהבטן אני יודע על מה אני מדבר
דרך אגב תכתוב רגע באיזה עיר הפרויקט כי אם זה בעיר מסויימת שאני יודע שיש איזה קבלן (חרדי)שמנסה לעשות כאלה דברים
ואידך זיל גמור...
על איזה עיר אתה מדבר?
מי הקבלן?

A052

משתמש סופר מקצוען
לא מביאים לקבלן אפ' לא 10 אג' בלי ערבות בנקאית!!
אא"כ ביל גייטס או מישהו דומה מבחינה כלכלית חותם לכם ערבות על הכסף ששילמתם כשאתם רואים את החתימה בפועל + חתימת עו"ד על הערבות, שבה כתוב שאתם יכולים לממש אותה בכל רגע שתרצו אם אין דירה ללא צורך בפניה לבית משפט.

לא מביאים לקבלן אפ' לא 10 אג' בלי ערבות בנקאית!!
אא"כ ביל גייטס או מישהו דומה מבחינה כלכלית חותם לכם ערבות על הכסף ששילמתם כשאתם רואים את החתימה בפועל + חתימת עו"ד על הערבות, שבה כתוב שאתם יכולים לממש אותה בכל רגע שתרצו אם אין דירה ללא צורך בפניה לבית משפט.
ואם הקבלן חותם לי ערבות על כל הנכסים שלו (הדירה הפרטית שלו ודירות נוספות בפרוייקטים שלו) יש ממה לחשוש?

לא לפרסום

משתמש פעיל
ואם הקבלן חותם לי ערבות על כל הנכסים שלו (הדירה הפרטית שלו ודירות נוספות בפרוייקטים שלו) יש ממה לחשוש?
תסכים איתי שקבלן שמגיע לכזה דבר....משדר מצוקה כספית...
אני לא אומר שהוא יפשוט רגל.....אלא לבדוק טוב טוב טוב טוב....
לא יעזור פה...כי לא יודעים מי הקבלן......
לדעתי ברור שיש פה סיכון מסוים....רק אתה יכול לדעת עד כמה[לפי הבירורים]והאם זה שווה את זה....

יודי יהודה

משתמש רשום
מי שאין לו ערבות בנקאית אל תשים שם כלום . ובכל אופן לא יותר מ 7 אחוז מהדירה תיזהר רבים וטובים ממך חשבו שהם חכמים והם עד היום בוכים לא לחכמים לחם
אגב החוק מתיר רק 7 אחוז מערך הדירה לשלם טרם קבלת ערבות בנקאית ושוברים ואם הוא מוכן לעבור על זה כנראה שהוא כבר לא קבלן

A052

משתמש סופר מקצוען
הערת אזהרה לא שווה 500,000 ש"ח.
וזה גם לא יעזור כלום אם יש כבר שעבודים אמיתיים (מבחינה חוקית) לפניכם.

אבל בכל מקרה עזבו כאן, יש 1000 אנשים עם 2000 דעות.
תשאלו עו"ד מומחה שלא קשור לעיסקה בשום צורה והוא יענה לכם מקצועית, שווה לשלם 1000 ש"ח לעו"ד כדי לא לסכן 500,000.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה