עזרה רכזות חברתיות, ו/עוסקות בעריכת וידאו כמה עולה מצגת מושקעת?

בשם

משתמש סופר מקצוען
אשמח לשמוע מהו טווח המחירים...
אם מביאים את התוכן ואת הרעיון
מדובר על רמה גבוהה יצירתיות ועריכה מקצועית מאוד - באורך של כ45 דק'
מה פחות או יותר טווח המחירים זה יעזור לי ממש
אף אחד/ת לא מתחייבת בסכום שתכתוב פשוט לתת לי אומדן
אני מדברת על מצגות כמו שיש בסמינרים ל. לנדא וכאלו...
תודה!!

נערך לאחרונה ב:

MAGNET

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צריך יותר פרטים בשביל לקבל הצעת מחיר
בכמה דקות צפיה מדובר.. עד כמה אפשר להמחיש את היצרתיות ובאלו תוכנות צריך להשתמש בשביל זה.. והשאלה בכלל למה את קוראת משהו מושקע ויצירתי.. כל אחד והרף שלו
בקיצור זה לא לזרוק מחיר

בשם

משתמש סופר מקצוען
בכמה דקות צפיה מדובר.. עד כמה אפשר להמחיש את היצרתיות ובאלו תוכנות צריך להשתמש בשביל זה.. והשאלה בכלל למה את קוראת משהו מושקע ויצירתי.. כל אחד והרף שלו
בקיצור זה לא לזרוק מחיר
הצעת מחיר אוכל לקבל כשאבין מהו טווח המחירים
והאם זה נכון ש"זה עלות של עשרות אלפי שקלים" כך מישהי שלא ממש מבינה זרקה לי
אני מניחה שתמיד אפשר לשלם הון השאלה היא מה הנורמה?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
"עשרות אלפי" עלול להתגלות כהגזמה.

הפרט הכי חשוב כאן: כמה דקות צפייה יש במצגת?

בגדול לוקחים בין 100-150 ש"ח לדקת צפייה.

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בקיצור זה לא לזרוק מחיר
נשמע שכך אכן יהיה המחיר מצגת ברמה שללאה לנד 45 דקות זה הפקה מטורפת, שאני מאמינה שיהיה צורך בהרבה ביצועים ורעיונות ונראה לי ש10000 זה לא מופרז בכלל

atara m

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם את מתכוונת לסוג המצגות של לנדא ושרמן של "בקש ממני דבר" ו"דור ודעה" והסגנון הזה-
יכול כולל כל ההפקה להגיע לכמעט חצי מיליון... (בלי הגזמה!)

בלון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה בדיוק מה שבקשו,
אל תכתבו מה לא, תכתבו מה כן!
אנחנו לא יכולים לכתוב מה כן.
יש דקה שמורכבת ממסך ירוק, גם בזה יש אלף נגזרות, האם המסך הירוק צולם בצורה מקצועית או לא? האם שמו לגברת המצולמת ג'קט כסוף מבריק שהירוק משתקף בו בכל נפנוף והעבודה להוריד את המסך הירוק מטורפת?
הלאה, הורדנו את המסך הירוק, צריך רק לשים רקע סטטי בלי תנועה, או לבנות קומפוזיציה תלת ממדית עם מצלמות ולהניע את הדמות בהתאם?
סיימנו עם קטגורית המסך הירוק, עברנו לאנימציה.

דקת אנימציה כמה עולה?
רגע, דו ממדית? תלת ממדית? עם דמויות? מי אחראי להביא את הדמויות? מוכנות משאטרסטוק או ציירת? סגנון ריאליסטי כולל הנפשות פנים? צריך דיבוב? תנועות גוף? ועוד אלף פרמטרים.
ועברנו בקליל רק על 2 אופציות, כשיש עוד המון המון המון.

על השאלה כמה עולה סרט, אני עונה תמיד: כמה עולה דירה?

נערך לאחרונה ב:

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש דקה שמורכבת ממסך ירוק, גם בזה יש אלף נגזרות, האם המסך הירוק צולם בצורה מקצועית או לא? האם שמו לגברת המצולמת ג'קט כסוף מבריק שהירוק משתקף בו בכל נפנוף והעבודה להוריד את המסך הירוק מטורפת?
הלאה, הורדנו את המסך הירוק, צריך רק לשים רקע סטטי בלי תנועה, או לבנות קומפוזיציה תלת ממדית עם מצלמות ולהניע את הדמות בהתאם?

דקת אנימציה כמה עולה?
רגע, דו ממדית? תלת ממדית? עם דמויות? מי אחראי להביא את הדמויות? מוכנות משאטרסטוק או ציירת? סגנון ריאליסטי כולל הנפשות פנים? צריך דיבוב? תנועות גוף? ועוד אלף פרמטרים.

על השאלה כמה עולה סרט, אני עונה תמיד: כמה עולה בית?
צל"ש:D
ענית תשובה:cool:

ואין לי מושג בנושא הזה

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אין מחיר מחירון!
ולכן אף אחת לא תוכל לתת לך מחיר מבלי שתפרטי מה המצגת שאת רוצה כוללת..
ההצעת מחיר בנויה מכמה אנשי מקצוע אמורים לעבוד על הפרויקט שלך (תסריטאי, אולפן, קרין, מסריט, עורך וידאו, אנימטור , וכו'..) וכמה שעות הוא דורש מכל אחד,
לוקחים את כל הנתונים יחד ונותנים לך הצעת מחיר כוללת
מצגת קריוקי לסמינר את יכולה לתמחר לפי דקות כי היא מאד מוגדרת. יש שירים שהלקוחה מביאה, ויש צורך לשים כיתוב ורקע.. העבודה מוגדרת ויש עורכות בכל רמות המחירים לבחירתך לפי התקציב הנתון שיש לך..

במת ההפקות

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לי לקחו על הטריילר של המופע שלי 00:50 שניות
1200 שקל,
ויצא משהו באמת בסדר גודל מדהים!!!
רק אציין שהחומרי גלם ששלחתי היו גם מאד מקצועיים ואיכותיים,

אז זה בהחלט תלוי בהרבה דברים.

בשם

משתמש סופר מקצוען

דקת אנימציה כמה עולה?

על השאלה כמה עולה סרט, אני עונה תמיד: כמה עולה דירה?
וואו חצי מהמושגים כאן אין לי שמץ בהם!
המידע הכי מדוייק שנתת לי זה שזה עשוי להיות בור ללא תחתית לכן עורכות הוידאו ולמשלמים...
איזו עבודה מורכבת, כל הכבוד לכן!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה