התייעצות רגישות לגלוטן איזה סוג רופא מתעסק עם זה?

חלומית

משתמש פעיל
רופאת משפחה טוענת לפי בדיקת דם ותלונות של כאבי בטן שיש לי רגישות לגלוטן שלחה אותי לבדיקת גסטרו התוצאה היתה שאין צליאק רק רגישות לגלוטן לא הצליחה לענות לי אם מותר לי לפעמים גלוטן או לא לא הבנתי מה לעשות לשמור מגלוטן או לא ! למי אני אמורה לפנות ? והאם אתם מכירים כזו מציאות ?

בנו של הקב"ה

משתמש צעיר
לנו המליצו על ד"ר אורצל מרחוב השלושה בב"ב 035705688 והוא בס"ד הי'ה שליח טוב
אני אמנם לא נכנס לפולמוס הגדול של הומופאתי'ה ואלטרנטיביות והמסתעף אבל במקרה הספציפי הזה כאמור הוא הי'ה שליח טוב ומי שהמליץ לנו גם הי'ה לאחר ניסיון מוצלח בנושא זה איתו

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
רופאת משפחה טוענת לפי בדיקת דם ותלונות של כאבי בטן שיש לי רגישות לגלוטן שלחה אותי לבדיקת גסטרו התוצאה היתה שאין צליאק רק רגישות לגלוטן לא הצליחה לענות לי אם מותר לי לפעמים גלוטן או לא לא הבנתי מה לעשות לשמור מגלוטן או לא ! למי אני אמורה לפנות ? והאם אתם מכירים כזו מציאות ?

לפנות לרופא גסטרו. (גסטרו-אנטרולוג).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה