דו"ח קנס על אופנים חשמליות

הרי בסך הכל מדובר באופניים לא אופנוע אלא אופנים מהירות של 40 או 45 קמ"ש
בסך הכל? זה שאלה של חיים ומוות.
אתה יודע מה המשמעות של 40 או 45 קמ"ש?
באופניים חשמליים שהמנוע דוהר זה כמעט כמו ברכב לעניות דעתי.
1714655021660.png

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מה הלוחית רישוי ? בשביל מה צריך את זה.
תפסיקו להיות נאורים תודו שאם הייתם משתמשים באופנים לא הייתם רוצים לוחית רישוי.
אני לא רוצה לחיות במדינה שמצריכה לוחית רישוי לאופנים.
היום יש אופנים כסדה נוסעים על הכביש בזהירות או על מסלול אופנים והכל בסדר !!!
הרי בסך הכל מדובר באופניים לא אופנוע אלא אופנים מהירות של 40 או 45 קמ"ש
ולמה על קורקינט לא עושים את זה או אפילו על סקייטבורד ורולרבליידס ‏הוברבורד.
אני מסתפק אם דבריך נכתבו ברצינות או בציניות
על הצד שהם נכתבו ונשאלו ברצינות
אני מפנה אותך לשתי הודעות שלי מהעבר בהן אני מסביר בטוב טעם מה מסוכן בכלי הזה
אם עדיין חסר הסבר אני מוכל להשקיע יותר

משה שאחא

משתמש צעיר
לוחית רישוי על אופנים ? דיקטטורה !
בסוף ישימו גל עלינו לוחית רישוי.;)
רוצה לדבר עם כאלו שנפגעו מהכלים הללו אני והבן שלי לא פעם ניצלנו ברגע האחרון (עם ההרוגים כנראה לא תוכל לדבר) מדובר באחד הכלים המסוכנים שקצת פיקוח לא יזיק מה שקורא היום ילדים ונערים נוסעים עם זה בפרעות בכביש ובמדרכה

אני וביתי

משתמש מקצוען
בוא איתי לסיבוב בעיר, ותראה מהזווית של הנהג כמה מסוכן הכלי הזה
יותר לא תדבר
למה? מהזווית של הנהג זה פחות מפחיד אותי הם מתאבדים. בוא איתי לסיבוב רגלי נעבור במעבר חצייה ונתפלל שלא יגיח איזה רוצח בין אוטובוס למשאית ישר לתוך המעבר חציה שהולכי הרגל חוצים באור ירוק.

נערך לאחרונה ב:

יודי יהודה

משתמש רשום
אגב מי שעשה את זה זה יעקב אשר והוא צודק האופניים החשמליים הם סכנת נפשות הרי לא באמת הם שומרים על הכללים הם נוסעים כמו חיות אין יום שבניסים ממש לא הורדתי אחד כזה ואני בעד שיחייבו אותם בביטוח צד ג נכנס בי ילד בן 16 עם אופניים חשמליות הוא עקף אותי מימין ועם הפדל הוא שלף לי את כל הפגוש הקדמי נזק של 8 אלף שח אף אחד לא שילם לי ..
ואין מי שיפקח עליהם וחוץ מזה שאף אחד לא נוסע על 20קמש ראיתי כאלה על 100 קמש ויותר מי יתן ויוציאו את הדבר הזה מהחוק או שיחייבו ביטוח

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
אופנים מהירות של 40 או 45 קמ"ש
באימא שלי פגע כלי כזה בדיוק, במהירות הזאת בדיוק,
הצדיק כמובן ברח מהמקום
אם היה מספר לקורקינט (והקורקינט לא היה גנוב..)
הוא היה מבלה כמה שנים טובות בכלא ומשלם פיצויים עד סוף ימיו.

די

משתמש סופר מקצוען
מעניין אם תהיה אכיפה על לוחיות רישוי לאופניים.
כבר היום יש הרבה חוקים כמו קסדה, איסור רכיבה פחות מגיל 16, איסור רכיבה על מדרכות ועוד, מעניין כמה אכיפה יש על החוקים הקיימים...

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
למה? מהזווית של הנהג זה פחות מפחיד אותי הם מתאבדים. בוא איתי לסיבוב רגלי נעבור במעבר חצייה ונתפלל שלא יגיח איזה רוצח בין אוטובוס למשאית ישר לתוך המעבר חציה שהולכי הרגל חוצים באור ירוק.
גם מהזווית של הנהג, נוסע בירוק ופתאום חותך אותך מהכיוון השני רוכב חשמליות שלא שמע על חוקי תנועה.

אני וביתי

משתמש מקצוען
כבר היום יש הרבה חוקים כמו קסדה, איסור רכיבה פחות מגיל 16, איסור רכיבה על מדרכות ועוד, מעניין כמה אכיפה יש על החוקים הקיימים...
אין אכיפה ככ כי זה לרדוף אחרי הרוח. עשו את החוק למספרי רישוי בשביל שיוכלו לאכוף את חוקי התנועה על הרוכבים.

גימפעל

משתמש מקצוען
יהיה אכיפה ובעקבות זה יהיו הרבה אשכולות בפרוג.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה