קיש כרישה וגבינת ריקוטה

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
זוהי תמונת נסיון שלי בצילום אוכל
אני מאד אשמח לקבל חו"ד
הארות והערות:):eek:

קבצים מצורפים

• IMG_0606.JPG
    2.2 MB · צפיות: 25
  • IMG_0603.JPG
    2.5 MB · צפיות: 19

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
זה נראה טעים מאוד!
נראה לי אבל שאוכל כדאי לצלם עם רקע פחות קודר ועם סטיילינג מעניין שיקפיץ את העסק.
אם תציצי בצילומים בחוברות המתכונים של תנובה ושות' תקבלי הרבה רעיונות וסגנונות.
גילוי נאות:כותבת התגובה אינה צלמת מקצועית אבל חובבת מושבעת של תמונות אוכל טובות (וגם של האוכל עצמו).

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צלמת אני לא, אז את ההערות על החדות ועומק השדה אחסוך לך, אבל בעניין הסטיילינג:
כתבת שזה קיש כרישה וגבינת ריקוטה אבל אנחנו כצופים לא רואים שום דבר חוץ משכבה עליונה שלא מעבירה שום טעם.
תתחילי בלהוציא את הקיש מהתבנית שייראה במלוא הדרו. להבא כדאי לחשוב על אפיה לצורך הצילום בתבנית קטנה יותר, אולי גם עגולה.
תמשיכי בלחשוב על רקע מתאים לצילום (צילום מזון על רקע אפלולי וכהה היה אופנתי אי שם בשנות ה-80)
ותמשיכי בלשקול להניח לצידו/עליו/מאחוריו רמז למרכיבים או לחלקם - גבעול כרישה למשל, פרוסת ריקוטה.
זה גם ייתן חיות וצבע שחסרים מאוד לצילום כרגע.

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ביקורת בונה:

האיזו לא יהי' גבוה.
העדשה תהי' צרה כדי למנוע עיוות.

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בבקשה

קבצים מצורפים

• IMG_0603.png
    KB 401.3 · צפיות: 13
  • IMG_0606.png
    KB 355.3 · צפיות: 9

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
אפיתי לשבועות וסתם בא לי לצלם
אגב גבינת ריקוטה היא גבינה לבנה איטלקית ולא מלוחה שאפשר לפרוס...

נכתב ע"י naamah;1281508:
צלמת אני לא, אז את ההערות על החדות ועומק השדה אחסוך לך, אבל בעניין הסטיילינג:
כתבת שזה קיש כרישה וגבינת ריקוטה אבל אנחנו כצופים לא רואים שום דבר חוץ משכבה עליונה שלא מעבירה שום טעם.
תתחילי בלהוציא את הקיש מהתבנית שייראה במלוא הדרו. להבא כדאי לחשוב על אפיה לצורך .......

DDFF

משתמש פעיל
התאורה לא מחמיאה. היא יוצרת המון צלליות שמורידים מהאסתטיקה של המאכל. נסו להציב מקור תאורה נגדי שיאזן.

נראה טעים בלי קשר לצילום ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה