קישקושים בארטלייין

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נזק ראשון לחופשה,
קשקושים של לורד ארטיליין על הרצפה:eek:
ועל הבגדים:eek::eek:
מנסיונכם, איך מורידים?????

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
על הרצפה יורד בקלות (אם זה קרמיקה...)
מבגדים בד"כ יורד בכביסה

אמיליה

משתמש מקצוען
מבגדים לא יורד לבד בכביסה!
בכביסה ראשונה תשפכי על זה אלכוהול בלי לפחד שירד הצבע של הבגד.
תכניסי למכונה.
זה אמור לצאת נקי לגמרי

מימי זו

משתמש סופר מקצוען
בגדים- להשרות בחלב למשך לילה. (ניסיתי עם עט, עבד פלאים על סריג בהיר, שמעתי שטוב גם לארטליין.)

לזירוז הליכים להסרה מהרצפה- לרסס לפני ניגוב סנו קליר, או וינדולין, או איך שאת קוראת לתרסיס חלונות.
(נדמה לי שיש בו משהו אלכוהולי ושמתי לב שהוא מסיר הרבה דברים מהסוג הזה, השבוע ניסיתי עם ארטליין)

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זו לא הרצפה שלי, אלא של חדר מדרגות וזוהי לא קרמיקה. ננסה את כל האופציות , תודה!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מילה בסלע;1341100:
טינר.

יורד תיק-תק.

צודקת, אבל צריך קודם לבדוק בפינה נסתרת, אם הבד עמיד לחומר הזה

אפרתה

משתמש מקצוען
אמרו לי רעיון פיצוצי אבל לא בדקתי בעצמי, כן שמעתי מגיסתי שניסתה על כתם ישן של לורד---
לרסס K300!!!

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
K300 באמת מועיל!
הוא הוריד לי דבק ביג מחצאית יקרה!
וצריך להשרות עם הריסוס רבע שעה

חיה ש

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
גם ספוג הפלא מוריד ארטליין.
צריך קצת לשפשף אבל זה יורד בסוף.

sari5659

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חיה ש;1341218:
גם ספוג הפלא מוריד ארטליין.
צריך קצת לשפשף אבל זה יורד בסוף.

זהירות!!!!!!!!!!!!!!! הורס בגדים צריך לעשות מאוד בזהירות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה