פורים קישורים להזמנת מתנות למורות וגננות עבור משלוח מנות מהאתר TEMU ועלי אקספרס

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
כאן העלינו המון רעיונות:

זוטאני

משתמש צעיר
אשמח לקבל רעיונות וקישורים למתנות מקוריות שאפשר להזמין דרך אתרי הקניות הנ"ל וכדו' עבור מתנה למורה ולגננת
עדיפות ראשונה זה לרעיונות של דברים לבית או למטבח וכדו' שאין להשיג בארץ או שזול משמעותי מהחנויות בארץ

אם תשאלו למה כבר מעכשיו
התשובה היא
היות ולקח זמן עד שהמשלוח מגיע
וכך גם אפשר גם לנסות להזמין אחד ולראות איך זה ואח"כ להספיק להזמין כמות לכל המורות והגננות

אני בטוח שזה יעזור גם לעוד הרבה חברי הפורום

תודה רבה
שימו לב שאתר תמו גונב פרטי אשראי!!!!!!! לשלם רק בפייפל, אני לא הייתי מתקרבת לשם אבל מי שכן צריך, לפחות שישלם בפיי פל

זוטאני

משתמש צעיר
האם נתקלת במקרה כזה? מה פרוש גונבים?

כתבה באתר כיפה על האתר טמו

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כתבתי בעבר וכותבת שוב.
1. אתר טימו הוא אתר מוכר שמוכר שהיקף של מיליונים+. אין להם שום אינטרס לגנוב את פרטי האשראי של כמה ישראלים עניים.
2. כל הפרסומות עליהם יצאו באותה הדקה בכמה אתרי חדשות ע"מ להלחיץ את הציבור. מה שאומר שמדובר בקידום ממומן ע"י המתחרות שחוששות לפרנסתן ובצדק. טימו גוזרת רווח ענק על חשבון שיין ואליאקספרס.
מי שמתעמק בפרסומות הללו רואה כי לא מדובר בשום הוכחות על גניבת פרטים, אלא על-עלול להיות חשוף לבעיות הבטחה. לידיעתכם עלול להיות בכל אתר תמים. לחברה שלי גנבו פרטי אשראי דרך אתר רב קו, אז מה? היא הפסיקה לרכוש נסיעות? לא. היא פשוט עברה לשלם בפייפאל.
3. כל הפרסומים היו אך ורק על האפליקציה. השימוש באתר בטוח. ומי שמשלם בפייפאל אקסטרה מוגן.

תקנו בנחת ותתמכרו כמוני.
שימו לב שאתר תמו גונב פרטי אשראי!!!!!!! לשלם רק בפייפל, אני לא הייתי מתקרבת לשם אבל מי שכן צריך, לפחות שישלם בפיי פל

נפטון

משתמש פעיל
כתבתי בעבר וכותבת שוב.
1. אתר טימו הוא אתר מוכר שמוכר שהיקף של מיליונים+. אין להם שום אינטרס לגנוב את פרטי האשראי של כמה ישראלים עניים.
2. כל הפרסומות עליהם יצאו באותה הדקה בכמה אתרי חדשות ע"מ להלחיץ את הציבור. מה שאומר שמדובר בקידום ממומן ע"י המתחרות שחוששות לפרנסתן ובצדק. טימו גוזרת רווח ענק על חשבון שיין ואליאקספרס.
מי שמתעמק בפרסומות הללו רואה כי לא מדובר בשום הוכחות על גניבת פרטים, אלא על-עלול להיות חשוף לבעיות הבטחה. לידיעתכם עלול להיות בכל אתר תמים. לחברה שלי גנבו פרטי אשראי דרך אתר רב קו, אז מה? היא הפסיקה לרכוש נסיעות? לא. היא פשוט עברה לשלם בפייפאל.
3. כל הפרסומים היו אך ורק על האפליקציה. השימוש באתר בטוח. ומי שמשלם בפייפאל אקסטרה מוגן.

תקנו בנחת ותתמכרו כמוני.
מדוייק, אנשים לא מבינים מה הסדר גדול של טימו, חושבים זה עוד KSP או וואלה שופס, מדובר באחת החברות הגדולות בעולם, נסחרת באסד"ק, עם מחזורים של מיליארדים.
ראיתי את כל הכתבות אין לי איך להגדיר אותם מלבד 'כתבות קנאה'
פה בפרוג עשרות אם לא מאות קנו שמה אף אחד לא מתלונן, להיפך קונים שוב ושוב.

זוטאני

משתמש צעיר
כתבתי בעבר וכותבת שוב.

תקנו בנחת ותתמכרו כמוני.
מעולה
אני מכירה אישית כאלה שגנבו להם
תשלמו בפייפל והכל טוב
לי זה נראה יותר מידי זול ולא מריח טוב

נפטון

משתמש פעיל
מעולה
תשלמו בפייפל והכל טוב
זה לא רק יותר מידי זול, היו דברים שרציתי להחזיר והם אמרו עזוב קח את הכסף חזרה ותשאיר אצלך את הפריטים.
אתמול כתבתי לנציג שהחזרתי כמה פריטים ופריט אחד שכחתי לצרף, כתבה לי אין צורך להחזיר קח כמתנה.
השליח - חינם, השליח שאוסף את מה שמחזירים - חינם, אם המחיר של הפריט יורד אחרי הקניה הם מזכים בהפרש,
טוב מכדי להיות אמיתי?
יש כאלו שנהנים מכל הטוב הזה
ויש שיושבים על הגדר, מפחדים....

נפטון

משתמש פעיל
את יכולה להרחיב טיפה? מה הכוונה גנבו?
הם ראו רכישות בחנויות שלא רכשו? ואם כן איפה? בחנויות עלומות בסין? ייתכן שיש להם אי הבנה והם סתם מאשימים את טימו
משכו להם מכספומט?

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מעולה
תשלמו בפייפל והכל טוב
ואיך אתה יודע שדווקא מטימו הגיעה הפריצה?
הרי אם נגנבו פרטי אשראי זה יכול להיגנב מכל אתר בו שמו את פרטי האשראי. מדוע מיד לתלות את זה בטימו?
כפי שאמרתי, לחברה שלי גנבו פרטי אשראי ששמרה באתר רב קו, זה וודאי שזה משם כי רק באתר זה היא שמרה את פרטי האשראי שלה.
זה לא אומר שמעכשיו כולנו לא נרכוש ברב קו, נכון?

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תודה רבה!!
אבל חשוב לי להבין אתה משתמש באפליקציה?!

כי כל פעם שאני מסביר להם שאין לי את האפליקציה מגיעה התשובה הסופית ש: אין לנו אפשרות לחלק קופונים וכו'
גפ לי רק בהצלחה הם הץעקשו אחרי שאמרתי להם שאין אפשרות מאז כל קניה שאני מבקשת הן מביאים לי קופון ואני מזמינה מלא. תמשיכי לעשות ראש קטן להגיד להם שאין לך ואת רוצה קופון ואת עוברת עוגמת נפש וכל...

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה רבה!!
אבל חשוב לי להבין אתה משתמש באפליקציה?!

כי כל פעם שאני מסביר להם שאין לי את האפליקציה מגיעה התשובה הסופית ש: אין לנו אפשרות לחלק קופונים וכו'
תכתוב להם שאתה רוכש חדש, ומאוד רוצה לצאת עם הרגשה טובה, אז שישלחו לך קופון הנחה. אם לא אתה לא יכול לרכוש מהם
בד"כ הם שולחים מיד.
ואם לא-תסגור את הצאט ותפתח חדש, נציג חדש

זוטאני

משתמש צעיר
את יכולה להרחיב טיפה? מה הכוונה גנבו?
הם ראו רכישות בחנויות שלא רכשו? ואם כן איפה? בחנויות עלומות בסין? ייתכן שיש להם אי הבנה והם סתם מאשימים את טימו
משכו להם מכספומט?
לא יודעת בדיוק
עובדה שיש פה כל מיני סיפורים מסביב

זוטאני

משתמש צעיר
זה לא רק יותר מידי זול, היו דברים שרציתי להחזיר והם אמרו עזוב קח את הכסף חזרה ותשאיר אצלך את הפריטים.
אתמול כתבתי לנציג שהחזרתי כמה פריטים ופריט אחד שכחתי לצרף, כתבה לי אין צורך להחזיר קח כמתנה.
השליח - חינם, השליח שאוסף את מה שמחזירים - חינם, אם המחיר של הפריט יורד אחרי הקניה הם מזכים בהפרש,
טוב מכדי להיות אמיתי?
יש כאלו שנהנים מכל הטוב הזה
ויש שיושבים על הגדר, מפחדים....
תהנו
אני ינסה רק אחרי שנראה שבאמת אין בעיה
כל זה קרה גם בעלי אקספרס עד שלא היה להם שווה
החזירו לי כסף על כל קימטוט במוצר.
עכשיו מושכים את הלקוחות כדי שיקנו
או שזה בשביל זה
או שעושים עם זה דברים גרועים כמו שכתבו בכתבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה