קיצור פאות בזול

שביעית

משתמש מקצוען
יש לי שתי פאות יחסית מאוד ארוכות שקבלתי על עצמי לקצר.
הבעיה היא שאצל הפאניות זה נקרא ''עיצוב פאה'' שעולה כמה מאות שקלים ואין לי כרגע את הסכום לשים על זה.
שמעתי פעם על מישהי שמקצרת פאות בחינם לשם המצווה.
אתן מכירות אולי פאניות שעושות את זה בזול? אשמח אם תשלחו לי שמות וטלפונים שלהן.
תודה ותזכו למצוות!!!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
ראשית, קבלי התפעלותי על הצעד האמיץ
שנית - היכן את גרה?

שביעית

משתמש מקצוען
אני אבוא לכל מקום, עדיפות לאזור השפלה, בני ברק או מודיעין עילית.

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
אני הלכתי למטרה כזו לפאנית טופ במודיעין עילית שלקחה לי 300 שקל וגזרה מדהים מדהים מדהים.
רחלי אהרוני - 089741152
עונה בין 10-12 בבוקר
לדעתי, שווה להשקיע. פאה לא קונים כל יום וגזירה מקצועית יכולה להקל הרבה על הקושי לקצר את הפאה. מניסיון.

זכוכית

משתמש פעיל
דבר ראשון, יישר כח גדול!!!

רק רוצה להסב את תשומת ליבך, כדאי ללכת למישהי מקצועית שתדע איך לקצר את הפאה מבלי להרוס את העיצוב הכללי שלה.
אצלנו במשפחה היתה למישהי פאה עם שיער איכותי מאוד. אך גזירה לא נכונה גרמה לפאה להראות מזעזע.

שוב, יישר כח גדול!!! ובהצלחה.

נ.ב.
אולי אם תספרי לפאנית שזו קבלה שקיבלת ואין לך סכום גדול להשקיע היא תבוא לקראתך במחיר??

שביעית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י yber;n4922960:
דבר ראשון, יישר כח גדול!!!

רק רוצה להסב את תשומת ליבך, כדאי ללכת למישהי מקצועית שתדע איך לקצר את הפאה מבלי להרוס את העיצוב הכללי שלה.
אצלנו במשפחה היתה למישהי פאה עם שיער איכותי מאוד. אך גזירה לא נכונה גרמה לפאה להראות מזעזע.

שוב, יישר כח גדול!!! ובהצלחה.

נ.ב.
אולי אם תספרי לפאנית שזו קבלה שקיבלת ואין לך סכום גדול להשקיע היא תבוא לקראתך במחיר??

לכן חשוב לי מישהי טובה, הבעיה שהן בד''כ יקרות מאוד ולא בקטע של ''לבוא לקראת'' במחיר.
וממש לא נעים לי לבקש הנחה, אני ממש מתביישת. אני מרגישה סחטנית.
אני רוצה לעשות את זה מהר לפני שאני אתחרט.
כבר קרה לי שהחלטתי לקצר ואז התחילו ספקות, בכל אופן זה צעד אל חזור, ונשארתי עם הפאות כמו שהן.
אני גם רוצה לעשות את שתי הפאות ביחד, כי אם אני אקצר רק אחת אני יודעת שבסוף אשאר עם השניה ארוכה. והן ממששששש ארוכות

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
אני לא מכירה מישהי שתקצר לך בזול, אבל אני חייבת לומר לך שאת צדיקה ומדהימה!! קחי את הזמן הזה שהפאנית גוזרת לך את הפאות ותתפללי, אני בטוחה שזו עת רצון מאד גדולה, ותדעי שה' אוהב אותך!!

בינה

משתמש מקצוען
אני קיצרתי את הפאה שלי אצל מירי לרנר.
היא מקצרת חינם למי שמקצרת מצניעות.

קפוצון

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מיכל ויס;n4922951:
אני הלכתי למטרה כזו לפאנית טופ במודיעין עילית שלקחה לי 300 שקל וגזרה מדהים מדהים מדהים.
רחלי אהרוני - 089741152
עונה בין 10-12 בבוקר
לדעתי, שווה להשקיע. פאה לא קונים כל יום וגזירה מקצועית יכולה להקל הרבה על הקושי לקצר את הפאה. מניסיון.

מאוד מקצועית !!
לי על קיצור בגלל צניעות לקחה 150 ש"ח (אבל יכול להיות שבגלל שאני לקוחה קבועה ואת הפאות קניתי אצלה)

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
גם אני התרגשתי!
אשרייך!!!
לכי מחיל אל חיל וה' יהיה בעזרך!

שביעית

משתמש מקצוען
יישר כוח לכולן על העידוד!!! זה באמת לא קל, אבל מאודדד חשוב לי.
אפשר את הטלפון של מירי לרנר ומיקום שלה?

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כל הכבוד!!!

את הפאה שלי עשיתי אצל מירי כהן
כשהחלטתי לקצר היתה החלטה כבר לשדרג את הפאה
כלומר לסדר את הפוני יותר מוגבה וכד' ולהוסיף שיער(בעבר היה מודע שיער דליל)
נכון יצא יקר-קצת מעל 1000
אבל היה שווה כל שקל
להרגיש שגם עשית משהו טוב וגם הפאה שלך נראית ממש חדשה מהקופסא והרבה יותר מותאמת לפנים.
התוצאה- הרבה רצו לעשות זאת אחרי...

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מירי לרנר אמורה להיות מעולה

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היא לא אמורה,
היא מעולה!!!!
וכל הכבוד שביעית!!!!
03-5700640

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה