מרקים קינואה ועדשים כתומות, הולכים יחד במרק

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מבחינת חלבון, האם מצטרפים לחלבון שלם?
מחינת מרקם וטעם, יחד עם עוד ירקות העונה....
@shira bira , מה את מציעה? יש לך חוש לדברים האלו...
תודה מראש!

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אז אפשר לנסות...
אני כבר עשיתי זאת והיה ממש מוצלח.
בכל מקרה מה את אומרת לגבי השילוב של קינואה ועדשים, מבחינת חלבון?

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קינואה זה דבר ששמים במרק? אני לא מכירה.
למה שלא תשימי גרגרירי חומוס למשל?

איזה שם?

משתמש מקצוען
לא הבנתי
מה הכוונה?
יש ניסיון עם זה?
אשמח ממש לדעת
צחקתי שהם הולכים יחד ונאכלים ביחד אבל ברצינות זה מתקבל טעים ומזין מניסיון ומכיל כמות יפה מאוד של חלבונים
רק להקפיד מאוד לשטוף כמה פעמים את הקינואה ולברור היטיב מחרקים ומשפחותיהם

אהבת הים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני מוסיפה קינואה (וקוואקר , ועדשים כתומות , ועדשים ירוקות ו...) במרק ירקות יוצא מצוין (אבל אני שמה כמות קטנה )

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
גם אם תבשלי רק עדשים תרוויחי חלבון.ב100 גרם עדשים יש 26 גרם.
בקינואהיש 8 גרם חלבון.
תודה. ספציפית הייתי מעוניינת יותר בקינואה, והעדשים לתוספת

צחקתי שהם הולכים יחד ונאכלים ביחד אבל ברצינות זה מתקבל טעים ומזין מניסיון ומכיל כמות יפה מאוד של חלבונים
רק להקפיד מאוד לשטוף כמה פעמים את הקינואה ולברור היטיב מחרקים ומשפחותיהם
תודה,
נכון לגבי הקינואה, צריך לשטוף מספר פעמים, עד שכבר אין שום קצף כשמוסיפים מים.
מומלץ גם להשרות אחרי השטיפה

אני מוסיפה קינואה (וקוואקר , ועדשים כתומות , ועדשים ירוקות ו...) במרק ירקות יוצא מצוין (אבל אני שמה כמות קטנה )
תודה על השיתוף.
טוב לדעת שמרק ירקות סופג הכל:)...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה