קורס מסחר באמזון

מודל

משתמש רשום
כן,
אם תארגן כמה חברה יש את חברת גלזר הדרכה, חברה מאד טובה בתחום, שיכולה ללמד באופן מקצועי, אשמח לעמוד לעזרתך כנציג החברה.

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
אני למדתי את הקורס אצל BSM לפני שנה. לדעתי הם הכי מקצוענים בתחום, לפחות בארץ.
אני היום עם 5 מוצרים באמזון. ברבע האחרון של 2017 שזו העונה הכי חמה, מחזור המכירות שלי היה יותר מ50,000$. חלק מצליחים מאוד וחלק פחות. צריך ללמוד את זה בצורה מקצועית ולעבוד לפי הכללים! כמובן שזה לא מתאים לכל אחד. צריך הרבה סבלנות, נחישות, והתמדה! אבל הפוטנציאל פה הוא גדול מאוד, והיתרון שאתה לא שכיר ולא עובד עם לחץ של לקוחות...

אם לדוגמא, הצלחת להגיע לרווח של 500$ בחודש ממוצר אחד, אז כשיהיו לך 10 מוצרים, הרווח שלך יהיה 5000$ בחודש. כמובן שזה לא הולך ברגל, צריך הרבה סייעתא דשמיא, צריך גם לפחות כ3500$ השקעה חוץ ממחיר הקורס, אבל בהשוואה להשקעה בכל עסק אחר, זה זניח. אתה לא צריך לשכור חנות, לשלם על מלאי גדול, פרסום, עובדים וכו'.

הם פותחים בימים אלו מחזור נוסף, כאן תוכלו להתרשם ולבדוק את זה!

קורס אמזון BSM מחזור 5 - לחץ כאן!

משה בר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
השאלה היא האם אין אנשים שנפלו שם לחובות גדולים.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שאלה לכל סחורים באמזון, איביי.
המדיניות של איביי ואמזון בכל תלונה של קונה שהוא לא קיבל את הסחורה הם מזכים. וכידוע יש הרבה מאוד שקר בעולם וניצול של מדיניות אמזון ואיביי, האם זה לא גורם לכם להפסד מרובה?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

גם אני מוכרת באמזון כמה וכמה מוצרים, אבל ראיתי הרבה מאד אנשים שנכנסו והפסידו כסף,
יש המון המון חרדים מארה"ב שמתעסקים בזירת המכירה הזו
ולאחרונה בכנס של אמזון בוגאס היו מעל ל1,000 סוחרים (כ80% חרדים עם כיפות אגב, שזה נתון מדהים)
והם אמרו שם שרק 10,000 מוכרים מוכרים כל יום 10 יחידות ומעלה.
כל השאר מוכרים מעט.
זה נתון שחייבים לדעת אותו! הסינים היום משתלטים על הרבה מאד נישות באמזון והיום זה אחרת ממה שהיה לפני 3 שנים ויותר.
אז יש את אלו שמוכרים ברבעון האחרון בכמויות, אבל כל שאר השנה לא וזה גם שיקול(בד"כ מהבלאק פריידי ואילך)

אני מכירה באופן אישי מישהו שסוחר במליונים באמזון, והוא אמר לי: עזבי את חלום הלשבת על שפת הים ולהתעסק בזה חצי שעה ביום. אין דבר כזה! מוכרי הקורסים מוכרים את החלום הזה אבל הוא לא נכון
זו עבודה ועסק לכל דבר שרק דורש יותר ויותר וגם לא כ"כ אפשרי למשוך רווחים כי כל הזמן צריך להזמין עוד סחורה.."
וזה אחד שיש לו רווחים יפים מאד כל חודש.
וחוץ מהעובדים שלו הוא בעסק כמעט סביב כל היממה.

סיכון נוסף - אם צלחתם את כל המכשולים ואתם כבר מוכרים יפה, מתחרה אחד ששולח את אשתו שתזמין מוצר ותתלונן על זיוף או משהו, החשבון נסגר בבום ולכו תריבו עם אמזון לפתוח אותו.
לא הצלחתם? (ורוב הסיכויים שלא תצליחו לבד)
קחו עו"ד שיעשה את זה בשבילכם, תשלמו לו כמובן והחשבון שלכם יפתח עד לבום הבא. הבום יכול להיות בכל מיני אפשרויות אחרות, כמו למשל סקירות שליליות שמתחרים ישאירו לכם (כמובן ללא עקבות)
פידבקים שליליים ומה לא.
מלוכלכות דרכי מוכר אמזון.

חשוב לראות את כל התמונה. לכו תעשו עסקים קצת יותר בטוחים בימים יותר כחולים ולא אדומים :) (למי שמכיר את אוקיינוס אדום/כחול)

הילה פ.

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
גם אני מוכרת באמזון כמה וכמה מוצרים, אבל ראיתי הרבה מאד אנשים שנכנסו והפסידו כסף,
יש המון המון חרדים מארה"ב שמתעסקים בזירת המכירה הזו
ולאחרונה בכנס של אמזון בוגאס היו מעל ל1,000 סוחרים (כ80% חרדים עם כיפות אגב, שזה נתון מדהים)
והם אמרו שם שרק 10,000 מוכרים מוכרים כל יום 10 יחידות ומעלה.
כל השאר מוכרים מעט.
זה נתון שחייבים לדעת אותו! הסינים היום משתלטים על הרבה מאד נישות באמזון והיום זה אחרת ממה שהיה לפני 3 שנים ויותר.
אז יש את אלו שמוכרים ברבעון האחרון בכמויות, אבל כל שאר השנה לא וזה גם שיקול(בד"כ מהבלאק פריידי ואילך)

אני מכירה באופן אישי מישהו שסוחר במליונים באמזון, והוא אמר לי: עזבי את חלום הלשבת על שפת הים ולהתעסק בזה חצי שעה ביום. אין דבר כזה! מוכרי הקורסים מוכרים את החלום הזה אבל הוא לא נכון
זו עבודה ועסק לכל דבר שרק דורש יותר ויותר וגם לא כ"כ אפשרי למשוך רווחים כי כל הזמן צריך להזמין עוד סחורה.."

סיכון נוסף - אם צלחתם את כל המכשולים ואתם כבר מוכרים יפה, מתחרה אחד ששולח את אשתו שתזמין מוצר ותתלונן על זיוף או משהו, החשבון נסגר בבום ולכו תריבו עם אמזון לפתוח אותו.
לא הצלחתם? (ורוב הסיכויים שלא תצליחו לבד)
קחו עו"ד שיעשה את זה בשבילכם, תשלמו לו כמובן והחשבון שלכם יפתח עד לבום הבא. הבום יכול להיות בכל מיני אפשרויות אחרות, כמו למשל סקירות שליליות שמתחרים ישאירו לכם (כמובן ללא עקבות)
פידבקים שליליים ומה לא.
מלוכלכות דרכי מוכר אמזון.

חשוב לראות את כל התמונה. לכו תעשו עסקים קצת יותר בטוחים בימים יותר כחולים ולא אדומים :) (למי שמכיר את אוקיינוס אדום/כחול)

מסכימה עם כל מילה!
גם אני לקחתי שני קורסים של איביי ואמזון,
שכל אחד מהם עלה לי כמה אלפי שקלים!
אבל אחרי טעות קטנה, סגרו לי את החשבון באמזון,
לא עזרו תחנונים והבטחות ומשהו שלא היה תלוי בי בכלל,
הם לא הסכימו לפתוח לי שוב.
באיביי לא נראה לי כ''כ שווה להשקיע הרווחים שם ממש מזעריים
לכל מוצר, הכי הרבה 3 דולר רווח! תחשבו כמה אתם צריכים למכור
בחודש כדי להגיע למשכורת נורמלית....
אם איך לכם מספיק תעוזה ואומץ, ואתם לא מתיאשים מהר - אל תכנסו לזה!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מסכימה עם כל מילה!
גם אני לקחתי שני קורסים של איביי ואמזון,
שכל אחד מהם עלה לי כמה אלפי שקלים!
אבל אחרי טעות קטנה, סגרו לי את החשבון באמזון,
לא עזרו תחנונים והבטחות ומשהו שלא היה תלוי בי בכלל,
הם לא הסכימו לפתוח לי שוב.
באיביי לא נראה לי כ''כ שווה להשקיע הרווחים שם ממש מזעריים
לכל מוצר, הכי הרבה 3 דולר רווח! תחשבו כמה אתם צריכים למכור
בחודש כדי להגיע למשכורת נורמלית....
אם איך לכם מספיק תעוזה ואומץ, ואתם לא מתיאשים מהר - אל תכנסו לזה!
מתי סגרו לך את החשבון? זה טרי?
אם חשוב לך לפתוח אותו תפני אלי בפרטי אולי אוכל לעזור לך

bat 7

משתמש סופר מקצוען
תודה על הדיון המחכים.

אשמח אם מישהו יוכל לאשר או להכחיש את המידע הזה, האם אכן חייבים לשבת על זה הרבה שעות כל יום? המטרה היא לא מיליונים, אלא להגיע לרווח משמעותי לאדם נורמלי.

כמו כן האם מישהו יודע איך להשיג את 'האברך החרדי' הנ"ל שמתראיין על הקורס שהוא לקח ב-BSM? יועיל לי לדבר איתו אישית ולברר כמה נתונים עליהם.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
תודה על הדיון המחכים.

אשמח אם מישהו יוכל לאשר או להכחיש את המידע הזה, האם אכן חייבים לשבת על זה הרבה שעות כל יום? המטרה היא לא מיליונים, אלא להגיע לרווח משמעותי לאדם נורמלי.

כמו כן האם מישהו יודע איך להשיג את 'האברך החרדי' הנ"ל שמתראיין על הקורס שהוא לקח ב-BSM? יועיל לי לדבר איתו אישית ולברר כמה נתונים עליהם.
מבחינתי המידע שאמזון עצמם נתנו בנושא, שווה זהב!
הם פרסמו לפני תקופה שיש כמליון וחצי מוכרים באמזון
מתוכם 10,000 מוכרים מעל 10 יחידות ביום.
יש כאלו שמוכרים בקושי 1-2 ליום, ויש כאלו שגם זה לא.
את יודעת מה זה אומר למכור 1-2 ביום?
זה אומר שעלויות הפרסום נוגסות מהרווחים (אם יש. אם אין רווח מדובר בהפסד)
את יכולה לא לפרסם, אבל רוב המתחרים יפרסמו ולכן המוצר שלך ידחה לאט לאט לעמודים אחוריים, וייקבר שם.
משמעות של מוצר שלא מוכר :
א. עלות המוצר עצמו שמגולמת בו,
ב. עלות אחסון חודשית, שאחרי חצי שנה קופצת למימדים מטורפים
ג. אם תרצי לפנות את הסחורה למחסן חיצוני כדי לחסוך בעלויות אחסון, תשלמי 0.5 דולר לפריט עבור הפינוי, וגם המחסן החיצוני יעלה כסף. אף אחד לא מאחסן בחינם.

אחד המוצרים שלי לא הלך באמזון, מכרתי אותו בחצי מהעלות שעלה לי, העיקר לחסוך עלויות אחסון ולמזער נזקים.
אף פעם אי אפשר לדעת מה ילך ומה לא, אבל מה שבטוח - אמזון תרויח מכך. את תרויחי? בספק.
היום השוק באמזון לא כמו שהיה פעם - לפני שלוש - ארבע שנים. אפששר להצליח, אבל קשה הרבה יותר, צריך הבנה בשוק וצריך הרבה זמן כדי להכיר טוב את כל המילות מפתח של המוצר שלך, לדעת איפה את נמצאת בכל מקום ולערוך שינויים ושיפורים בליסטינג המוצר.

אין דבר כזה עבודה שעה - שעתיים ביום. פשוט אין!
יש לך להשקיע כ4 שעות ביום?
יש לך זמן לשבת לנתח דוח פרסום, קבצי אקסל ארוכים ולנסות להבין מה לעשות עם כל ביטוי שמופיע, כמה הוא אפקטיבי ואם להשקיע בו או לא?
או, בואי נשאל ככה - יש לך סבלנות לזה?
כי יתכן שאחרי הכל הרווח יהיה זעום. ואני ריאלית.
רוצה? אני יכולה בכיף למכור חלומות. כל אחד אוהב חלומות נעימים. אבל אין כסף קל, וכל דבר דורש עבודה ויכולת ניתוח והבנת התחום.
למה את לא משקיעה בשוק ההון את הכסף?
1. כי את פוחדת
2. כי את לא מבינה בזה
3. אין לך מושג מה זה אומר ואיך נכון להשקיע

אם תלמדי - זה יהיה אחרת. את עשויה להרויח יפה מאד!
אמזון זה אותו דבר. רוצה להכנס לזה?
תלמדי, תשקיעי מאמץ זמן וכסף, תכירי את הזירה לעומק ואז תוכלי להרויח.
למה מתוך 1,500,000 מוכרים רק 10,000 מוכרים טוב?

באופן אישי אני יכולה לומר, ששוק ההון נשמע הרבה יותר בטוח להשקעה מאמזון. את קונה נכס והוא שלך (נכס = מניה, אג"ח, מט"ח, מה שתבחרי)
את לא משלמת עמלת אחזקת מניה כל חודש,
אם המניה עולה - הערך של הנכס בידייך עולה, ואת יכולה למכור אותה בכל עת שתבחרי בלי לרדת למחיר הזוי.
ואין לך כאן סיכונים שאחד המתחרים שלך יתחיל לשחק מלוכלך, ישלם למישהו שיקנה ממך מוצר וישאיר סקירה שלילית, יתלונן לאמזון על הפרת פטנט ויגרום למוצר שלך להסגר עד לסיום הבירור. נשמע כיף, נכון?

לגלות לך עוד סוד? הרבה מאלו שמוכרים מעל 10 יחידות ביום לא מרויחים. והסיבה -
כי יש להם מס' מוצרים בחשבון אחד, וחלקם מוכרים מעט מאד בחודש, וחלקם יותר. אז ההוצאות של המוצרים שלא נמכרים מתכסות ע"י ההכנסות מהמוצרים שנמכרים
ואם הם הרויחו משהו בסופו של דבר - שיגידו תודה רבה.

רוצה להכנס לזה? תכנסי. אבל מילה שלי - לא סתם תעשיית הקורסים פורחת. פשוט מללמד קורס מרויחים הרבה יותר מלמכור באמזון.
בהצלחה בכל החלטה.

bat 7

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה!

גם באיביי המצב אותו דבר?

ועוד דבר, האם יש לך מידע גם בנושא מכירות בדרופשיפינג/שופיפיי וכדומה?

ישראל123

משתמש פעיל
אני עובדת באחת מהחברות המובילות בתחום הקורסים באמזון, אם יהיה קבוצה, אוכל לארגן מחיר זול ומנטור אישי..

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
בשופיפיי זה אותו רעיון. את צריכה ידע בלשווק באופן מקצועי, צריכה ידע באנגלית (אם את רוצה לשווק לקהל אמריקאי) וצריכה תקציב פרסום של כמה מאות לצורך התחלה.

מכירה בשיטת הדרופשיפינג/ ארביטראז' היא בטוחה יחסית, כיון שאין לך פה השקעה גדולה.
בדרופ בכלל אין, ואת קונה את המוצר רק אחרי שבוצעה קניה.
ובארביטראז' הסיכון קטן כי את קונה כמות קטנה.

יש כאלו שמצליחים בזה מאד, אבל תמיד יכולות להיות פאשלות ולכן כדאי לבדוק טוב לפני כל מוצר שמביאים, לנסות להעלות אותו ולוודא שניתן להכנס ולמכור אותו, לאחר מכן לבצע את ההזמנה. קחי בחשבון שדברים יכולים להשתנות תמיד.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהו ניסה את סרטוני ההדרכה של צוות 500?
יש המלצות/דיס המלצות עליהם?

raphi

משתמש חדש
מי שמעוניין במיזם כזה של לימוד אמזון באופן מתאים לחרדים ומקצועי מאד - כל מה שצריך כדי לסחור ועוד ועוד
שישלח מייל ל <באופן זמני לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
ויכתוב שמתעניין בלימודים

ברגע שיהיה עדכון של התכנים + מידע נחוץ אעדכן את המתעניינים
מה יצא עם זה בסוף יש משהו לחרדים?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי