קורס מסחר באמזון

ציפור 1

משתמש חדש
מבחינתי המידע שאמזון עצמם נתנו בנושא, שווה זהב!
הם פרסמו לפני תקופה שיש כמליון וחצי מוכרים באמזון
מתוכם 10,000 מוכרים מעל 10 יחידות ביום.
יש כאלו שמוכרים בקושי 1-2 ליום, ויש כאלו שגם זה לא.
את יודעת מה זה אומר למכור 1-2 ביום?
זה אומר שעלויות הפרסום נוגסות מהרווחים (אם יש. אם אין רווח מדובר בהפסד)
את יכולה לא לפרסם, אבל רוב המתחרים יפרסמו ולכן המוצר שלך ידחה לאט לאט לעמודים אחוריים, וייקבר שם.
משמעות של מוצר שלא מוכר :
א. עלות המוצר עצמו שמגולמת בו,
ב. עלות אחסון חודשית, שאחרי חצי שנה קופצת למימדים מטורפים
ג. אם תרצי לפנות את הסחורה למחסן חיצוני כדי לחסוך בעלויות אחסון, תשלמי 0.5 דולר לפריט עבור הפינוי, וגם המחסן החיצוני יעלה כסף. אף אחד לא מאחסן בחינם.

אחד המוצרים שלי לא הלך באמזון, מכרתי אותו בחצי מהעלות שעלה לי, העיקר לחסוך עלויות אחסון ולמזער נזקים.
אף פעם אי אפשר לדעת מה ילך ומה לא, אבל מה שבטוח - אמזון תרויח מכך. את תרויחי? בספק.
היום השוק באמזון לא כמו שהיה פעם - לפני שלוש - ארבע שנים. אפששר להצליח, אבל קשה הרבה יותר, צריך הבנה בשוק וצריך הרבה זמן כדי להכיר טוב את כל המילות מפתח של המוצר שלך, לדעת איפה את נמצאת בכל מקום ולערוך שינויים ושיפורים בליסטינג המוצר.

אין דבר כזה עבודה שעה - שעתיים ביום. פשוט אין!
יש לך להשקיע כ4 שעות ביום?
יש לך זמן לשבת לנתח דוח פרסום, קבצי אקסל ארוכים ולנסות להבין מה לעשות עם כל ביטוי שמופיע, כמה הוא אפקטיבי ואם להשקיע בו או לא?
או, בואי נשאל ככה - יש לך סבלנות לזה?
כי יתכן שאחרי הכל הרווח יהיה זעום. ואני ריאלית.
רוצה? אני יכולה בכיף למכור חלומות. כל אחד אוהב חלומות נעימים. אבל אין כסף קל, וכל דבר דורש עבודה ויכולת ניתוח והבנת התחום.
למה את לא משקיעה בשוק ההון את הכסף?
1. כי את פוחדת
2. כי את לא מבינה בזה
3. אין לך מושג מה זה אומר ואיך נכון להשקיע

אם תלמדי - זה יהיה אחרת. את עשויה להרויח יפה מאד!
אמזון זה אותו דבר. רוצה להכנס לזה?
תלמדי, תשקיעי מאמץ זמן וכסף, תכירי את הזירה לעומק ואז תוכלי להרויח.
למה מתוך 1,500,000 מוכרים רק 10,000 מוכרים טוב?

באופן אישי אני יכולה לומר, ששוק ההון נשמע הרבה יותר בטוח להשקעה מאמזון. את קונה נכס והוא שלך (נכס = מניה, אג"ח, מט"ח, מה שתבחרי)
את לא משלמת עמלת אחזקת מניה כל חודש,
אם המניה עולה - הערך של הנכס בידייך עולה, ואת יכולה למכור אותה בכל עת שתבחרי בלי לרדת למחיר הזוי.
ואין לך כאן סיכונים שאחד המתחרים שלך יתחיל לשחק מלוכלך, ישלם למישהו שיקנה ממך מוצר וישאיר סקירה שלילית, יתלונן לאמזון על הפרת פטנט ויגרום למוצר שלך להסגר עד לסיום הבירור. נשמע כיף, נכון?

לגלות לך עוד סוד? הרבה מאלו שמוכרים מעל 10 יחידות ביום לא מרויחים. והסיבה -
כי יש להם מס' מוצרים בחשבון אחד, וחלקם מוכרים מעט מאד בחודש, וחלקם יותר. אז ההוצאות של המוצרים שלא נמכרים מתכסות ע"י ההכנסות מהמוצרים שנמכרים
ואם הם הרויחו משהו בסופו של דבר - שיגידו תודה רבה.

רוצה להכנס לזה? תכנסי. אבל מילה שלי - לא סתם תעשיית הקורסים פורחת. פשוט מללמד קורס מרויחים הרבה יותר מלמכור באמזון.
בהצלחה בכל החלטה.
היי אשמח לדעת האם יש לך רעיון למוצר שאפשר למכור באייבי בריטניה ???????????????

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...