דרוש מידע קווין בי - מה תכלס?

ריקי ק.

משתמש מקצוען
תכלס, הגיע הזמן להפסיק לדוש בנושא ולפתח ציפיות או לחילופין לחיות באשליות😉
אין את מי לתבוע וגם תביעה לא תעזור לך.

ריקי ק.

משתמש מקצוען
ז
תכלס, הגיע הזמן להפסיק לדוש בנושא ולפתח ציפיות או לחילופין לחיות באשליות😉
אין את מי לתבוע וגם תביעה לא תעזור לך.
זה לא היה כאלו סכומים מטורפים.
ב"ה שזה יצא על זה ולא על דברים אחרים.
כן מסכימה שזה מבאס ברמות כי עד שמתחילים ומתרגלים רוצים לגמור.
אבל יאללה, אני כבר עברתי למישהי אחרת ב"ה.

ריקי ק.

משתמש מקצוען
ולא יצא מזה כלום.
ממי יוציאו כסף?
הוא ברח לחו"ל ונעלם.

חצרון

משתמש מקצוען
יש עו"ד שתובע אותם הוא לוקח 500 ש"ח לאדם
איני מכיר את עורכי הדין הללו באופן ספציפי, ואיני מכוין באופן אישי על אף אחד, אך סיפור טוב יש לי ולקחו בצדו: לאחר פרשית אתרא עו"ד אחד אמר שתמורת 500 ש"ח הוא מוכן ליצג את הנופלות בפח בתביעה מול החברה, כנהוג אצל עורכי דין אין התחיבות להצלחה, לאחר שקבוצה גדולה העבירה את הכסף, הגיעה הודעה לקונית מטעם עוה"ד: נסיתי ולא הצלחתי....

אם פעם אחת הצליחו להפיל אותך בפח אין סיבה שלא יצליחו עוד הפעם....

יודי יהודה

משתמש רשום
אני לא אמרתי שאני מכיר ולא כלום מישהי שאלה ראיתי את זה בגוגל ושלחתי קישור שתבדוק איתו לפני לדעתי לא שווה לשלם 500 שח בשביל אולי תקבל אותם חזרה הרי זה לא סכומים זה 1500-2000 נונו יש אנשים שהפסידו יותר

ריקי ק.

משתמש מקצוען
איני מכיר את עורכי הדין הללו באופן ספציפי, ואיני מכוין באופן אישי על אף אחד, אך סיפור טוב יש לי ולקחו בצדו: לאחר פרשית אתרא עו"ד אחד אמר שתמורת 500 ש"ח הוא מוכן ליצג את הנופלות בפח בתביעה מול החברה, כנהוג אצל עורכי דין אין התחיבות להצלחה, לאחר שקבוצה גדולה העבירה את הכסף, הגיעה הודעה לקונית מטעם עוה"ד: נסיתי ולא הצלחתי....

אם פעם אחת הצליחו להפיל אותך בפח אין סיבה שלא יצליחו עוד הפעם....
לחלוטין!
ולא חושבת לשים כ1/3 מהמחיר שנפלת בו בפח על קרן הצבי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה