דרוש מתכון קוגל איטריות, מחפשת את המתכון שפורסם בתקופה האחרונה בקטיפה

saralulu

משתמש מקצוען
אם יש לכם קטיפה מהתקופה האחרונה
התפרסם לאחרונה מתכון של קוגל אטריות מהשפית פרי פ״ח, שפית קונדיטורית בקייטרינג הורביץ
שכחתי לשמור את המתכון ואני רוצה לנסות להכין אותו בהזדמנות הקרובה
אשמח מאוד אם תוכלו להעלות את המתכון
תודההההה

אם יש מישהי שכבר ניסתה את המתכון אשמח לחוות דעתך

saralulu

משתמש מקצוען
קיבלתי את המתכון כקובץ וורד במייל ממערכת קטיפה
מתחשק לי לנסות לשבת הקרובה
יש מישהי שכבר ניסתה?
מעלה את המתכון
חבל שזה לא מהעיתון, שם זה בהרבה יותר מגרה!
נהניתי מקלות ההכנה
אני יודעת שיש הרבה גירסאות ומתכונים לקוגל אבל כשזה נראה מתכון קל זה מעניין יותר לנסות.

קבצים מצורפים

• קוגל אטריות קציפה פרי פח-atm.docx
    KB 15.6 · צפיות: 21

משה 05276

משתמש מקצוען
קיבלתי את המתכון כקובץ וורד במייל ממערכת קטיפה
מתחשק לי לנסות לשבת הקרובה
יש מישהי שכבר ניסתה?
מעלה את המתכון
חבל שזה לא מהעיתון, שם זה בהרבה יותר מגרה!
נהניתי מקלות ההכנה
אני יודעת שיש הרבה גירסאות ומתכונים לקוגל אבל כשזה נראה מתכון קל זה מעניין יותר לנסות.
אין במתכון הזה משהו מיוחד
תעברו על האשכול הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה