דרוש מידע קבלת פיצוים

s.y

משתמש פעיל
לא חושבת שהריח היה מחזיק אפיה, כנראה מי שפרק סחורה עישן
אבל זה לא לחמניה ממכולת שקונים במארזים זה לחמניה ממאפיה שלוקחים אותה ישר מהתנור בלי שאף אחד נגע בה חוץ מהאנשים שהכניסו אותה לתנור
מצורפת תמונה

קבצים מצורפים

• IMG_20240508_173452_349.jpg
    IMG_20240508_173452_349.jpg
    KB 999.2 · צפיות: 27

s.y

משתמש פעיל
חוזרת לעדכן
אחרי שניסינו להשיג את המנהל כל השבוע האחרון הוא אמר שיביא זיכוי של 70 שקל
העיקר שהוא מודע למה שקרה ואמר שזה בבירור...

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
חוזרת לעדכן
אחרי שניסינו להשיג את המנהל כל השבוע האחרון הוא אמר שיביא זיכוי של 70 שקל
העיקר שהוא מודע למה שקרה ואמר שזה בבירור...
בדיחהההה
מה זה 70 שקל על דבר כזה.
תאיימו עם פרסום (אבל תאיימו על המנהל ולא על העובדים, שלא באמת מעניין אותם)

s.y

משתמש פעיל
בדיחהההה
מה זה 70 שקל על דבר כזה.
תאיימו עם פרסום (אבל תאיימו על המנהל ולא על העובדים, שלא באמת מעניין אותם)
אני יודעת שזה כלום
אבל אין עם מי לדבר
כל זה אחרי שרדפנו אחריו כבר שבוע
איפה אפשר לפרסם על זה?
ומה אפשר לבקש ממנו על זה?

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
איפה אפשר לפרסם על זה?
לפנות לעיתונות
וכמו ש @'צחק כתב- פניה למשרד הבריאות
ומה אפשר לבקש ממנו על זה?
אולי אני הבעייתית אבל לא הייתי מבקשת פחות מכמה מאות אם לא יותר על דבר כזה, זה רשלנות לכל דבר.
70 שקל זה בשביל להשתיק אתכם, וזה פשוט ביזיון לדעתי

s.y

משתמש פעיל
זהו שהיינו קונים שם לפחות פעם בשבוע ומאז לא קנינו שם
וזה גם מראה את רמת הניקיון של המאפיה למרות שכיום נראלי רוב המאפיות בלי טיפת אסתטיות

אביטל שורץ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני מצאתי בורג בתוך לחם של מאפיה מוכרת מאוד
פניתי אליהם בתלונה עם תמונה של הבורג בתוך הלחם
הגיע שליח לקחת את זה
הביא לי שובר לכמה סוגי מאפים וזהו
משרד הבריאות לא שמים לב לתלונות כאלו

'צחק

משתמש חדש
אני מצאתי בורג בתוך לחם של מאפיה מוכרת מאוד
פניתי אליהם בתלונה עם תמונה של הבורג בתוך הלחם
הגיע שליח לקחת את זה
הביא לי שובר לכמה סוגי מאפים וזהו
משרד הבריאות לא שמים לב לתלונות כאלו
אני מכיר חנות (צ'יפס ולא מאפייה אבל עדיין...)שנסגרה בגלל מקרים דומים אחרי שהתלוננו למשרד הבריאות

מיכל ש.

משתמש פעיל
לי היה מקק בבורקס!!! (מת וצלוי כמובן...:sick:o_O) קבלתי פיצוי של 300 ש"ח ברך (מוצרים כמובן...)
וכן שערה ארוכה ארוכה בתוך המבורגר - שקונים ואופים בבית...) - ולא קבלתי כלום ודוחים אותי הלוך ושוב...

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בתור עובד במאפייה (לשעבר)
א: הגיוני, ומצוי. לצערי
ב: לפחות 10 זוגות ידיים נוגעות בלחמנייה עצמה עד שנכנסת לתנור, כך שזה יכול להיות המפעל שמספק להם את הבצק וכדו'
ג: דעתי האישית: רוב המקומות לא מפצים על כזה דבר (לפחות לא איפה שאני מכיר) כי תכל'ס... כמה שתתלונן - לוקח לבירוקרטיה ולמשרד הבריאות כ"כ הרבה זמן ומשאבים לטפל בזה, כך שזה לא ממש אמור להזיז לבעל המאפייה, זה באמת בתור פיצוי שתמשיכו לקנות אצלו זה הכל.

כתיבת תוכן

משתמש פעיל
נכון, אבל אחרי הכל הבעלים של המקום חרדי אז אינלי שום רצון שיסגרו לו את המאפיה וכו'

לא חושב שזה שיקול בכלל!!!
ברור שאם יש חשש לסגירת העסק צריך להתייעץ עם פוסק קודם, אבל לומר ככלל שבגלל שהוא חרדי אז לא להתלונן כדיי לא לפגוע בו זה טעות כי בו בזמן במזיד או בשוגג הוא פוגע במאות אנשים...

ז.פ.

משתמש רשום
לא נראה לי שבגלל שהוא חרדי אז מותר לו לעשות הכל ולזלזל בלקוחות...
ההמלצה שלי זה לאיים על תלונה למשרד הבריאות ולפיקוח על מאפיות אלא אם כן תקבלו פיצוי והתחייבות שמקרה זה לא ישנה...
בלי זה באמת צריך להגיש תלונה, גם אם לא בשבילכם כי אתם צדיקים והייתם מוותרים לו וכו’... לפחות בשביל הלקוחות הבאים שלא יקבלו בלחמניה אוצרות אחרים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה