שיתוף ציור דיוקן: האדמו''ר מתולדות אברהם יצחק שליט''א.

מאיר ג'ובני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אחרי שעות עבודה אני שמח להגיש את הציור. אף שאיני חסידו יצא לי לראותו בכמה הזדמנויות, מראהו מרשים ביותר, מבטו חודר וכולו אומר דבקות. הבטחתי לעצמי שאצייר את דמותו מתישהוא והנה הציור קם והיה. (למי שלא מכיר - הזוית בציור היא אופיינית לאדמו''ר).

קבצים מצורפים

• תולדות א''י (מוכן).png
    תולדות א''י (מוכן).png
    9.5 MB · צפיות: 56

m-blum

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אחרי שעות עבודה אני שמח להגיש את הציור. אף שאיני חסידו יצא לי לראותו בכמה הזדמנויות, מראהו מרשים ביותר, מבטו חודר וכולו אומר דבקות. הבטחתי לעצמי שאצייר את דמותו מתישהוא והנה הציור קם והיה. (למי שלא מכיר - הזוית בציור היא אופיינית לאדמו''ר).
וואו
מדהים ביותר!!
איזה אליפות ✨✨✨

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
וואו איזה דיוק!!!
רואים שיש לך היכרות קרובה איתו!

מאיר ג'ובני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מדהים קרוב מידי לאמת האם נעזרת בתוכנת AI
ממש לא! גם הזקן ציירתי פשוט עם המברשות של פוטושופ במשך שעות, ואגב, אין לי ידיעה איך להשתמש בAI (האמת שגם בפוטושופ אני די פרימיטיבי אפילו השכבות שלי מבולגנות... אבל זה מחמיא לי! תודה!

החסידים

משתמש פעיל
מטורף!!
מהיכרות קרובה אליו אני יכול לומר שזה יצא בול!!!!
אפשר לשתף את התמונה???

מאיר ג'ובני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מטורף!!
מהיכרות קרובה אליו אני יכול לומר שזה יצא בול!!!!
אפשר לשתף את התמונה???
תודה! אמנם אני חב''דניק אך יצא לי לראותו בכמה הזדמנויות (מירון פורים במא''ש וכו') ודמותו תפסה אותי מאוד, אני סבור שהוא אחד מהרבי'ס המיוחדים בדור. חיפשתי תמונה שלו ומצאתי משהו משבע ברכות בקרעטשניף, אבל שיניתי כמה פרטים: ציירתי אותו יותר צעיר ושיניתי את כיוון המבט את הכיסא שיניתי לגמרי ועוד כמה דברים. אם אמצא אשתף. יש''כ על המחמאות! (לא כ''כ היה ברור לי האם כתבת לשתף או להשתמש בציור, בכל אופן השקעתי בזה שעות רבות ואיני מעוניין שישתמשו).
יפה ומדוייק,
אבל היום הוא הולך עם שטריימל דק ושטוח.
אכן התלבטתי בקשר לזה אבל אם שמת לב ציירתי אותו יותר צעיר בכמה שנים מהיום שאז היה שטריימל גבוה (יחסית עכ''פ...)

מאיר ג'ובני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ווואאווווו זה מיוחד וחי ממשששש!!
בול המבט שלו..

תוכל להסביר ? אפשר לראות את תמונת המקור?
כישרון נדיר!
תודה רבה! אני שמח שגם אנשי מקצוע וותיקים מחמיאים על עבודתי.
בנוגע לתמונה: בתמונה שמצאתי (העליתי פה למטה) אחרי חיפושים רבים - מבנה הפנים יותר צר (יותר מבוגר), וגם הזקן והשפם יותר פרועים ומדוללים ממה שציירתי, גם המשקפיים בתמונה הם פלסטיק לבן ואילו אני הוספתי חצי מסגרת שחורה (מה שהוא לבש פעם ואפשר לראות בהמון תמונות, אגב הרבה תמונות שלו בלי משקפיים כלל). רציתי בעיקר את אפקט החזותי של הפנים בצורה מלאה ללא תלת מימד ושאר הדברים שיניתי מהתבוננות בתמונות רבות שלו. בנוגע למבט שהרבה התפעלו: האמת שזה נובע מעיסוק שלי בדמותו שתפסה אותי מאוד ולענ''ד זוהי הסיבה שב''ה יש הרבה הבעה בתמונה. בשטריימל לא כ''כ השקעתי כיוון שאני עובד בצורה די פרימיטיבית עם המברשות הרגילות של פוטושופ שיש לי באדובי כך שזה לוקח המון זמן, אבל עדיין זה יצא נחמד..

הנה התמונה:

קבצים מצורפים

• תולדות 4.jpg
    תולדות 4.jpg
    KB 56.6 · צפיות: 23

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה