עוגות/עוגיות פתרון לאלפחורס

daf120161

משתמש פעיל
מכינה קבוע בקוקטים אישיים עוגת גבינה כנ"ל עם פירורים
מעולה בהקפאה להפשיר מעט לפני ההגשה

אטי עמית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מכינה קבוע בקוקטים אישיים עוגת גבינה כנ"ל עם פירורים
מעולה בהקפאה להפשיר מעט לפני ההגשה

נשאר קרמי ולא מגיר לך נוזלים בהפשרה?
ואולי גם תביאי לי מתכון מדוייק כי אני עושה "לפי העיניים" :)
ממש תודה!

daf120161

משתמש פעיל
כנ"ל לא משנה מרקם
גם אני לא עשה ממתכון
פירורי ביקויטים פשוטים למטה
מקציפה חצי ריץ ואחד שמנת חלבית להקצפה (הריץ "תופס" יותר...) + 3/4 כוס סוכר
מוסיפה בהדרגה קופסה גדולה גהינה
2-3 כפות פודינג וניל
מיץ לימון וגרודת לימון (לא חובה)
הכל אני עושה בערך - סליחה...
מעבירה לשקית זילף לקוקטים ושוב פירורים מעל
אם אני מכינה עוגה כזו עגולה אני משקיעה ומערבבת ביסקויט עם חמאה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה