דיון פתיחת עסק למתוקים ואוכל בריא

שמחה קופי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מצטרף למה שכתבו @ההוא סבא ו- @חוחית מעלי
ומוסיף -
לדעת את הפוד קוסט ברמת 'רחל ביתך הקטנה' מתוך שינה
-פוד קוסט: עלויות המזון
לדעת בדיוק כמה עולה כל פירור שיוצא מהמטבח שלכם כדי לוודא שאתם לא מפסידים או לא מרויחים מספיק מכל מוצר.

ובהמשך לידיעת עלות המזון -
לדעת כמה מכירות צריך כל חודש וכל יום כדי להרויח את מה שאתם רוצים להרויח וכך להיות עם היד על הדופק כל הזמן.
- לדעת הכוונה שזה רשום במקום בולט שנתקלים בו במהלך היום ולא רק בראש.

נערך לאחרונה ב:

בלונדי

משתמש פעיל
יואוו מענין
אני הייתי שמחה לפרגן כזה דבר למישהו שבדיאטה
סוף סוף אפשר לפנק במשהו ןלא רק בירקות
מבינה שיעלה יותר יקר כמובן שאם המחיר שפוי ולא מוגזם

213765

משתמש פעיל
אני הייתי שמח שיהיה כזה דבר תעדכנו מתי אתם פותחים שנוכל לרכוש ממכם.

פלמינגו.

משתמש מקצוען
דעתי כמפיקת אירועים אני מכירה הרבה שהתחילו ובהמשך והתייאשו
לפתוח עסק ביתי כשאת בעצמך מכינה ואופה זה עבודה דורשת שמתיש יותר מדי
והתגמול שאת מקבלת לא מצדיק ולא שווה את זמן העבודה ולכן אנשים פחות מעריכים ולא כ"כ מוכנים לשלם כפי שמגיע לך
אלא אם כן את פותחת בגדול עם כשרות מהודרת עם צוות עובדות שיעזרו לך ונכנסת עמוק אצל מפיקי אירועים
ובכל אופן אם את מוכנה לנסות ולהשקיע שיהיה לך הרבה הצלחה!

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
אני חושבת שנגישות זה דבר מאד חשוב. באופן אישי אני שונאת מכירות בבתים, שכאשר אני נחשפת למוצר זה תחת עינה הפקוחה של בעלת הבית. אולי כדאי למכור במשהו כמו דוכן בקניון בחמישי שישי , אולי תשכרי מדף בחנות פיצוחים וכדומה. אני חושבת שמכירה אינטנסיבית בחמישי שישי, עדיפה על פני מכירה על אש קטנה כל השבוע

מלי רקפת

משתמש מקצוען
כדאי מאד שיהיה ברור מה הייעוד של כל מוצר
כי למשל מתוקים בריאים זה מהמם, אבל לא דיאטטי בכלל
אז במה את מתמקדת, בבריא או דיאטטי?
או למשל מאכלים שמתאימים לדיאטות מסוימות,
נניח סוכרת או ללא גלוטן
ללא גלוטן יכול להכיל קמחים בלי גלוטן שהם אסון לסוכרת כי אין להם סיבים תזונתיים כלל
ומאכלים שמיועדים לסוכרת מתאים לשים בהם שמנת 38% ולדיאטה זה ממש לא...

שריתאליז

משתמש מקצוען

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
יואוו מענין
אני הייתי שמחה לפרגן כזה דבר למישהו שבדיאטה
סוף סוף אפשר לפנק במשהו ןלא רק בירקות
מבינה שיעלה יותר יקר כמובן שאם המחיר שפוי ולא מוגזם
מי שבדיאטה לא יכול לצרוך מהממתקים הללו. הם בריאים אבל עתירי קלוריות ומשמינים מאוד.

נ.ח

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מי שבדיאטה לא יכול לצרוך מהממתקים הללו. הם בריאים אבל עתירי קלוריות ומשמינים מאוד.
נתון חשוב!
צריך לתת על זה את הדעת
כי זה היה הבעיה אנשים שעושים דיאטה,
בא להם משהו טעים וטוב ובריא...
אם יהיה ניתן לעשות שילוב של טעים, בריא ודל קלוריות- זה מושלם.

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
נתון חשוב!
צריך לתת על זה את הדעת
כי זה היה הבעיה אנשים שעושים דיאטה,
בא להם משהו טעים וטוב ובריא...
אם יהיה ניתן לעשות שילוב של טעים, בריא ודל קלוריות- זה מושלם.
למיטב ידיעתי לא קיים ממתק או עוגה דל/ת קלוריות.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
למיטב ידיעתי לא קיים ממתק או עוגה דל/ת קלוריות.
מצד שני אמרה לי דאטנית שאפר בדיאטה לאכול טראפל או שתיים ביום שעשויים משוקולד עם מוצקי קקאו של לפחות 70% ואגוזים טחונים וטחינה גולמית. זה שומן בריא וזה מותר גם בדיאטה איזה שתיים כאלו ביום. כמובן כשזה עוצר ב-2

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
מצד שני אמרה לי דאטנית שאפר בדיאטה לאכול טראפל או שתיים ביום שעשויים משוקולד עם מוצקי קקאו של לפחות 70% ואגוזים טחונים וטחינה גולמית. זה שומן בריא וזה מותר גם בדיאטה איזה שתיים כאלו ביום. כמובן כשזה עוצר ב-2
מבחינה קלורית זה לא שונה אם אוכלים 2 וופלים.
מדגישה שוב שבריאותית זה שמים וארץ, אבל לגבי השמנה זה דומה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מבחינה קלורית זה לא שונה אם אוכלים 2 וופלים.
מדגישה שוב שבריאותית זה שמים וארץ, אבל לגבי השמנה זה דומה.
היא אמרה לי את זה לצורך דיאטה.
הגוף צריך שומן. גם בדיאטה חובה לצרוך שומן.
אפשר לצרוך שומן בצורה כזו בתוך ממתק כזה וזה בסדר גם בדיאטה כשרוצים לרזות. מאוד משנה בדיאטה גם מה מקור הקלוריות.
זה כמובן כל עוד זה לא בהגזמה.

בהרבה דיאטות שעשיתי ירדתי במשקל ממש יפה למרות שאכלתי 2 כאלו ביום. כי זה מותר, בהגבלה כחלק מהמכלול של היום. וזה לא כמו קלוריות ריקות של וופלים ואז הגוף מפרק אותם אחרת ולא שולח את כל הסוכר והשומן לתאי שומן

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
היא אמרה לי את זה לצורך דיאטה.
הגוף צריך שומן. גם בדיאטה חובה לצרוך שומן.
אפשר לצרוך שומן בצורה כזו בתוך ממתק כזה וזה בסדר גם בדיאטה כשרוצים לרזות. מאוד משנה בדיאטה גם מה מקור הקלוריות.
זה כמובן כל עוד זה לא בהגזמה.

בהרבה דיאטות שעשיתי ירדתי במשקל ממש יפה למרות שאכלתי 2 כאלו ביום. כי זה מותר, בהגבלה כחלק מהמכלול של היום. וזה לא כמו קלוריות ריקות של וופלים ואז הגוף מפרק אותם אחרת ולא שולח את כל הסוכר והשומן לתאי שומן
בתוך האוכל שאוכלים אפילו הדיאטתי, כבר ממילא מקבלים את השומנים(הקצת שמן/טחינה/אבוקדו וכד' )
וברור שתרדי במשקל יפה, כי אכלת רק קצת מהממתק.
גם בתקופות שעשיתי דיאטה והרשתי לעצמי קצת ממתקים (לא בריאים) ירדתי יפה מאוד.
הרעיון הוא לאכול קצת מהמאכלים המלאים קלוריות.
אבל אם תזכרי מה היה תחילת השירשור, שכתבתי שאי אפשר לכנות אותם דיאטתיים, ואין ממתק כזה למיטב ידיעתי.
העובדה היא שמותר לך לאכול רק קצת מזה שלא כמו במאכל דיאטתי נניח מירקות שאפשר לאכול הרבה.

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
צפה בקובץ המצורף 1611063
דוגמה למשלוח מנות מושקע שהכנתי , ממש שמחו לקבל אותו.
סליחה שאני אהיה משביתת שמחות.
המארז הזה יפה ומושקע בתור משלוח מנות, אבל לא הייתי מוכנה לשלם עליו.
הממתקים גדולים מידי, והנראות לא מספיק מגרה. גם האריזה צריכה להיות אסתטית יותר ולא מנג’טים.
הנחת את הכדורי תמרים בצפיפות גדולה כשאחד עולה על השני, גם קוביות העוגה צפופים מידי, כך לא מוכרים בוטיק.

ההוא סבא

משתמש צעיר
הממתקים גדולים מידי, והנראות לא מספיק מגרה. גם האריזה צריכה להיות אסתטית יותר ולא מנג’טים.
הנחת את הכדורי תמרים בצפיפות גדולה כשאחד עולה על השני, גם קוביות העוגה צפופים מידי, כך לא מוכרים בוטיק.
כדאי לשים לב לדבריה.
אם רוצים בוטיק, אז בוטיק.
את כנראה מתכוונת למארזים בסגנון המצ"ב.
6705.jpg

קבצים מצורפים

• S52657e1491c84e98ab9bb1deb8785335G.webp
    KB 126.2 · צפיות: 16

fit plus - פיט פלוס

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אשמח לשמוע את חוות דעתכם, אני מתכננת בעזרת ה' לפתוח עסק קטן למתוקים בריאים (מארזים ליולדות וכו') אוכל בריא (לנשים אנשים בדיאטה שאין להם זמן לבשל) האם לדעתכם זה יכול להצליח? החומרים ממש יקרים אז המחירים יהיו בהתאם, אנשים ירצו לשלם על דבר כזה?
איך מתמחרים עלויות? תודה מראש.
מניסיון בשטח זה ממש נדרש,
יש לי לא מעט לקוחות שהיו שמחות לקנות משהו טעים ומוכן,
מסכימה עם כל מה שציינו כאן על המראה של המוצר המיתוג יש לזה חשיבות,
במיוחד אם מדובר במאכל בריא עוד יותר חשוב החוויה כי בתפיסה הכללית כל אחת חושבת שכנראה זה לא לגמרי טעים כמו הממתקים הרגילים.(למרות שבסוף כל הילדים רוצים את הבריא הזה שלא פחות טעים..)
אז החושים האחרים של המראה והתחושה בחוויה מאד משמעותי.
בהצלחה!!

fit plus - פיט פלוס

משתמש צעיר
מנוי פרימיום

פינוק בריא עדיף מאשר חטיף מעובד דל קלוריות.,
הגוף מקבל את זה הרבה יותר טוב, ,מה שקרוב יותר לטבע נספג טוב יותר בגוף זה משהו שהגוף מכיר,
לעומת כל החטיפים למיניהן שאמנם אין בהם הרבה קלוריות אבל בכל זאת זה מעובד והגוף לא מכיר אותם כך שחלק עובר למחסני שומן ולא ממש תומך בהרזיה בריאה.

אמא של הדס

משתמש רשום
את לא משביתת שמחות ולא חלמתי לרגע אחד למכור בצורה כזאת, זה משלוח מנות שאלתרתי מכל מיני דברים שהיו לי במקפיא ועם קופסה שהיתה לי בארון.. ודחסתי כי רציתי לשים כמה שיותר , סתם שמתי כתמונה לדוגמה..
כמובן שהמארזים יהיו מושקעים ומדויקים מאוד עם תבניות וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה