תרופה פצע מוגלתי... מה עושים....

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
למה זה עוזר יותר ממשחה?
או שאתם באידולוגיה נגד רופאים.. אני ה' רופאך וכו'?!
אני הכי בעד רופאים בעולם
(חוץ ממרפאים אלטרנטיביים).
כאן היא שואלת אם אפשר בלי רופא, ואכן במקרה קל של מוגלה קלה לא צריך רופא.

shani123

משתמש מקצוען
הפצע בן שבוע... סליחה על אי ההבנה...:)
והשאלה אם זה מקרה כזה דחוף להתחיל להיסחב אצל רופאים או שאפשר לסיים את הסיפור עם משחה בבית...
תודה רבה
בשביל מה להסתבך ולנסות, ולחטא מחט, ולדקור, וכו'
גשו בבוקר (אחרי 10) לסניף קופח הקרוב ותקבלו שרות מלא מהאחות, ללא תשלום וללא טרחה

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
1.פצע מוגלתי חייב טיפול- הזיהום ממשיך ומנסיון יכול להגיע לעצם, חיידק אלים וכו' -מסוכן מאוד. ( חוויתי על עצמי לפני שנים)
2. האם הסתובבתם ליד או אתם הסתפרתם?- שיערה שחודרת זה כמו מחט ומזהמת צריך להשרות את כף הרגל במים עם סבון לרכך ולהוציא את השערה ולמרוח סינטומיצין
3. סינטומיצין לעיניים ( לא לעור) האחוז גבוה יותר ולכן למרוח שם - הכי הרבה פעמים ביום שאפשר!
3. אם לא עזר לאחר מספר שעות ולא ימים מייד לגשת לטיפול אצל אחיות.
4. אומנם אני משווקת את מוצרי פוראוור ויש לנו את הספריי אלו פרסא וקרם אלו פרופוליס
הם מעולים כשמייד בתחילה מטפלים וצריך סבלנות
כשיש מקרה של שבוע אני לא אקח אחריות ולכן הסינטומיצין מהיר בד"כ (אחרי שבדקתם שערה)

לאה הההה

משתמש פעיל
לא במטרה להלחיץ
ממש מומלץ ללכת לרופא, אנחנו פעם קיבלנו אוגמנטין כי לא התרפא
יש משחה שחורה שנקראת איכטיול לפצעים מוגלתיים
רפואה שלימה

Yonatann

משתמש רשום
כל משחה אנטי דלקתית שנכתבה קודם.
לאחר לילה/שני לילות המוגלה תעבור והפצע ירפא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  41  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה